Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 61 z 251 << < 58 59 60 61 62 63 64 > >>
Autor RE: Inspirace
aautor
Člen

Přidán 14.10.2011 10:00
Tak sice by nás to nezachránilo, ale aspoň by to potěšilo. Děvčice, jděte do toho. Taky chcu takový kalendář! :-)
http://www.cernasvine.cz/node/1212/node/1212

Upravil Stuart, 14.10.2011 12:11
Autor RE: Trička
TommyFCB
Člen

Přidán 17.10.2011 13:28
Když jsem stál frontu na Bazalech, tak mi řekli, že trička My jsme Baník už došli a už nebudou, ale že budou nějaké nové. Tak se chci zeptat kdy mají vyjít. Popř. budou na zimu i nějaké mikiny ??? Díky smiley smiley

Autor RE: Dění v klubu
dzandra
Člen

Přidán 17.10.2011 16:43
Jé radim007 žije, a zase blábol. Kup si na ten stadion permici už teď a dej pokoj.

CO vy zpíváte ????
_Peter
Administrátor

Přidán 17.10.2011 21:12
Holaholadruhaligavola napsal/a:
Docela by mě zajímalo, co byste dělali, kdyby Vás zachránil někdo spjatý s Vítkovicemi (třeba Kubina z HCV), to by byla prdel co? To by Vám ty prachy nesmrděli, že jo?

Nebo třeba Světlík, že? Pak mě ještě napadá Straka ze Slávie, nebo Mareš z Evropy 2. Přijďte zase, pane. My k vám taky nechodíme.
_Peter
Administrátor

Přidán 17.10.2011 21:37
říkám odpověď, když nevím, co napsat, naseru tam Straku a Mareše... Světlík už Vám podporuje mládež, když už jsme u toho. Možná byste mu za trest měli postříkat barák a o Kubinovi se taky spekuluje, že by Baníku pomohl, tak se připravte i na jeho barák. smileysmileysmiley

Nadsázka a humor viditelně nepomáhá. Tak dobrá. Poukazoval jsem na fakt, že Kubina je z hlediska "Vítkovice" proti Světlíkovi malý pán. Když do Baníku plánoval vstoupit Světlík, tak to majoritní část vítala jako dobrou alternativu ke stávajícímu majiteli. Proto nechápu, proč by někdo měl mít větší problém s Kubinou. Teď za Váš dotaz za trest postříkáme Vás!
dzandra
Člen

Přidán 18.10.2011 14:17
@ Holaholadruhaligahola: no já nevím, opravdu stadion ve vítkovicích nemusím, asi to bude tím, že mi nesedí. Kolegovi co je taky dlouhodobý baníkovec se zase líbí. Rozhodně se tam čeká delší dobu, než se člověk může vychcat, než na bazalech, parkování taky nic moc. Z bazalů jsem v Havu rychleji než, když jsem vyjížděl z Vítkovic. Spíš mě nasralo, že je kupa keců jak na bazelech nic nejde, nejprve vyhřívaný trávník, pak rekonstrukce, trávník je, rekonstrukce asi taky možná. No nevím. Já raději trochu opravit bazaly pro 10 000, než Vítky. Stejně nás tam chodí hrstka věrných.

CO vy zpíváte ????
LordikBanik
Člen

Přidán 18.10.2011 15:24
dzandra : souhlas, uz jen proto, ze z Bazalu je vytecne spojeni do Petrvaldu a jizdne me vyjde timpadem z Havru na Bazaly jen za 14Kc a navic 403 ma na 30 MeU v Petrvaldu fantasticky 5 minutovy prestup. Jinak ke stadionu, tvrdim, ze je pekny, ale atleticka draha pro fotbal fakt ne... Sice na Bazalech je taky, ale tam je to proste uz opomijene a cloveku to ani neprijde... Ja sem se treba o tom dozvedel minuly rok, jinak sem si myslel ze to je kvuli bezpecnosti

centos
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 18.10.2011 22:25
Mně jsou Vítkovice (fotbal a hokej) docela volné. Kubina jako spoluvlastník Baníku by mi ani náhodou nevadil; stejně by do toho šel jako baníkovský fanda, ne jako bývalý hráč Vítkovic.
Světlík by měl představovat problém v čem? Že má jeho firma slovo Vítkovice v názvu, a to podle městské části, a ne klubu? To by bylo hloupé, kdyby to někomu vadilo..

Se stadionem je to už jiná. Pokud nebude na stole plán na přestavbu Bazalů nebo stavbu nového fotbalového stadionu ve Slezsku, nemíním do Vítkovic chodit. Ne kvůli rivalitě (která mi nic neříká), ale kvůli tradicím.

nemusíte citovat kvantum textu, dělá to bordel..
DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 18.10.2011 22:34
Tak ted mluvím k Holaholadruhaligahola...........Ja sem fanošek Baníku,sem fanošek hokejovych Vítkovic a vůbec se za to nestydím a není za co,vždyt je to normalní,sou to odlišné sporty............K Fotbalovym Vítkovicím musim říct jen jedno,samosebou zamrzí že zmizeli s fotbalove mapy,že ostrava stratila další vyznamny klub ktery svou historii take dobře prezentoval ostravu,ale na druhe straně jak si řekl,je to odvěky rival a proto stoho nebudu dělat konec světa........

Pokud mluviš o Kubinovi tak to je ten frajer co od mala chodil na fotbal na Baník a hral za něj přípravny zaps s Borusii Mencheglachbach= rozeny Baníkovec......................................

Světlík...ano je spjat s Vítkami ale trochu jinak,především je to ostravsky srdcař,člověk ktery ma na kontě miliardy a přesto zůstava v Otravě a stara se o rozvoj města a pomaha mu.........člověk ktery už hodně dlouho mohl žít na Bahamah a pít drinky za tisíce a přesto je tady a pomaha baníku a zase celému městu s vystavbou hracich ploh,kterych v Ostravě ubyva.......takže to pro mě neni člověk,proti kterymu bych vyhlašoval bojkoty.....BP!!!

VítkoviceNE!!!
centos
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 20.10.2011 12:59
Vždycky bude fandit Vítkům v hokeji a Baníku ve fotbale. On fandí hlavně OSTRAVĚ. Chápeš to?

A z jaké části mého příspěvku jsi nabyl dojmu, že to nechápu? Psal jsem, že mi jsou Vítkovice volné, což je pravda. Hokejová liga mě nezajímá. Chápeš to?

pueblo
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 20.10.2011 15:42
smileysmileysmiley

Zápas Baníku na Žižkově má nový termín. Utkání 13. kola první ligy se bude hrát na hřišti Viktorie v pondělí 7. listopadu od 18:30 místo původního nedělního dopoledne. Vysílat ho bude přímým přenosem ČT4.

Zizkov takhle vecer...urcite jim prdnou svetla zase smiley

jinak pondeli na picusmiley

Ostrava a Banik, navzdy v srdci!

Upravil pueblo, 20.10.2011 15:44
DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 20.10.2011 15:56
DominatorFCB napsal/a:
Tak ted mluvím k Holaholadruhaligahola...........Ja sem fanošek Baníku,sem fanošek hokejovych Vítkovic a vůbec se za to nestydím a není za co,vždyt je to normalní,sou to odlišné sporty............K Fotbalovym Vítkovicím musim říct jen jedno,samosebou zamrzí že zmizeli s fotbalove mapy,že ostrava stratila další vyznamny klub ktery svou historii take dobře prezentoval ostravu,ale na druhe straně jak si řekl,je to odvěky rival a proto stoho nebudu dělat konec světa........

Pokud mluviš o Kubinovi tak to je ten frajer co od mala chodil na fotbal na Baník a hral za něj přípravny zaps s Borusii Mencheglachbach= rozeny Baníkovec......................................

Světlík...ano je spjat s Vítkami ale trochu jinak,především je to ostravsky srdcař,člověk ktery ma na kontě miliardy a přesto zůstava v Otravě a stara se o rozvoj města a pomaha mu.........člověk ktery už hodně dlouho mohl žít na Bahamah a pít drinky za tisíce a přesto je tady a pomaha baníku a zase celému městu s vystavbou hracich ploh,kterych v Ostravě ubyva.......takže to pro mě neni člověk,proti kterymu bych vyhlašoval bojkoty.....BP!!!

Ano, Kubina je taky baníkovec, ale zároveň vítkovičák bo fandí hokejovým Vítkovicím a vždy jim fandit bude. Zbytek níže. To ale někteří z fanoušků FCB dnes nechápou. Jinak Světlík léta podporoval vítkovický fotbal a skončil s jeho pádem z druhé ligy, dál to nemá smysl rozebírat. S tím, že fandíš i HCV se asi nebudeš chlubit mezi radikály FCB, že?

To se musim smat,co to tu pleteš,když se projdeš při zapase na bazalech,neni možne aby si nenašel někoho,kdo nebude mít čepku z HCV......Hokej je uplně jiny sport,jine zvyky,uplně jiny styl podporovani klubu.........Jesli ma stím že někdo fandí baniku a zaroven HCV problém,je to špatně,protože nema důvod,je to normalní věc....Je to jako bys řekl že ja nesmim fandit MFK Havířov protože fandím baníku nebo že nesmim podporovat AZ Havířov a přitom fandit Vítkovicím........MUŽU!!!!!

VítkoviceNE!!!
Jan Chyla
Člen

Přidán 20.10.2011 21:05
Jestli někde na netu najdete dnešní vydání MS Deníku což je 20.10.2011 tak hned na první straně je Vítkovický stadion. A mluví se až o 750 milionech. Což by bohatě stačilo i na nový stadion. smileysmileysmileysmileysmileysmiley
centos
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 21.10.2011 09:53
Už je to i na webu

pueblo
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 21.10.2011 14:37
Jan Chyla napsal/a:
Jestli někde na netu najdete dnešní vydání MS Deníku což je 20.10.2011 tak hned na první straně je Vítkovický stadion. A mluví se až o 750 milionech. Což by bohatě stačilo i na nový stadion. smileysmileysmileysmileysmileysmiley

o tuž taky menši ostravsky tunel Blanka.....smileysmileysmiley

pueblo
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 21.10.2011 16:19
http://www.chachari.cz/spravni-rada-rn1191

Bruzl zpet v Baniku?? sem myslel ze dela radniho v Bohumine tedka...

LordikBanik
Člen

Přidán 21.10.2011 18:22
pueblo napsal/a:
http://www.chachari.cz/spravni-rada-r...ada-rn1191

taky sem myslel ale vis co, mafiana Petery se nezbavis jak s nim zacnes jednou obchodovat. Mu rekl "Za Banik zivot mi dej nebo dostanes zbran a musis se strelit" smiley

Hody
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 32
Přidán 22.10.2011 17:21
LordikBanik napsal/a:
pueblo napsal/a:
http://www.chachari.cz/spravni-rada-r...ada-rn1191

taky sem myslel ale vis co, mafiana Petery se nezbavis jak s nim zacnes jednou obchodovat. Mu rekl "Za Banik zivot mi dej nebo dostanes zbran a musis se strelit" smiley

no asik na radnici málo vydělává. no doufám že tas sr aspoň k něčemu bude když už nic

Každý to křičí český fotbal je v pi..
http://www.thordivision.com
ros
Hlavní Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 22.10.2011 20:40
Došlo k menšímu nedopatření a již je uveden správný manažer pro komunikaci atd. Michal Otava
Jacob
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 21
Přidán 23.10.2011 11:14
1 zimní posila - Tomáš Mičola
Jedná s Peterou, na 99% hostování na půl roku, v Brestu nehraje a rádi ho tu pustí se rozehrát.

Hooligans- rváči,výtržníci, frajeři,mlátiči,grázlové.Milujte nás či nenáviďte, nám je to fuk my taklhle vyjadřujem lásku k nejlepšímu sportu na světě!!!b29;
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 13.11.2011 16:45
Memoriál Evžena Hadamczika (halový turnaj žáků do 12 let) ovládl tým FC Baník Ostrava U12! Gratulujeme!!! Výsledky Baníku (9 výher a 2 remízy): FCB-Třinec 12:3, FCB-Šmartno 5:1, FCB vs. Frýdek-Místek 3:1, FCB-Vítkovice 4:2, FCB-Pardubice 8:1, FCB-Bánská Bystrica 4:3, FCB-brojovka 8:6, FCB-SFC 3:3, FCB-Nogometna šola Robert Koren 7:4, FCB-Ružomberok 7:4, FCB-Žilina 4:4 ... Úspěch Baníku podtrhl Tomáš Zlatohlávek, který se stal nejlepším střelcem! :clap

www.chachari.cz
DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 13.11.2011 18:41
Chci se zeptat jak to vypada z modrobilimy čapkami,zjistil sem dneska že sem ji asi stratil,bude na prodej v zapase s příbramí?

VítkoviceNE!!!
Frank
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 13.11.2011 22:32
DominatorFCB napsal/a:
Chci se zeptat jak to vypada z modrobilimy čapkami,zjistil sem dneska že sem ji asi stratil,bude na prodej v zapase s příbramí?

Budou v sobotu při odjezdu na GieKSu.

DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 17.11.2011 15:17
Martin Lukeš naše dlouhodobá stálice a opora,slaví 33let,bez ohledu na současnou nižží formu mu přesto gratuluju a zaroven přeji vše nejlepší do další kariéry i života!!!!! smiley
Luki101% chachar!!!!!!smiley Díky Luki.....:clap
http://www.fcb.cz/tymy.php?player=154...1548&tym=1

VítkoviceNE!!!

Upravil DominatorFCB, 17.11.2011 15:17
LordikBanik
Člen

Přidán 17.11.2011 19:01
Gratulace Martinu Lukesovi k narozeninam a zaroven se chcu zeptat jestli se tvori nejaky clanek o zasedani Spravni rady z 15.11.2011 ?

Strana 61 z 251 << < 58 59 60 61 62 63 64 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: centro
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 1
° Celkem: 1,772
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.