Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 8 z 251 << < 5 6 7 8 9 10 11 > >>
Autor RE: Dění v klubu
Kurri
Administrátor

Přidán 05.11.2008 19:21
Jestli někomu někdy nevyhovuje hrací čas, nebo dokonce den zápasu Baníku, obraťte se na předsedu představenstva Baníku Tomáše Truchtusmiley. Určitě vám rád vyhoví....

Upravil Kurri, 05.11.2008 21:29
french
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 31
Přidán 09.11.2008 15:13
CNL napsal/a:
Dlouho mě sere, že se ustupuje s časy Vítkovicícm, ale to že se nyní ( ČB ) zápas přeložil dokonce i kvůli nějakému stupidnímu koncertu radia Čas je vrchol a znevážením postavení Baníku! Baník je značka, která nemá v tomto regionu konkurenci, v poslední době se daří i posilování této značky, ale tohle je přesně krok opačným směrem a neobhájí jej ani kecy o vstřícnosti fanouškům.

Bohuzel znacka Banik, nevydela Ostravě tolik peněz, kolik tyto akce! Zijeme v komercnim svete!

Cti Tradici!!!

frank25
Člen

Přidán 09.11.2008 18:50
Slawall napsal/a:
Hosi...jak je to s tim novym stadionem, pry ma byt uplne neco jineho, nez Vitkovice...tak jak teda? smiley

Věz,že všichni o tom nevime nic jako Ty.Zatim je jen odhlasovano,že by něco v budoucnu byt mělo.Ale vybrán neni ani investor,ani lokalita,prostě nic.smiley
ludwan
Člen

Věk: 38
Přidán 10.11.2008 10:42
mam dotaz newite co planujou s bazalama až bude novy stadion(vim je to trošku do předu ale zajimá mě to)
496 056 863 havirovaci.xf.cz
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 10.11.2008 11:21
prý se dokonce má dělat nějaký nnový geologický průzkum Bazalů a existuje teoretická naděje, že nový stadion bude na Bazalech .....

www.chachari.cz
James
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 28
Přidán 10.11.2008 13:10
No s tím geologickým průzkumem nevím jak to je, ale Bazaly by se měli zbourat a měly by tam vyrůst bytové paneláky.. Teď v současné době netuším jak to bude..

Jinak doufám, že nový stadion nevyroste někde v koncích ostravy např: Poruba, Hrabůvka, bo to by pro některé z okolí ostravy byly teprve štreky dostat se na stadion smiley
255046876 www.fans-orlova.hu.cz
Hody
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 10.11.2008 16:37
Stuart napsal/a:
prý se dokonce má dělat nějaký nnový geologický průzkum Bazalů a existuje teoretická naděje, že nový stadion bude na Bazalech .....

nic proti ale skvěle jsem se pobavil. o budoucnosti bazalů je už dáááávno rozhodnuto. ale zkusme se trochu zamyslet. kde je tolik místa aby se tam vešel stadion, parkovací místa dle uefy či koho a další kraviny? podle mě v ostravě jich mnoho není. V porubě byla celkem solidní lokalita, ale postavili tam špár a byty (ty a kancly se staví všude) dále mě napadají louky v bartovicích, ale je to zas na kopcu a potom na cestě r56 do frýdku vedle fabrik. louka u hulvackého kopce je moc mala, a pochubyju že se to bude stavět u vodárny i když by tam bylo fajné spojení i pro naše soupeře. pokud víte ještě o nějaké lokalitě tak napište, můžem jenom tipovatsmiley

Každý to křičí český fotbal je v pi..

Upravil Hody, 10.11.2008 16:39
http://www.thordivision.com
Filipek
Člen

Věk: 70
Přidán 10.11.2008 22:11
Aje to musím poděkovat všem chacharum v Bolce parada na vas nikdo nema :clap:clapsmiley dik Filipek

w
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 10.11.2008 22:33
Hody napsal/a:
Stuart napsal/a:

nic proti ale skvěle jsem se pobavil. o budoucnosti bazalů je už dáááávno rozhodnuto. ale zkusme se trochu zamyslet. kde je tolik místa aby se tam vešel stadion, parkovací místa dle uefy či koho a další kraviny? podle mě v ostravě jich mnoho není. V porubě byla celkem solidní lokalita, ale postavili tam špár a byty (ty a kancly se staví všude) dále mě napadají louky v bartovicích, ale je to zas na kopcu a potom na cestě r56 do frýdku vedle fabrik. louka u hulvackého kopce je moc mala, a pochubyju že se to bude stavět u vodárny i když by tam bylo fajné spojení i pro naše soupeře. pokud víte ještě o nějaké lokalitě tak napište, můžem jenom tipovatsmiley

Tak někde jsem četl, že 2 ze 3 vybraných lokalit jsou na pravé straně ostravice smiley tak uvidímesmileysmiley
Hody
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 11.11.2008 15:18
w napsal/a:
Hody napsal/a:
Stuart napsal/a:

Tak někde jsem četl, že 2 ze 3 vybraných lokalit jsou na pravé straně ostravice smiley tak uvidímesmileysmiley

je to možné. ostravu jako město mám rád, mám tak všeobecný přehled. ale nevyznám se všude. mám i svá místa kde se nevyznám.. mezi ně patří z větší části slezská

Hody
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 11.11.2008 15:34
ještě k termínům zase si nas čt vybrala z oficiálu:

S Jabloncem až v pondělí

Poslední ligové utkání tohoto kalendářního roku odehraje Baník na domácím hřišti s Jabloncem až v pondělí 1. prosince od 17.15 hodin. Aktuální forma týmu zaujala natolik Českou televizi, že i toto utkání se bude vysílat na ČT 2.

Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 11.11.2008 17:42
Hody napsal/a:

S Jabloncem až v pondělí

Poslední ligové utkání tohoto kalendářního roku odehraje Baník na domácím hřišti s Jabloncem až v pondělí 1. prosince od 17.15 hodin. Aktuální forma týmu zaujala natolik Českou televizi, že i toto utkání se bude vysílat na ČT 2.

na to už ani nemá cenu nic říkat smiley

www.chachari.cz
HanysFCB
Člen

Přidán 11.11.2008 18:09
Stuart napsal/a:
Hody napsal/a:

S Jabloncem až v pondělí

chachare vyjadři svůj nazor ala Banik - Jablonec v pondeli....
co k tomu dodat ...

Moj GADU-GADU numer 470029

FOOTBAL IS FOR FANS, NOT FOR MONEY !
banicek1922 233162840 http://www.chachari.cz
Hody
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 11.11.2008 18:38
HanysFCB napsal/a:
Stuart napsal/a:
Hody napsal/a:

S Jabloncem až v pondělí

co k tomu dodat ...

dle napsaní toho článku bych řekl že ani vedení radost u toho termínů. Otíku: Co ti jé?

ynezz
Člen

Přidán 11.11.2008 21:19
HanysFCB napsal/a:
co k tomu dodat ...

Cim vice je Banik v TV, tim ma vice penez atd. Pondelni terminy si urcite nevybira Banik, ale TV a s tim clankem "Chachare, vyjadri svuj nazor" to nema nic spolecneho, tam se resi uplne neco jineho.
FRmarkEE
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 11.11.2008 21:47
Hody napsal/a:
HanysFCB napsal/a:
Stuart napsal/a:
Hody napsal/a:

S Jabloncem až v pondělí

co k tomu dodat ...

dle napsaní toho článku bych řekl že ani vedení radost u toho termínů. Otíku: Co ti jé?

no lepší v Pondělí v 17 než v sobotu třeba 7 ráno kvůli naké akci co bude v ostravě. poker , dostihy , hokej , volejbal ...... vše má přednost smiley . Ironie smiley. Ty termíny domácích zápasů mě už kuuuuuuuurevsky serou smileysmileysmileysmiley jak kvůli TV tak kvůli vedení smiley

Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 12.11.2008 10:05
ynezz napsal/a:
HanysFCB napsal/a:
co k tomu dodat ...

Cim vice je Banik v TV, tim ma vice penez atd. Pondelni terminy si urcite nevybira Banik, ale TV a s tim clankem "Chachare, vyjadri svuj nazor" to nema nic spolecneho, tam se resi uplne neco jineho.

kolik tak od ČT nebo do STESu může Baník smiley za ty televizní přenosy dostávat peněz ??

www.chachari.cz
ynezz
Člen

Přidán 12.11.2008 12:03
Stuart napsal/a:
ynezz napsal/a:
HanysFCB napsal/a:
co k tomu dodat ...

kolik tak od ČT nebo do STESu může Baník smiley za ty televizní přenosy dostávat peněz ??

Nekde jsem cetl, ze CT zaplatila za prava na 60 prenosu STESu 30M nebo 40M. Kolik z toho presne dostane Banik nevim, kecal bych. Myslim si, ze to bude urcite vice nez je zisk treba z prodanych listku.

Taky me sere hlavne ten debilni pondelni termin, ale pokud se k tomu v CT nedostane nekdo normalni, tak to bude takhle a nikdo s tim nic zrejme neudela. Jedine proste udelat nejakou akci a bojkotovat TV zapasy a to tak, ze na stadion nikdo v ten debilni termin neprijde. Nebo prijit az na druhy polocas. Mozna jim to pak v CT dojde, ze nez to vysilat bez divaku, tak radsi zkusi najit nejaky jiny pro vsechny vyhodnejsi termin. Taky je mozne, ze je to CT jedno, ze budou vysilat klidne i ticho a prazdne ochozy. A taky tezko rict, jestli se najde vule, lidi, ochota a penize neco takoveho zorganizovat...
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 12.11.2008 13:05
ynezz napsal/a:
Stuart napsal/a:
ynezz napsal/a:
HanysFCB napsal/a:
co k tomu dodat ...

Nekde jsem cetl, ze CT zaplatila za prava na 60 prenosu STESu 30M nebo 40M. Kolik z toho presne dostane Banik nevim, kecal bych. Myslim si, ze to bude urcite vice nez je zisk treba z prodanych listku.

Taky me sere hlavne ten debilni pondelni termin, ale pokud se k tomu v CT nedostane nekdo normalni, tak to bude takhle a nikdo s tim nic zrejme neudela. Jedine proste udelat nejakou akci a bojkotovat TV zapasy a to tak, ze na stadion nikdo v ten debilni termin neprijde. Nebo prijit az na druhy polocas. Mozna jim to pak v CT dojde, ze nez to vysilat bez divaku, tak radsi zkusi najit nejaky jiny pro vsechny vyhodnejsi termin. Taky je mozne, ze je to CT jedno, ze budou vysilat klidne i ticho a prazdne ochozy. A taky tezko rict, jestli se najde vule, lidi, ochota a penize neco takoveho zorganizovat...

dík za info smiley no já osobně si myslím, že ČT je úplně jedno, kolik bude na Bazalech diváků, jim jde především o to, aby ti diváci byli u televize. Jinak vůle provést něco takového jako je bojkot by se snad najít mohla. Viděl bych to na fandění před branami stadionu anebo být na stadionu, ale né v kotli. Tam by byly vyvěšeny jen nějaké protestní nápisy, seděli bychom v ostatních sektorech, ale drželi hubu a nefandili ....

www.chachari.cz
Banik88
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 34
Přidán 12.11.2008 13:50
............Taky me sere hlavne ten debilni pondelni termin, ale pokud se k tomu v CT nedostane nekdo normalni, tak to bude takhle a nikdo s tim nic zrejme neudela. Jedine proste udelat nejakou akci a bojkotovat TV zapasy a to tak, ze na stadion nikdo v ten debilni termin neprijde. Nebo prijit az na druhy polocas. Mozna jim to pak v CT dojde, ze nez to vysilat bez divaku, tak radsi zkusi najit nejaky jiny pro vsechny vyhodnejsi termin. Taky je mozne, ze je to CT jedno, ze budou vysilat klidne i ticho a prazdne ochozy. A taky tezko rict, jestli se najde vule, lidi, ochota a penize neco takoveho zorganizovat...[/quote]

..............dík za info smiley no já osobně si myslím, že ČT je úplně jedno, kolik bude na Bazalech diváků, jim jde především o to, aby ti diváci byli u televize. Jinak vůle provést něco takového jako je bojkot by se snad najít mohla. Viděl bych to na fandění před branami stadionu anebo být na stadionu, ale né v kotli. Tam by byly vyvěšeny jen nějaké protestní nápisy, seděli bychom v ostatních sektorech, ale drželi hubu a nefandili ....[/quote]

Souhlasím,aby se sedělo ve vedlejších sektorech a kotel zůstal prázdny aspon po dobu 1poločasu,s vyvěšenými transparenty co si otom myslíme...smiley
Hody
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 12.11.2008 15:03
čt se snaží přinutit lidi ke koupi tzv. settop boxů, pondělní termíny na piču, ale nefandit? já myslím že hráči v této chvíli potřebujou co nejvíce podpory, aby mohjli stoupat stále výš a výš, s transparenty ale souhlasím.
Jedná taková historka z přenosu čt: hrálo se spartou, z přenosového vozu vylezl nějaký technik či co to bylo a praví: kurva my to dáme v pondělí a ono tu přileze tolik lidi

eddy
Člen

Věk: 27
Přidán 13.11.2008 17:11
Stuart napsal/a:
dík za info smiley no já osobně si myslím, že ČT je úplně jedno, kolik bude na Bazalech diváků, jim jde především o to, aby ti diváci byli u televize. Jinak vůle provést něco takového jako je bojkot by se snad najít mohla. Viděl bych to na fandění před branami stadionu anebo být na stadionu, ale né v kotli. Tam by byly vyvěšeny jen nějaké protestní nápisy, seděli bychom v ostatních sektorech, ale drželi hubu a nefandili ....

estli myslis bojkot kvuli tomu ze banik hraje v pondeli v 17:15 (TV prenos) tak to nebude mit zadny efekt. jak si sam napsal ČT nejde o to kolik bude lidi na stadione ale kolik bude lidi u televize. jinak by nedavali takove picate terminy. kdyz daji termin nedele 20:00 tak je jasne ze prijde min lidi na stadion a o to vic lidi k bedne nez treba v sobotu v 17:00. a jak vsichni vime banik s tim nic neudela. kdyz si ČT rekne koho chce v televizi tak tam proste budesmiley jinak pokud myslis bojkot kvuli nesmyslnemu prehazovani terminu kvuli blbeho radia cas a podobne tak s tim souhlasim a sel bych do toho. vyprazdnit kotel a presunout se na ochozy neni vubec spatny napad.

GieKSa Baník
Ivo
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 13.11.2008 18:17
Hody napsal/a:
Stuart napsal/a:

bych to jebl sem ten les bych hodil misto bazalu a neni co resit

ynezz
Člen

Přidán 13.11.2008 18:34
Mrazik FCB napsal/a:

Mozna by nebylo spatne se tam nejdrive zajet podivat, protoze to uz mas lepsi postavit ten stadion primo na Radhosti smiley Mi osobne je celkem fuk kde to bude, hlavne at to neni stadion s atletickou drahou.
Hody
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 13.11.2008 18:39
Mrazik FCB napsal/a:
Hody napsal/a:
Stuart napsal/a:

asi tě zklamu, ta louka už je o dost zastavěná, i když místa by se tam našlo dost, akorát to spojení je horší sice mi to chvíli trvalo než sem přišel kaj to je. je to dá se říct že se jedná o území za keltičkovou ulici, sahájící až k zoo. na keltičce stojí baráky, i v tom lese jsou nějaké domy. a navíc v té oblasti bydlí takoví jisti občané..
[url]http://maps.google.cz/maps?f=q&hl=cs&geocode=&q=bukovansk%C3%A9ho+4&jsv=136d&sll=49.930008,15.369873&sspn=3.203622,7.075195&ie=UTF8&latlng=49845362,18298323,971689518584337219&ei=emYcSfXuE5vW2wLF1a2KBw&cd=1[/url].

Upravil Hody, 13.11.2008 18:46
Strana 8 z 251 << < 5 6 7 8 9 10 11 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: elisionda...
° Nových tento měsíc: 5
° Nových minulý měsíc: 2
° Celkem: 1,769
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.