Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 69 z 251 << < 66 67 68 69 70 71 72 > >>
Autor RE: Dění v klubu
Jura
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 09.07.2012 18:03
tak ty permice jsou potvrzene, ale na hlavni strane na oficialu jeste nic blizsiho nebylo (od kdy se prodavaj, a hlavne kde, i kdyz je jasne kde kdyz fshop zrusily) no nějak na to letos jebou , za toho zkurvence petery se uz prodavaly v puly cervna. asi je zatesko napsat kdy a kde budou k prodeji, jj tomu rikam marketing

http://fcb.cz/fan-zona/vstupenky/perm...rmanentky/
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 09.07.2012 21:43
Permice budou v prodeji od 17. července ve fanshopu na Bazalech.

www.chachari.cz
Jura
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 15.07.2012 16:34
permice jak jiz bylo receno od 17. a lze je zakoupit v Zákaznickém centru na stadionu Bazaly v pracovních dnech od 10 do 17 hodin

http://fcb.cz/marketing/aktuality/ban...entek.html
Hackiest
Člen

Přidán 15.07.2012 20:48
Dva rychlé dotazy:
1. Pokud chci permici do jiného sektoru nez doposud, budu mít taky zvýhodněnou cenu ?
2. Píše se v článku: "Při nákupu permanentek prosím předložte doklad totožnosti (OP, cestovní pas, u dětí do 15 let postačí cestovní průkaz)". Platí to pro všechny sektory, nebo kotel bude mít zase výjimku ?

Fanděte si komu chcete, ale budete za to pykat!!!
LordikBanik
Člen

Přidán 15.07.2012 21:08
Tak pokud doneses permici z minule sezony tak bys ji mel mit zvyhodnenousmiley No a tu dvojku nevim, ja sem si kupoval minulou sezonu permici spolu s KF a OP sem predkladat musel...

Kimmi
Administrátor

Přidán 15.07.2012 21:50
Hackiest napsal/a:
Dva rychlé dotazy:
1. Pokud chci permici do jiného sektoru nez doposud, budu mít taky zvýhodněnou cenu ?
2. Píše se v článku: "Při nákupu permanentek prosím předložte doklad totožnosti (OP, cestovní pas, u dětí do 15 let postačí cestovní průkaz)". Platí to pro všechny sektory, nebo kotel bude mít zase výjimku ?

tyjo, s první otázkou ti neporadím, ale ohledně té druhé kotel určitě nebude mít výjimku.
pavelkvk
Člen

Přidán 16.07.2012 10:03
Hackiest napsal/a:
Dva rychlé dotazy:

Před třemi lety jsem měnil sektor a sleva platila.
Pstronk
Člen

Věk: 34
Přidán 18.07.2012 07:52
Ted nejak nechápu reakci Lukase Magery v rozhovoru http://www.sport.cz/fotbal/gambrinus-...tml#hp-sez
Píše o tom jakou kampan Baníkovci spustili ale já si osobně ničeho nevšiml...můžete mi případně někdo sdělit čeho jsme se dopustili? Kde se propíral negativně jeho odchod do Bolky? Tady na diskuzi jsem nasel jen jeden odkaz, že přestoupil do Boleslavi ale nikdo na toto nejak nereagoval.
Takže vyjadrení "Myslím, že jsem toho pro Baník udělal v minulosti hodně a nezasloužil jsem si, abych byl takovýmto způsobem pohaněný" mě dosti prekvapil smiley

dzandra
Člen

Přidán 18.07.2012 08:06
Hlavně si myslím, že magič může být rád, že na jaře hrál za baník( i když o záchranu), protože kdyby seděl v anglii na lávce, tak mu žádná nabídka nepřijde. Navíc většině baníkovců je fuk, kam šel, protože to extra posila není. A kdyby na rovinu řekl, že šel do bolky protože tam dostal více, tak by to každý pochopil, ale ty jeho debilní reakce ....

CO vy zpíváte ????
Tyzys
Člen

Věk: 36
Přidán 20.07.2012 16:20
Vypadá to, že v azylu ve Vítkovicích budeme hrát jen první zápas, pak už na Bazalech. smiley

Kapacita ve Vítkovicích bude asi značně omezena, protože už začla rekonstrukce stadionu, při které padla zhruba půlka ochozů.

Foto zde (spodní část stránek): www.fotbalovestadiony.cz/mestsky-stad...-vitkovice

Upravil Tyzys, 20.07.2012 16:21
www.FotbaloveStadiony.cz
DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 21.07.2012 15:42
Ta KF se už uplně zrušila? nikde to nevidím na oficiálu,ne že by mi scházela,ale že o tom ani nenapíšou.....

VítkoviceNE!!!
letopisyfcb
Člen

Věk: 28
Přidán 21.07.2012 16:22
DominatorFCB napsal/a:
Ta KF se už uplně zrušila? nikde to nevidím na oficiálu,ne že by mi scházela,ale že o tom ani nenapíšou.....

Nejsem si jisty, ale myslim že to sloučily s pemici. Proto letos chtěli ku permicim doklady.

takovému každý tleská, co má jméno SK Slezská.
Kyby
Administrátor

Přidán 22.07.2012 12:34
KF jde tak pomalu do ztracena...s permicí to nesouvisí
LordikBanik
Člen

Přidán 23.07.2012 10:58
Kdyby dokazali vytvorit ke KF dostatecne lakavy program tak si myslim, ze tech karet by se prodalo jeste hodne a i lidi by meli o Banik vetsi zajem... Jenze chapu, ze ted maji v klubu vetsi starosti, uz jen napriklad sestavovani rozpoctu na pristi sezonu, ze je to ted takovy mensi problem...

chacharzona
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 97
Přidán 23.07.2012 17:22
LordikBanik napsal/a:
Kdyby dokazali vytvorit ke KF dostatecne lakavy program tak si myslim, ze tech karet by se prodalo jeste hodne a i lidi by meli o Banik vetsi zajem... Jenze chapu, ze ted maji v klubu vetsi starosti, uz jen napriklad sestavovani rozpoctu na pristi sezonu, ze je to ted takovy mensi problem...

Jestli o KF tolik stojíš i o její výhody, tak jiné kluby v první lize ji mají taky, tak utíkej, nikdo tě tu nedrží. Ulehčím ti to, jsou to týmy Bohemians 1905, Sparta Praha, Zbrojovka Brno a Slovan Liberec.

VĚRNI PO PORÁŽCE, HRDÍ PO VÍTĚZSTVÍ !!!
LordikBanik
Člen

Přidán 23.07.2012 18:30
chacharzona napsal/a:
LordikBanik napsal/a:

Jestli o KF tolik stojíš i o její výhody, tak jiné kluby v první lize ji mají taky, tak utíkej, nikdo tě tu nedrží. Ulehčím ti to, jsou to týmy Bohemians 1905, Sparta Praha, Zbrojovka Brno a Slovan Liberec.

Tak pockej takhle jsem to zas nemyslel, to jsi spatne pochopil. Myslenka byla, ze pri spravnem pouziti by to nemuselo byt spatne, ale zase nezachazet do takovych extremu jako to co udelal Petera ! S tim taky dodnes nesouhlasim, na permice a cenu vstupneho sahat nemel a to jeho ryzovani na te KF, to ho nakopat do prdele hajzla. Ale zas treba na rezervaci listku a tak, aby se nestalo neco jako v kvetnu 2010 by to nemuselo byt zle...

Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 23.07.2012 19:21
Ve Vítkovicích se "překvapivě" hrát nebude
http://www.fcb.cz/a-muzstvo/aktuality...icich.html

www.chachari.cz
Jura
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 23.07.2012 19:46
Stuart napsal/a:

Věřím, že se dohodneme a budeme se Slavií moct utkat v parádní fotbalové atmosféře na novém trávníku u nás na Bazalech

no nevím jak to bude s tou parádní fotbalovou atmosférou, odložení připadá v úvahu jak jinak než na pracovní den, nebo (ale to není pravděpodobné) na repre pauzu ale ta je az v září.

jak hrál smiley (hlavně doma) tak jsem si zvykl na hnusné počasí hlavně déšť, teď si asi jak to poslední sezony a tá letošní nebude vyjimkou budeme muset zvyknout na zápasy ve všední dnysmileysmiley
Ondra
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 23.07.2012 19:55
Jura napsal/a:
Stuart napsal/a:

Věřím, že se dohodneme a budeme se Slavií moct utkat v parádní fotbalové atmosféře na novém trávníku u nás na Bazalech

no nevím jak to bude s tou parádní fotbalovou atmosférou, odložení připadá v úvahu jak jinak než na pracovní den, nebo (ale to není pravděpodobné) na repre pauzu ale ta je az v září.

jak hrál smiley (hlavně doma) tak jsem si zvykl na hnusné počasí hlavně déšť, teď si asi jak to poslední sezony a tá letošní nebude vyjimkou budeme muset zvyknout na zápasy ve všední dnysmileysmiley

Nevím kdo by lamentoval proti termínu 8.9.2012, snad jen blb.

VLAJKONOŠI DOMÁCÍ

Upravil Ondra, 23.07.2012 19:57
www.chachari.cz
Jura
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 23.07.2012 20:45
Ondra napsal/a:
Jura napsal/a:
Stuart napsal/a:

no jedine slavisti kvuli repre, no ja jsem psal prave repre pauzu nez ve stredu, no a hodilo by se to uz kvuli tomu co jsem psal vedeni jestli to vyjde tak super + oslava (chlastani od rana do rana smiley)

no jen aby vedeni ten termin prosazovalo

a jak sem psal ze hrajem v prac.dny tak jsem mel chvili tak jsem se na to podival a pridal jsem k porovnani spartu, slavii a plzen

BANIK - sez.10/11 5 zap. 11/12 10 zap.
sparta - obe sez. po 11 zap.
slavia - 13 a 14 zap.
plzen - po 10 zap
Kurri
Administrátor

Přidán 24.07.2012 22:16
Ondra: tak já jsem blb.smiley B7, svatba kámoše a ještě aby do toho byl fotbalsmiley

Ondra napsal/a:
Jura napsal/a:
Stuart napsal/a:

Jura
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 24.07.2012 22:35
tak permic se prodalo za tyden 1 300, nigeriec podepsal v pondeli na půl roku a nejdůležitější věc a to jsem řikal - budeme hrat asi ve středu po zápase 4. kola s Plzni- a to jen v případě že na to slavka přistoupí jinak na neutrálním hřišti

http://www.sport.cz/fotbal/gambrinus-...tml#hp-sez
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 25.07.2012 13:22
nový dres Baníku

www.chachari.cz
DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 25.07.2012 14:05
smiley

VítkoviceNE!!!
Kimmi
Administrátor

Přidán 25.07.2012 19:15
No jako že bych z těch vítkovic na drese byla nadšená, to ne :-D Ale chápu, že když už strkají do Baníku peníze, tak tam musí být smiley
Strana 69 z 251 << < 66 67 68 69 70 71 72 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: centro
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 1
° Celkem: 1,772
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.