Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 56 z 251 << < 53 54 55 56 57 58 59 > >>
Autor RE: Dění v klubu
DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 29.07.2011 19:52
skorpikk napsal/a:
hej kurwa všichni jenom mluvi že se neco musi začit delat bo to neni možne každy jenom keca a nikdo nic nedela!!!!!! ja už si připadam jak na te radnici!!!! pojde chachari sjednot me se a pojdme udelat neco jako na slavce BO MY JSME BANIK!!!!smileysmiley

....no ja myslim že by par lidi chtělo začit ,,něco" dělat,ale nikdo do toho nepujde sam,na to musi byt víc lidí a ti se domluvili že v sobotu všichni na eSku a včerném!!!!...za Baníksmiley

VítkoviceNE!!!
FCBman
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 01.08.2011 16:24
Novinky na fotbal.idnes:
14:50 - Asistentem nového ostravského trenéra Pavla Malury se stal Daniel Tchuř. Čtyřiatřicetiletý bývalý ligový obránce ještě v předminulé sezoně za Baník nastupoval.

http://fcb.cz/a-muzstvo/aktuality/dan...alury.html

smileysmileysmiley

Upravil FCBman, 01.08.2011 16:55
347772328
Jura
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 07.08.2011 00:32
http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-...e-ligy.html

kurva jestli chcou pomalu zlikvidovat kadr (to malo z lepsich) tak by se melo brzy prikrocit k tvrdejsim protestum a akcim
letopisyfcb
Člen

Věk: 27
Přidán 07.08.2011 11:17
Jura napsal/a:

kurva jestli chcou pomalu zlikvidovat kadr (to malo z lepsich) tak by se melo brzy prikrocit k tvrdejsim protestum a akcim

Tak tenhle članek mně překvapil. Baník dluži i za Vydru?? Už jsem si zvykl, že Baník je zadlužen všude kde se podiva, ale že dluži i za Vydru za kterého Petera vyinkasoval 100 mega. Petera, Petera, co ty nam s tim Baníčkem dělaš?

takovému každý tleská, co má jméno SK Slezská.
DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 07.08.2011 13:47
letopisyfcb napsal/a:
Jura napsal/a:

Tak tenhle članek mně překvapil. Baník dluži i za Vydru?? Už jsem si zvykl, že Baník je zadlužen všude kde se podiva, ale že dluži i za Vydru za kterého Petera vyinkasoval 100 mega. Petera, Petera, co ty nam s tim Baníčkem dělaš?

Njesem naky zastance Petery,ale to jsou jen doměnky,uvidíme jak to bude doopravdy,podle mě totiž zravna Hušbouer patří k těm lepším v kadru a další oslabení může přít pekelně draho,navíc je ještě hodně mlad (21) a člen U21 repre,takže si myslím že vněm Petera vidí docela slušny zisk.......Tímto hračem dluh zacelovat nebude.....to spíš nakym takovym jak případ Musiolsmiley

VítkoviceNE!!!
FCBman
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 08.08.2011 11:25
DominatorFCB napsal/a:
letopisyfcb napsal/a:
Jura napsal/a:

Njesem naky zastance Petery,ale to jsou jen doměnky,uvidíme jak to bude doopravdy,podle mě totiž zravna Hušbouer patří k těm lepším v kadru a další oslabení může přít pekelně draho,navíc je ještě hodně mlad (21) a člen U21 repre,takže si myslím že vněm Petera vidí docela slušny zisk.......Tímto hračem dluh zacelovat nebude.....to spíš nakym takovym jak případ Musiolsmiley

Nezlob se, ale pokud jsi viděl Hušbauerovy poslední zápasy, tak proti Třinci hrál katastrofálně (nepřesné přihrávky, odkopy, žádný pořádný tlak na protihráče apod.) a že se proti Teplicím trefil jednou za uherský rok jako Zeher, tak to z něj nedělá boha.. Daleko důležitější je herní projev za celých 90 minut..
347772328
DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 09.08.2011 20:01
FCBman napsal/a:
DominatorFCB napsal/a:
letopisyfcb napsal/a:
Jura napsal/a:

Nezlob se, ale pokud jsi viděl Hušbauerovy poslední zápasy, tak proti Třinci hrál katastrofálně (nepřesné přihrávky, odkopy, žádný pořádný tlak na protihráče apod.) a že se proti Teplicím trefil jednou za uherský rok jako Zeher, tak to z něj nedělá boha.. Daleko důležitější je herní projev za celých 90 minut..

No jo a sčím chceš ale potom hrat? Greguš ten je katastrofa sama.A na lavce už pak lepší hrače než Hušbouer nnevidim....Navic je stale mlady a jak říkam,podle mě perspektivní...

VítkoviceNE!!!
ftblmaster
Člen

Přidán 09.08.2011 20:19
Husbauer muze hrat klidne jako Gerrard,ale jestli za Banik hrat nechce,tak at tahne do pryc

bulano
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 10.08.2011 13:14
radim007 napsal/a:
NOMINACE FANOUŠKů DO SPRÁVNÍ RADY:

a pak že pan Petera nedělá nic pro fanoušky a Baník! Co ještě chcete více? Pan Petera se značným úsilím shání nového (zámožného) majitele, nabízí fanouškům vstup do rady, kde jinde to v ČR najdete? Jedná s radnicí o výstavbě stadionu. Jenom ho sprostě urážíte, ale to co dělá pro Baník záměrně nevidíte. Mnozí z Vás by se mu měli omluvit.

Jediny kdo by se mel omlouvat je Petera, ale uz je pozdesmileysmiley
smileysmileysmiley
DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 10.08.2011 13:30
Ano to že sjedna SR by za jinych okolností zdalo by se skvělé..........ale ted je na řadě taky to jak bude ta spravní rada vypadat a co všechno se zastupci fans dozví.......Jenom proto že si Petera vymyslí spravni radu neznamena,že se dozvime pravdu a že Petera tu neni jenom pro prachy(nebo je)

A ještě něco: Radimek007 : i ja osobně tu někdy občas slychavam jak tady ostatní seru,jelikož na některe věci mam jiny metr,ale na tvoje slova už je tu myslím každy dost alergický a každeho pěkně nasere když vidi jen začatek tveho příspěvku,běž si diskutovat tam,kde o tvuj nazor aspon trošku stoji a kde tě ve sve diskuzi akceptuji...tady ctě totiž nechce nikdo!

VítkoviceNE!!!
Autor RE: 3.kolo Baník-Mladá Boleslav
ostravak11
Člen

Přesunuto 10.08.2011 16:27 - Přidán 10.08.2011 16:24
Čus chachaři a chacharky....chtěly bychom na příštím domácím zápase baníku proti Bohemians 1905 udělat protest potřebujeme pomoct můj FB: Jaromír Fcb Fešar......Skype: banikovec13 a Icq: 393197321 kdyžtak se ozvětesmiley
AvaLanchE
Člen

Přidán 10.08.2011 20:52
DominatorFCB napsal/a:
Ano to že sjedna SR by za jinych okolností zdalo by se skvělé..........ale ted je na řadě taky to jak bude ta spravní rada vypadat a co všechno se zastupci fans dozví.......Jenom proto že si Petera vymyslí spravni radu neznamena,že se dozvime pravdu a že Petera tu neni jenom pro prachy(nebo je)

A ještě něco: Radimek007 : i ja osobně tu někdy občas slychavam jak tady ostatní seru,jelikož na některe věci mam jiny metr,ale na tvoje slova už je tu myslím každy dost alergický a každeho pěkně nasere když vidi jen začatek tveho příspěvku,běž si diskutovat tam,kde o tvuj nazor aspon trošku stoji a kde tě ve sve diskuzi akceptuji...tady ctě totiž nechce nikdo!

Nejde o to, že by tě tady nikdo nechtěl... myslím, že každý i na tomto webu může vyjádřit svůj názor (ale musíš za něj pykat! smiley ), ale jde o to, že to co Radime píšeš je jen zaslepená obhajoba člověka, který fanouškům otevřeně lhal. Úplni zastánci i odpůrci Petery to vidí černobíle... Petera lhal fanouškům s tím vyhřívaným trávníkem a KF ... co se týče sportovního úseku, tak hrobař Baníku není Petera ale Verner Lička... Kdo máte nějaké informace, tak ot víte... chce to vyhodit Ličku.
LordikBanik
Člen

Přidán 10.08.2011 22:18
Avalanche : v Baniku bude dobre az se Kahoun prijde zeptat Petery do basy kdo zabil Kajnara na Lickove vyroci umrti...

KkarlosS
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 32
Přidán 11.08.2011 11:56
http://fcb.cz/a-muzstvo/aktuality/pav...ovani.html

Kurva tak já už fakt nevím, prý nepřijde moc posilo, nebude se obměňovat kádr, bude se stavět na odchovancích a už je tu 7mý ocas. Loni jsme vykoupili Příbram, letos asi celé Slovensko smileysmileysmiley

KkarlosS - Patriots from Poruba - PATRIOTS, TO MY, PATRIOTI Z PORUBY, NA NANA NA NA NA NANA, NANANANANANANANA, ALKOHOLIX, TO MY, ALKOHOLICI Z PORUBY, NÁM JE JEDNO CO JE ZA DEN, MY KAŽDÝ DEN SI VYPIJEM!!!!
SkSlezskaOstrava
Člen

Přidán 11.08.2011 12:14
KkarlosS napsal/a:

Kurva tak já už fakt nevím, prý nepřijde moc posilo, nebude se obměňovat kádr, bude se stavět na odchovancích a už je tu 7mý ocas. Loni jsme vykoupili Příbram, letos asi celé Slovensko smileysmileysmiley

Tomu uz se da fakt jenom zasmat co vedeni predvadi

DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 11.08.2011 12:33
SkSlezskaOstrava napsal/a:
KkarlosS napsal/a:

Ja si nemůžu pomoctsmiley ,musim ale opět odlehčit situaci.......Tohoto hrače si vybral Malura a vedení mu jen splnilo přáni,takže vedeni v tomhle obvinovat nemužem.......To spíš proč přivedou takového Dreksu,ktery je na host. a ani nema opci??? to mě nasralismiley uplně zbytečny hrač,jak bude hrat dobře tak z něho nic nebude(prachy)

VítkoviceNE!!!
SkSlezskaOstrava
Člen

Přidán 11.08.2011 12:53
DominatorFCB napsal/a:
KkarlosS napsal/a:

Ja si nemůžu pomoctsmiley ,musim ale opět odlehčit situaci.......Tohoto hrače si vybral Malura a vedení mu jen splnilo přáni,takže vedeni v tomhle obvinovat nemužem.......To spíš proč přivedou takového Dreksu,ktery je na host. a ani nema opci??? to mě nasralismiley uplně zbytečny hrač,jak bude hrat dobře tak z něho nic nebude(prachy)

tady pisou ze prisel s opci http://www.fcb.cz/a-muzstvo/aktuality/prichod-pavla-dreksy-doladen.html ale kdo tomu veri z techto stranek smileyD

letopisyfcb
Člen

Věk: 27
Přidán 11.08.2011 12:53
DominatorFCB napsal/a:
KkarlosS napsal/a:

Dreksa ma opci. Nechapu proč berou posily na hostovaní, když mužou podepsat Bestu, který je momentalně bez klubu

takovému každý tleská, co má jméno SK Slezská.
DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 11.08.2011 15:30
letopisyfcb napsal/a:
DominatorFCB napsal/a:
KkarlosS napsal/a:

Dreksa ma opci. Nechapu proč berou posily na hostovaní, když mužou podepsat Bestu, který je momentalně bez klubu

Nevěřím že tu opci ma:
1) Olomouc už davno potvrdila že hleda pro dreksu hostovačku v 1.lize,ale je to těžké,bo se do toho moc prvoligovych tymu nechce bez opce
2) napsane to je na oficialu,aby to vypadalo dobře a aby někdo zas něco proti vedeni neměl,na konci sezony pak přes jakekoliv vykony (i dobre) Lička řekne,že tohoto fotbalistu tu nechceme.........žadná opce

VítkoviceNE!!!

Upravil DominatorFCB, 11.08.2011 15:32
DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 12.08.2011 10:20
http://www.fcb.cz/a-muzstvo/aktuality...party.html

A další skurwysyn,žoldak pojebanej....Táhni Petero za ním,do Prahy!!!smileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

VítkoviceNE!!!
Pstronk
Člen

Věk: 34
Přidán 12.08.2011 13:27
Už mě to fakt nebaví...

Upravil Pstronk, 13.08.2011 18:10
Hammass
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 15.08.2011 07:49
DOBŘE TY, VENCO, DOBŘE..

http://moravskoslezsky.denik.cz/fotba...taky_text5

Když to srovnám s tím výletem na Kokořín...

Upravil Stuart, 15.08.2011 07:51
JimiHendrix
Člen

Přidán 15.08.2011 09:50
Boleslavský záložník Wojnar: Za bídu Baníku může jeho majitel Petera.
http://fotbal.idnes.cz/boleslavsky-za...pohary_ald

Jen pro zajímavost, nic převratného se tam nepíše.
FCBman
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 15.08.2011 11:42
Hammass napsal/a:
DOBŘE TY, VENCO, DOBŘE..

http://moravskoslezsky.denik.cz/fotba...taky_text5

"Jedinou jeho podmínkou bylo, že se musí jednat o dlouhodobý kontrakt." - a zas se bude snažit Petera ze Svěrkyho srdcařství vydolovat, co se dá, aby ho pak mohl zase někam prodat - hlavně aby neodešel někam zadarmo díky roční smlouvě, která by byla pro Svěrkyho rozhodně výhodnější..
Najednou je taky zajímavé, že si Petera může dovolit pětiletou smlouvu pro takového hráče, když ještě nedávno škrtil rozpočet "i na uklízečkách"..

JimiHendrix napsal/a:
Boleslavský záložník Wojnar: Za bídu Baníku může jeho majitel Petera.
http://fotbal.idnes.cz/boleslavsky-za...pohary_ald

Jen pro zajímavost, nic převratného se tam nepíše.

Tohle je zase jen z dalších signálů, kterých tady zaznělo už víc než dost.. Hlavně do té Správní rady zkuste najít někoho, kdo tohle všechno vlepí vedení do ksichtu nějakou slušnou formou, která má hlavu a patu - bude to asi delší hledání, ale věřím, že někoho najdete smiley

Na další domácí zápas by to chtělo protest s tenisákama.. Transparent "My jsme Baník" je sice hezký, ale média tolik nezaujme.. Když bylo možné pronést tenisáky teď na Sigmě, tak proč by to nešlo na Bazalech? Je dejte případně do nějakého velkého igelitového pytle a přehoďte někde přes plot, jak jsou ty břízky smiley

Upravil FCBman, 15.08.2011 11:53
347772328
TomFCB
Člen

Přidán 15.08.2011 12:55
Ten transparent by byl dobrý ale v lepší kvalitě,naprsmileyodobobný tomu který byl minulou sezonu: Baník patří do slezska. Jinak kdyz se to nacmara na kus hadru a nejde to ani poradne videt,tk to ucel mit moc nebude. Jinak ty tenisaky by se meli vyzkouset.smiley
Strana 56 z 251 << < 53 54 55 56 57 58 59 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
vasek1 Online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: swati47788
° Nových tento měsíc: 3
° Nových minulý měsíc: 2
° Celkem: 1,767
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.