Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 49 z 251 << < 46 47 48 49 50 51 52 > >>
Autor RE: Dění v klubu
LordikBanik
Člen

Přidán 25.02.2011 15:13
radim007 : kdyz se dohodla bitka na polu za mestem, tak se do teho taky srali ACABi. Ja jsem normalni fanda a v zivote jsem se na zapase nepobil, tak si dej bacha at te neudam na soud za pospineni me osoby.

WIKINGOS
Člen

Přidán 26.02.2011 19:42
VasekR napsal/a:
Ahoj, dělám dotazník o projevech fotbalových fanoušků, který bude součástí mé bakalářky a jako fanoušek Baníku se obracím na vás. Vyplnění vám nezabere víc jak 2min a je zcela anonymní. Díky moc všem za spolupráci. Dotazník dostupný zde : http://13407.vyplnto.cz/

dlouho jsem se nezasmál jsi od radoše joudy a děláš pro policejního prezidenta Petr Lessyho normalně napiš že fízlové jsou chuji a jima i zůstanou a že my BANÍK budeme mít rádi i když nebude BANÍK PIČOsmileysmileysmiley

BANÍK 4EVER!!!!!!
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 03.03.2011 16:47
Termín zápasu Teplice-Baník zůstal nezměněn. Hraje se tam v neděli 20. března od 17 hod. Ve stejný den je od 13 hod. bohužel na programu i utkání Baňky vs. Sparta.

www.chachari.cz
pavelkvk
Člen

Přidán 04.03.2011 11:50
Nemá někdo nějakou konkrétní informaci o tom, že se v bonbónech "Baníčky" rozdávají vouchery na vstupenky??? Mám permanentku a chci vědět jestli můžu těm inteligentům z vedení napsat co si o tom myslím...? smiley
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 04.03.2011 11:57
oldkeschni napsal/a:
Nemá někdo nějakou konkrétní informaci o tom, že se v bonbónech "Baníčky" rozdávají vouchery na vstupenky??? Mám permanentku a chci vědět jestli můžu těm inteligentům z vedení napsat co si o tom myslím...? smiley

stačí ti tohle?
http://www.fcb.cz/marketing/aktuality...nicky.html

www.chachari.cz
pavelkvk
Člen

Přidán 04.03.2011 12:28
Stuart napsal/a:
oldkeschni napsal/a:

stačí ti tohle?

No to jsem četl, takže to mám chápat asi tak, že to je na celý zbytek sezóny, že? To je pěkné!
_Peter
Administrátor

Přidán 04.03.2011 13:36
oldkeschni napsal/a:
Stuart napsal/a:
oldkeschni napsal/a:

stačí ti tohle?

No to jsem četl, takže to mám chápat asi tak, že to je na celý zbytek sezóny, že? To je pěkné!

Ano, k dispozici budou lístky na L1, do rozdání. Jakmile budou rozdány, je platný voucher ve formě 1+1 kamkoli jinde na stadion. Vouchery bude možné uplatnit pouze v předprodeji. A ano - je to cirkus...
SkSlezskaOstrava
Člen

Přidán 04.03.2011 19:53
solit4ry napsal/a:
oldkeschni napsal/a:
Stuart napsal/a:
oldkeschni napsal/a:

stačí ti tohle?

Ano, k dispozici budou lístky na L1, do rozdání. Jakmile budou rozdány, je platný voucher ve formě 1+1 kamkoli jinde na stadion. Vouchery bude možné uplatnit pouze v předprodeji. A ano - je to cirkus...

to same jako sleva do fanshopu, beztak tam bude sleva 5% a na permici mam slevu 10% a kombinovat to stejne nepujde. to sou akce jak cyp. opravdu letos se ta koupe permice narame vyplatila smileysmileysmileysmiley sem si vzdycky myslel ze mit permici je nejaka vyhoda i po financni strance smileyDD asi v jinem svete

Jura
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 05.03.2011 13:51
to same jako sleva do fanshopu, beztak tam bude sleva 5% a na permici mam slevu 10% a kombinovat to stejne nepujde. to sou akce jak cyp. opravdu letos se ta koupe permice narame vyplatila smileysmileysmileysmiley sem si vzdycky myslel ze mit permici je nejaka vyhoda i po financni strance smileyDD asi v jinem svete

no je to hnus prvne zlevní lístky ted je daj dokonce zadarmo, na permici by mely napsat chachare ty si curak , by se melo dat peterovi a vedeni najevo ze vyjebavat s permanentkari se nema ti chodi celou sezonu ne jako ti zkurveni prazaci co odchazeli po 2 golu
centos
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 05.03.2011 15:13
Berte to tak, že pomalu uznávají chybu a permanentkáře kompenzují příští sezonu.

nemusíte citovat kvantum textu, dělá to bordel..
Frank
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 12.03.2011 18:45
http://macedonianfootball.com/index.p...&Itemid=64

bulano
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 13.03.2011 19:03

co to? ze by novej forvardsmiley
Autor RE: TP
pueblo
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 14.03.2011 10:45
nemate nekdo nejake vnitrni info, jak na vyvoj v klubu reaguje jeho majitel?

jake aktivity vyvyji z hlediska pusobeni FCB po ukonceni azylu ve Vitkovicich?

ma nejaky plan jak vyvest Banik z krize vlastnimi silami nebo s partnerem ale bez nutnosti byt odkazan na nespolehlive politiky?

bude cast protestu alespon upozornovat majitele klubu, ze hlavne na nem zavisi dalsi osud naseho milovaneho klubu...??

je spoluzodpovedny a dle meho nazoru by to mel take pocitit...

VITKOVICE NE!!!

Ostrava a Banik, navzdy v srdci!
RJZ
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 29
Přidán 14.03.2011 11:20
pueblo napsal/a:
nemate nekdo nejake vnitrni info, jak na vyvoj v klubu reaguje jeho majitel?

jake aktivity vyvyji z hlediska pusobeni FCB po ukonceni azylu ve Vitkovicich?

ma nejaky plan jak vyvest Banik z krize vlastnimi silami nebo s partnerem ale bez nutnosti byt odkazan na nespolehlive politiky?

bude cast protestu alespon upozornovat majitele klubu, ze hlavne na nem zavisi dalsi osud naseho milovaneho klubu...??

je spoluzodpovedny a dle meho nazoru by to mel take pocitit...

VITKOVICE NE!!!

Napíše blog, tím vše vysvětlí smiley

Řepka!!Co ty kurvo!!!
210-916-835
pueblo
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 14.03.2011 11:35
RJZ napsal/a:

4 mesicu uz nic nenapsal...podle me na neco ceka....ale na co...jestli sestoupime nebo ne?

Upravil pueblo, 14.03.2011 12:03
RJZ
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 14.03.2011 12:15
pueblo napsal/a:
RJZ napsal/a:

4 mesicu uz nic nenapsal...podle me na neco ceka....ale na co...jestli sestoupime nebo ne?

Dle mě mu už došlo, že to co psal za nesmysly, tak už mu to nikdo nežere. Nemá jakou pohádku by napsal. To co napsal naposled bylo už snad celkově poslední.

Řepka!!Co ty kurvo!!!
210-916-835
letopisyfcb
Člen

Věk: 27
Přidán 14.03.2011 13:11
RJZ napsal/a:
pueblo napsal/a:
RJZ napsal/a:

Dle mě mu už došlo, že to co psal za nesmysly, tak už mu to nikdo nežere. Nemá jakou pohádku by napsal. To co napsal naposled bylo už snad celkově poslední.

Počkej si, až zas par lidi bude dělat problemy. Razem tu budeš mit Peteruv blog o tom, jak jsme všichni radikalové smiley

takovému každý tleská, co má jméno SK Slezská.
Vinnetou
Člen

Přidán 15.03.2011 11:59
je tu nekdo_?
Vinnetou
Člen

Přidán 15.03.2011 12:15
pod Bazaly je čedičové ložisko a ne důlní pole,ty vedů směrem ku Trojici,Slezska Ostrava má svojeho starostu,ele KAJNAR MÁ pod prdelou zlom a nejen geologicky,též finanční.nazdar
Autor RE: Tenisáky..
TommyFCB
Člen

Přidán 20.03.2011 21:24
Berete někdo na liberec ??? Já o tom silně uvažuju..Možná už jsem přesvědčen. Budu sám ?smiley

hajer006
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 20.03.2011 23:29
Jebat vedeni,jebat žoldaky a jebat Karola!!!!!!!!!!!smiley
pueblo
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 21.03.2011 08:59
proc se omezujeme jen na protesty vuci radnici??

http://basket.idnes.cz/petera-privezu...ebasket_no

to co se deje je akorat 5 let stary plan majitele klubu smerujici ke svemu alternativnimu konci....ziskane penize zmizi buhvi kde

zeke
Člen

Přidán 21.03.2011 12:51
Marko zato nemůže ... Zakopaný pes je už pár let ve vedení FCB.Petera veděl od roku 2004,že nebudou Bazaly vyhovovat příští rok co udělal?Hovno ...smiley Ale vlastně jak říkal nechal si udělat posudky to je pěkný výsledek za 7 let.To,že nedává hráčům výplaty nebo nechodí včas je veřejné tajemství.Těžko se pak divit,že tým který má nato aby hrál v klidném středu hraje o záchranu.Za to ovšem zaslouží nakopat do prdele hráči,kteří by si měli uvědomit,že nehrajou v Příbrami ale v Ostravě.Taky bych byl kvůli výplatam na jejich místě nasraný,ale bojkotovat zápasy tak jak to předvedli včera to už je moc.Je to špatné současná situace jak Baníku tak situace kolem.smiley

Teď to chce holt držet při sobě a přežít dobu temna.Ale hráči by si měli vytáhnout hlavu z prdele a začít hrát fotbal.smileysmileysmiley
hajer006
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 21.03.2011 13:32
zeke napsal/a:
Marko zato nemůže ... Zakopaný pes je už pár let ve vedení FCB.Petera veděl od roku 2004,že nebudou Bazaly vyhovovat příští rok co udělal?Hovno ...smiley Ale vlastně jak říkal nechal si udělat posudky to je pěkný výsledek za 7 let.To,že nedává hráčům výplaty nebo nechodí včas je veřejné tajemství.Těžko se pak divit,že tým který má nato aby hrál v klidném středu hraje o záchranu.Za to ovšem zaslouží nakopat do prdele hráči,kteří by si měli uvědomit,že nehrajou v Příbrami ale v Ostravě.Taky bych byl kvůli výplatam na jejich místě nasraný,ale bojkotovat zápasy tak jak to předvedli včera to už je moc.Je to špatné současná situace jak Baníku tak situace kolem.smiley

Teď to chce holt držet při sobě a přežít dobu temna.Ale hráči by si měli vytáhnout hlavu z prdele a začít hrát fotbal.smileysmileysmiley

Tim si nejsem jisty vždyt on na mě pusobi dojmem muchy snězte si mě. Je to muj nazor nemusíš souhlasit. Věřime a věřit budem....smileysmileysmiley
zeke
Člen

Přidán 21.03.2011 13:45
Tak Koubek zas působil dojmem,že ty mouchy žere a taky neměl výsledky letos ...smiley
Strana 49 z 251 << < 46 47 48 49 50 51 52 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: elisionda...
° Nových tento měsíc: 5
° Nových minulý měsíc: 2
° Celkem: 1,769
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.