Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 73 z 251 << < 70 71 72 73 74 75 76 > >>
Autor RE: Dění v klubu
Jareck
Člen

Věk: 32
Přidán 04.11.2012 11:03
Hody napsal/a:
solit4ry napsal/a:
Jura napsal/a:
Dostal jsem nápad jak by vedení získalo více času na splacení dluhu. Nedávno se říkalo se že musí s věřiteli dohodnout na delším časovém plánu když jim vypadly prachy za temešvar...

Kdyby prodávali DLUHOPISY, tím by získali část nebo možná celou částku dluhu (podle toho kolik by prodaly by poplatily ty nejnutnější věřitele, nebo rovnou všechny)

A tím by získaly čas na 3 a vice let k získání peněz na vyplacení dluhopisů

A kdo ty dluhopisy bude kupovat?

dluhopis musí mít nějaký úrok, tohle není řešení jenom odložení. myslíš si že by jsme byli schopni koupit dluhopisy když na transparentní účet dáme sotva milion?
ještě k tomu o.s. spousta lidí řvalo že to chce a jak to bude fajn. a skutek utek. chyba nebude v lidech co to os dělají ale v lidech.

No rozdíl je, že tohle není dar, ale půjčka, co se člověku vrátí. Proto by snad více lidí zareagovalo. Problém vidím v tom, že tu je riziko, že Baník zkrachuje a ty dluhopisy budou bezcenné. By museli lákat na pěkný úrok...
277618463
Jura
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 04.11.2012 14:11
Jareck napsal/a:
Hody napsal/a:
solit4ry napsal/a:
Jura napsal/a:
Dostal jsem nápad jak by vedení získalo více času na splacení dluhu. Nedávno se říkalo se že musí s věřiteli dohodnout na delším časovém plánu když jim vypadly prachy za temešvar...

Kdyby prodávali DLUHOPISY, tím by získali část nebo možná celou částku dluhu (podle toho kolik by prodaly by poplatily ty nejnutnější věřitele, nebo rovnou všechny)

A tím by získaly čas na 3 a vice let k získání peněz na vyplacení dluhopisů

A kdo ty dluhopisy bude kupovat?

dluhopis musí mít nějaký úrok, tohle není řešení jenom odložení. myslíš si že by jsme byli schopni koupit dluhopisy když na transparentní účet dáme sotva milion?
ještě k tomu o.s. spousta lidí řvalo že to chce a jak to bude fajn. a skutek utek. chyba nebude v lidech co to os dělají ale v lidech.

No rozdíl je, že tohle není dar, ale půjčka, co se člověku vrátí. Proto by snad více lidí zareagovalo. Problém vidím v tom, že tu je riziko, že Baník zkrachuje a ty dluhopisy budou bezcenné. By museli lákat na pěkný úrok...

Hody: já nic nepsal o reseni ale o ziskani vice casu na ziskani penez (jestli se chce vedeni porad dohadovat s veritely o oddaleni splaceni, tak klidne, ale tim by je vyplatily a mely by o starost min ze musi do par mesicu sehnat prachy, tim by mely par let min3roky)

a to jestli by jsme byly schopni to koupit? Jareck ti odpovedel není to dar, ale půjčka, co se člověku vráti - ne jako trans.ucet a o.s. - tam prachy das a uz nedostanes (nikdo s lidi kteri berou do 20tis(nebo nezamestnani)ti nebude podporovat milionare (az se banik spamatuje budou prachaci vydelavat a obyc fans co prispely budoum mit hovno)

Jareck: riziko, že Baník zkrachuje a ty dluhopisy budou bezcenné - riziko? pokud v brzke dobe Banik nezkrachuje nevidim duvod proc by mel za 3 roky.(nebo ty mas nejake info?)

a v případě neúspěchu podnikání společnosti máte lepší šanci získat své peníze zpět než akcionáři firmy. Z majetku likvidovaného podniku jsou totiž nejdříve uspokojování všichni věřitelé, zatímco akcionáři jsou až poslední
(bazaly maj pry cenu 150mega - to by mela byt i max. cena dluhopisu- tak v tom problem nevydim- jen ho nesmi dat mestu, pak o majetku moc nevim)

Jinak je to vse na zvazeni na vedeni- oni musi vedet jestli jsou schopni ty prachy ziskat (pokud ne tak stim maji problem uz ted)

Upravil Jura, 04.11.2012 14:17
Jareck
Člen

Věk: 32
Přidán 04.11.2012 22:38
Jura napsal/a:

Jareck: riziko, že Baník zkrachuje a ty dluhopisy budou bezcenné - riziko? pokud v brzke dobe Banik nezkrachuje nevidim duvod proc by mel za 3 roky.(nebo ty mas nejake info?)

Právě, že nemám žádné info... To nebylo moc ani za Petery (krom nějakých drobných indícií) a kam jsme se dostali...

Neříkám, že zkrachují, ale riziko to je podstatně větší než u státních dluhopisů.

Upravil Jareck, 05.11.2012 09:14
277618463
ftblmaster
Člen

Přidán 18.11.2012 00:06
Vybrana castka??? OSTUDA !! Hnus. Jsem smutny,ze vseho. Sverky, drz se!!!

Upravil ftblmaster, 18.11.2012 00:08
Quasimodo193
Člen

Přidán 18.11.2012 08:46
ftblmaster napsal/a:
Vybrana castka??? OSTUDA !! Hnus. Jsem smutny,ze vseho. Sverky, drz se!!!

A co jsi čekal milión? Já, abych se přiznal čekal ještě míň, při takové návštěvě, mě spíše zaráží taková malá návštěva, lidi jsou zdechlí zvednout prdele a jít na fotbal, podpořit Baníček smiley. Ale počkej za pár let, až bude Baníček zase nahoře, to budou plné Bazaly a každý se bude bít do prsou, jaký není Baníkovec a já budu stát za bránou Bazal, poněvadž na mě nezbyl lístek, jak se mi to stávalo, pak jsem tady něco napsal o vandrácích a byl jsem málem ukamenován smiley. Nicméně super za výhru, ale hra otřesná!!! King Baník a nikdy jinak!!! Na Slavii jazda! smiley
chacharzona
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 97
Přidán 18.11.2012 09:52
Quasimodo193 napsal/a:
Ale počkej za pár let, až bude Baníček zase nahoře, to budou plné Bazaly a každý se bude bít do prsou, jaký není Baníkovec a já budu stát za bránou Bazal, poněvadž na mě nezbyl lístek, jak se mi to stávalo, pak jsem tady něco napsal o vandrácích a byl jsem málem ukamenován.

Máš si koupit permici a pak by sis nestěžoval.

VĚRNI PO PORÁŽCE, HRDÍ PO VÍTĚZSTVÍ !!!
ftblmaster
Člen

Přidán 18.11.2012 10:57
ne, ale čekal jsem minimálně dvojnásobek.
Kimmi
Administrátor

Přidán 18.11.2012 11:47
chacharzona napsal/a:
Quasimodo193 napsal/a:
Ale počkej za pár let, až bude Baníček zase nahoře, to budou plné Bazaly a každý se bude bít do prsou, jaký není Baníkovec a já budu stát za bránou Bazal, poněvadž na mě nezbyl lístek, jak se mi to stávalo, pak jsem tady něco napsal o vandrácích a byl jsem málem ukamenován.

Máš si koupit permici a pak by sis nestěžoval.

jojo, taky si myslím. Každý rok před sezonou si kupuji permici i když ji využívám minimálně. Na dnešní dobu jsou ceny permanentek úplně skvělé a máš s ní jistotu,že nikdy nemusíš čekat na lístek. Mám v paži nějaké akce: "na Baník zadarmo" "1+1zdarma"... ráda podpořím klub, který miluji
Quasimodo193
Člen

Přidán 18.11.2012 15:49
To jsem přesně čekal, ať si koupím permici smiley, já ale permici nechci, sbírám např. lístky z Baníčku, a to asi od roku 1992, tak mi dejte pokoj. V pohodě, však si pak vanděte s vandrákama. Letos na spartě jsem se za většinu z nich styděl, jeden mi začne chlastat pivo, chorály to neumí, akorát mají blbé kecy, na výjezdu jsem je viděl poprvé. Baník pičo!!!!!!!!!!
zeke
Člen

Věk: 29
Přidán 18.11.2012 19:30
Tak já myslím,že kdyby jsi si koupil permici a pak někoho na stadionu poprosil o lístek určitě by ti ho někdo dal.Bohužel musíš to brát tak,že když se nedaří tak chodí jenom srdcaři ... ale když se začne hrát o titul tak je z toho holt móda chodit na fotbal.Potom bohužel riskuješ,že se místo tebe dostane na stadion nějaký gaučák.

Jinak k té častce.Samozřejmě není to nějak závratné číslo,ale myslím že celkem sympatické.Prakticky jsme dorovnali těch mínus 200 tisíc co šly před pár dny z účtu.Je třeba si uvědomit,že doba není lehká a lidi nemají peněz na rozdávání.A navíc předpokládám,že spousta lidí třeba jako já již poslali nějakou tu částku na transparentní účet.A bohužel já osobně si třeba nemůžu dovolit zase vysolit litr z kapsy.
Quasimodo193
Člen

Přidán 18.11.2012 21:19
[Jinak k té častce.Samozřejmě není to nějak závratné číslo,ale myslím že celkem sympatické.Prakticky jsme dorovnali těch mínus 200 tisíc co šly před pár dny z účtu.Je třeba si uvědomit,že doba není lehká a lidi nemají peněz na rozdávání.A navíc předpokládám,že spousta lidí třeba jako já již poslali nějakou tu částku na transparentní účet.A bohužel já osobně si třeba nemůžu dovolit zase vysolit litr z kapsy.[/quote]

však já nepsal, že je malá, psal jsem, že jsem čekal míň, taky si myslím, že hned těch 200k půjde zase jako splátka na trávník, to mi taky nevadí, spíše mě sere, že ten trávník stál více, než se počítalo, protože zmrd Petera schrábl 10 míčů a udělal trávník na piču a nikdo s tím nic nedělá, proč ho nežalují noví majitelé nebo radnice, že mu dala 10 míčů atd. Ale na druhou stranu bylo přes 6 tisíc lidí a kdyby dal každý 100kč tak je 600k, ale samozřejmě každá kačka dobrá :clap
Kibic-FCB
Člen

Přidán 19.11.2012 14:04
A to si má Q193 koupit permici, nejlépe za zvýhodněnou cenu do kotle jak tomu bylo posledních několik let?! To by fest pomohl kase našeho klubu, kdyby chodil v průměru za 20 Kč na zápas. Na druhou stranu taky nesnáším takové ty hovna na spartu za deset nebo nejlépe zadarmo a 1+1 zdarma.
To ftblmaster : Pro mne je to obrovské překvapení. Já jsem se vsadil, že se nevybere ani 50 tis. Kč, takže čekám na další sbírku, abych tu svou prohranou sázku (200 Kč) mohl vložit do "čapky". Kolega, který jí vyhrál, se jí totiž vzdal ve prospěch Baníku.

Baník-GieKSa
Vítkovice nikdy !!!
Quasimodo193
Člen

Přidán 19.11.2012 15:17
Kibic-FCB napsal/a:
A to si má Q193 koupit permici, nejlépe za zvýhodněnou cenu do kotle jak tomu bylo posledních několik let?! To by fest pomohl kase našeho klubu, kdyby chodil v průměru za 20 Kč na zápas. Na druhou stranu taky nesnáším takové ty hovna na spartu za deset nebo nejlépe zadarmo a 1+1 zdarma.
To ftblmaster : Pro mne je to obrovské překvapení. Já jsem se vsadil, že se nevybere ani 50 tis. Kč, takže čekám na další sbírku, abych tu svou prohranou sázku (200 Kč) mohl vložit do "čapky". Kolega, který jí vyhrál, se jí totiž vzdal ve prospěch Baníku.

Díky za podporu Kibic smiley, už jsem myslel, že jsem takový jediný! Přesně, já jsem si koupil lístek, i když jsem mohl jít na Baník zadarmo, mě těch 90,- kč nezabije, tak jako si pokaždé koupím bulletin (peníze za bulletin šly myslím dříve na mládež, teď vidím, že se objevují na účtě zachraňte baníček), takže prachy jdou do Baníčku smileysmiley salute na Slavii, Baník pičo!!!! smiley
Hody
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 31
Přidán 21.11.2012 12:37
Kibic-FCB napsal/a:
Já jsem se vsadil, že se nevybere ani 50 tis. Kč, takže čekám na další sbírku, abych tu svou prohranou sázku (200 Kč) mohl vložit do "čapky". Kolega, který jí vyhrál, se jí totiž vzdal ve prospěch Baníku.

tak to vlož na t.u.

Každý to křičí český fotbal je v pi..
http://www.thordivision.com
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 22.11.2012 12:53
Zápasy Baníku ve skupině D zimní Tipsport ligy (tyto zápasy se budou hrát na "umělce" v Karviné (Kovona))

tředa 9. ledna 2013: Karviná - Baník (11.00)
Sobota 12. ledna 2013: Frýdek-Místek - Baník (13.00)
Středa 16. ledna 2013: Olomouc - Baník (11.00)
Sobota 19. ledna 2013: Orlová - Baník (11.00)
http://www.fcb.cz/a-muzstvo/aktuality...-lize.html

Upravil Stuart, 22.11.2012 12:54
www.chachari.cz
Jaryn-sh
Člen

Přidán 22.11.2012 15:10
škoda že se ta skupina nehraje třeba v Olomouci, bylo by to jistě zajímavější.... Tak snad postup a hurá do Prahy
mám www.dejsifacku.cz
Jura
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 23.11.2012 00:07
cetl jsem ze se OKD mozna stane sponzorem (uvidi ale az na mesto) ale vic me zajima druha a horsi vec (pro me spatna vec, nevim jak pro koho) to ze OKD chce mit OKD v nazvu klubu jako kdysi. Kurva to uz tu bylo a doufam ze uz nikdy nebude okd ani nic jineho (kdyby to jakehokoliv sponzora napadlo tak doufam ze vedeni je posle do prdele) ja osobne kdyby se to stalo tak si nikdy nic nekoupim ze zkurvenym znakem
POPO
Člen

Přidán 23.11.2012 09:07
Jura napsal/a:
OKD chce mit OKD v nazvu klubu jako kdysi. Kurva to uz tu bylo a doufam ze uz nikdy nebude okd ani nic jineho (kdyby to jakehokoliv sponzora napadlo tak doufam ze vedeni je posle do prdele) ja osobne kdyby se to stalo tak si nikdy nic nekoupim ze zkurvenym znakem

smileysmileysmileysmileysmiley
Aha, Baník je v situaci, kdy může posílat velké sponzory do prdele?

GieKSaBanik vládne!
Kyby
Administrátor

Přidán 23.11.2012 15:06
Taky z toho nejsem nadšenýsmiley V té situaci, ve které jsme by to však mohlo být jakés takés řešení. Myslím, že to je jasné, na dresech, vlajkách a pod. si to všichni přeškrtnem, zase budu chodit na fotbal s černým fixem...
A docela se teda divím OKD, pokud na tom bude trvat, když ví, že spoustu lidi naserou...
Hackiest
Člen

Přidán 24.11.2012 18:32
400 milionů určených v rozpočtu na Bazaly se mnoha zastupitelům nelíbí

http://ostrava.idnes.cz/stadion-bazaly-v-ostrave-0xq-/ostrava-zpravy.aspx?c=A121123_1858447_ostrava-zpravy_mav

Fanděte si komu chcete, ale budete za to pykat!!!
5460
Člen

Přidán 25.11.2012 21:32
hm, další článek co mi nalil trochu pesimismu do žil...jestli bude Šafarčík s Adámkem trvat na svých 10%, tak to jenom nahrává argumentům o lití veřejných peněz do soukromého sektoru...jinak se divím, že ten zpuchly ksicht Juchelka raději nedrží hubu, nemuselo by se mu to někdy v budoucnu vyplatit smiley
ultras
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 24
Přidán 26.11.2012 21:16
Baník pičo! smiley
centos
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 29.11.2012 17:04
http://moravskoslezsky.denik.cz/fotba...21128.html

Baník přepracoval studii rekonstrukce stadionu. Nová je levnější a výsledná kapacita by byla 12500.

Je jasné, že jde o kompromis - stadion z vizualizace z února by byl lepší, ale zase dražší. Takže se zřejmě zvýší šance, že by do toho město šlo. No, jsem na to zvědavý..

nemusíte citovat kvantum textu, dělá to bordel..
ftblmaster
Člen

Přidán 29.11.2012 17:25
Bohužel jsme v situaci, kdy si nemůžeme určovat pravidla. A ten připosraný dokument Stadiony2012 ať si strčí fačr do prdele. Stejně už pochopili, že to je v našich podmínkách nemožné, tak už začli ustupovat. Ale hlavě, že byli důležití. Rekonstrukce možná ani potřea nebude. A když, tak kapacita by asi byla v pohodě, i když nechápu kam těch 5000 míst zmizí
Jura
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 12.12.2012 20:47
http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-...arcik.html

oni chcou vyhodit vomacku? nejlepsiho hrace v obrane - ted kdyz mame obranu na picu a 2 goly v zapase v nasi siti je norma
Strana 73 z 251 << < 70 71 72 73 74 75 76 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: arjunsingh
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 7
° Celkem: 1,771
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.