Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 44 z 251 << < 41 42 43 44 45 46 47 > >>
Autor RE: Dění v klubu
klmFCB
Člen

Přidán 09.02.2011 13:56
Radime si to ty? :-) http://www.zoufalirybari.cz/node/392 a zkus www.fcb.cz tady jsi se uklik, piš tam smiley
klmFCB
Člen

Přidán 09.02.2011 13:57
http://www.zoufalirybari.cz/node/392z/node/392
Matty
Člen

Přidán 09.02.2011 14:08
radim007 napsal/a:
Michal Theimer napsal/a:
To je VŮŮŮŮL,dejte mu někdo korunusmiley

buď tak laskav a chovej se podle pravidel diskuze a neurážej - vypovídá to totiž o tvé inteligenci. Jasně jsem tam psal, že s mým názorem na radikální zdražení vstupenek nemusíte souhlasit. Bohužel vedení Baníku jde přesně opačným směrem.

Řekl akorát to co si myslí o Tobě většina zdepíšících lídí.
To, že vedení snížilo ceny vstupného je jednoduché, bo potřebuje, aby jim tam někdo chodil a s těmi ceny co byli to doopravdy nešlo. Ceny zde byli vyšší než na Sraltě.
A nebezpečno na Bazalech? to si zase něco vymyslel.... Ty se asi bojíš jít večer ven, bo už je tma a nevidíš na cestu:tanec

Upravil Matty, 09.02.2011 14:09
Kocaf
Člen

Přidán 09.02.2011 14:10
radim007 napsal/a:
Kocaf napsal/a:
nemusíte souhlasit, ale nízká cena vstupenek láká na stadion individua, které využívají davu a jejich záměrem není nic jiného než vyprovokovat konflikt. Pokud za sledování zápasu zaplatíš 500,- za S sektor tak si fotbal budeš chtít užít a nebudeš mít zájem dělat bordel. Je to jednoduché, pokud je něco zadarmo tak si toho nikdo nevážíte, ale pokud zaplatíte odpovídající cenu tak se k tomu chováte jinak.

Nikdy jsem nechtěl reagovat na tvoje r0;moudré názoryr0; ale tentokrát mi to nedá.Můžeš mi prosím tě říct kdy naposledy byl nějaký problém na stadionu já si to nějak nemůžu vybavit ale jestli se nepletu tak to bylo ze Spartou a jsou tomu tak tři roky.Pokud vím tak ten incident který se stal na zápase z Plzni a který ty dáváš za vinu jenom lidem kteří neměli na sobě policejní uniformy tak nebyli na stadionu tak mi tedy vysvětli jak ten tvůjr0;moudry návrhr0; s tím souvisí.Hlavně že tady píšeš že na Baník chodíš málokdy povětšinou se díváš v televizi ale chceš tady zdražovat lístky na 500 myslíš že někdo z vedeni stoji o takové diváky (protože ty nejsi fanoušek) jako si ty?Zamysli se nad tím oni dělají fotbal proto aby vydělali ale z takových jako si ty moc toho nekápne nemyslíš.Zaujímalo by mě kolik máš doma šal kolik dresu jak podporuješ svůj klub tím že ho sleduješ na internetu nebo doma u televize ho tedy moc nepodporuješ.

vždyť jsem to psal hned na úvod, "nemusíte s tím souhlasit" podívejte se kolik stojí lístky v Anglii nebo ve Španělsku. Viděli jste tam v poslední době bengálské ohně nebo něco podobného? Každý tam spořádaně sedí a kouká na fotbal, a až bude u nás takové fotbalové prostředí taky budu chodit častěji než jen na zápay pražských S. a mimochodem mám doma baníkovskou šálu. Možná vás to překvapí, ale při dražších lístcích by na stadion přišlo nohem více slušných lidí, kteří se jdou na fotbal podívat a ne vyřvávat na celé kolo a zapalovat pyrotechniku[/quote]

Naposled ještě něco napíšu a pak na to kašlu protože stejně vím že z lidmi jako si ty to nemá smysl.A ty se podívej jací hráči hraji v Anglii.Áno já bych taky dal tolik peněz za vstupně nebo respektive za pernamentku kdybych se chodil dívat celou sezonu na Roonyho,Drogbu ,Torrese nebo další hvězdy kteří tam hraji.Na koho si se ty byl podívat za posledních 7-8 let na nějakého hráče světové třídy u nás v gambrinus lize?Tak jedině Džeko kdo se víc prosadil za ty roky v evropě???Ale tak čekej až tady bude takové fotbalové prostředí jako v Anglii nebo víš co skus napsat Románkoví když už tedy tak vehementně vypisuješ Peterovi nebo respektive těm co to za něho čtou možná že se teď vykašle na Chelsea když se jim nedaří a koupi Baník a bude pumpovat do nás ty prachy nebo těm Američanům co vlastní Manchester nebo Liverpool a pak už konečně budeš moct chodit na to tvoje prostředí.U nás nebude nikdy to co je v Anglii Španielsku v Německu nebo ještě kde podle tebe???A když už tedy si přečti co řekl Dani Alves pro Goal.com nebo pro koho že poslouchá zapas co zapas rasistické urážky na svoji adresu a to i na Nou Campu světe div se tak jaké prostředi???
letopisyfcb
Člen

Věk: 28
Přidán 09.02.2011 14:30
Vubec na Radima nereagujte. Vždyť vas provokuje. Podivejte se na jeho minule přispěvky a hned vam bude jasno. Radim je buď provokater a nebo dalši z Haškuv lidi. kteři se snaži dohnat kvalitu česke ligy ohledně supportu na nulu

takovému každý tleská, co má jméno SK Slezská.
tomino-fm
Člen

Přidán 09.02.2011 14:58
Je krásné, že těm co mají permice, tak vedení už podruhé slibuje tu samou cenu, jako v srpnu. Oni si myslí, že jsme fakt blbí. Jsme asi jediný klub v evropě, kde se nevyplatí koupit si permici.
dzandra
Člen

Přidán 09.02.2011 18:02
OT:Jeee a jsem si myslel, že se radim007 odmlčel a ono hovno. smiley. Teď si ty jeho plky přečtu a určitě se posměju. Jinak proč by kokot petera poslochal návrh někoho, kdo na fotbal nechodí.

Ty jo ceny permic jsou vážně stejné , ale nějak mi k permici chybí to slíbené dvd nebo kniha, ale vlastně jsem s ní stejně nepočítal smiley

No to slevnění s kartou si mohl nechat, spíš slevnit lupeny bez karty, ale je to pokus donutit lidi tu kartu koupit. ALe jsem zvědav na to supr občerstvení smiley

Upravil dzandra, 09.02.2011 18:07
Frank
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 09.02.2011 18:10
http://fcb.cz/marketing/aktuality/od-...vneji.html

Slevnění vstupenek
Petrus
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 29
Přidán 09.02.2011 18:20
Jděte do hajzlu, prvně si stěžujete, že jsou vstupenky drahé, posléze zase levné. Buďte rádi, snad to přivede na Bazaly více lidí (ne jen na Spartu), plus sem zvědav na to občerstvení.

Kupiš cednik, teče. Daš ho spraviť, ale pak už kurva necedi. Bo taky je kura zakon.
338-796-912 http://youtube.com/watch?v=bhi1brNO-vc
Hammass
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 10.02.2011 11:23
tak nevím jestli není Radimek007 jen výplod naší fantazie, proto dokud ho neuvidím rozdávat letáčky na stadioně a před ním ohledně zákazu pyra, či jeho ukázání fanouškovské podpory petery, neuvěřím, že tento člověk(???) existujesmiley..osobně si myslím, že si jen dělá prdel, a náramně se baví na tom, jak se tady čertíte jako čertíci z krabičce, protože si opravdu nemyslím, že tyhle "názory" by mohl opravdu někdo myslet vážně... možná změním názor, až ho opravdu uvidím s těma letáčkama...to snad i půjdu na stadion...a asi si ho i vyfotím...ihned poté co mi spadne čelist...smileysmileysmiley

Když to srovnám s tím výletem na Kokořín...
davewrc
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 10.02.2011 12:23
radim007 napsal/a:
Potěšila mě zpráva, že bude rozšířeno od jara občerstvení na Bazalech. Bohužel vedení Baníku nevyslyšelo mé návrhy na radikální zdražení vstupenek a tím tak bohužel stále nedojde k eliminaci chuligánů, kteří využívají fotbalového prostředí k vyvolávání výtržností a nízkými cenami vstupenek bohužel tato individua na stadion lákají. Zdražení vstupenek (i když mnozí se mnou nebudou souhlasit) by mnohem zkulturnilo prostředí na Bazalech. Mnoho z Vás co tady na p. Peteru ještě nedávno nadávalo by se mělo teď omluvit. Je vidět, že mu na Baníku i na fanoušcích opravdu záleží. Budete mít levnější vstupenky i lepší občerstvení. Pokud by se mu podařilo vytěsnit pyrotechniku ze stadionu a díky nově instalovanému kamerovému systému i zvýšit bezpečnost na Bazalech tak opravdu klobouk dolů. Konečně bychom se tak přiblížili mnohem kulturnějšímu fotbalovému prostředí jaké nyní panuje v západní Evropě.

co to tu valíš za sračky? smiley takoví jako ty by měli sedět u televize raději.. smileysmiley píšeš hovna.. Jak víš že bude kvalitní občerstvení? já se dočetl že se rozšíří o žádné kvalitě ani řeč! smileysmiley

GIEKSA BANÍK

Upravil davewrc, 10.02.2011 12:24
Hammass
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 10.02.2011 13:10
radimek007: smileysmileysmiley, bavíš mě, děkujismileysmileysmiley!!! jen jsi slíbil, že letáčky budeš rozdávat ty sám a nejadenou prý mládež smileysmileysmiley... jsem smutný, těšil jsem se na ten pohled na tebe při rozdávání smileysmileysmiley...

Když to srovnám s tím výletem na Kokořín...
Matty
Člen

Přidán 10.02.2011 13:18
http://www.fcb.cz/marketing/aktuality...artou.html
smileysmileysmiley tak se to potvrdilo.. vstup na OP smileysmileysmileysmiley
LordikBanik
Člen

Přidán 10.02.2011 13:28
Hej jako slevnění lupenů je super ale díky tomu chujovi Peterovi jsme všude pro smích ty vole. Jednou zdraží, podruhé slevní, pak zavede KF, pak vydá prohlášení v němž jebe do fans, pak vyšle svého stoupence radim007, aby nasral všechny co se proti němu postavili. Osobně říkám, že kdybych na Bazalech potkal nějakého pošťáka se Strážnou věží, tak mu to pyro vypálím do ksichtu.

DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 10.02.2011 14:21
radim007 napsal/a:
Hammass napsal/a:
tak nevím jestli není Radimek007 jen výplod naší fantazie, proto dokud ho neuvidím rozdávat letáčky na stadioně a před ním ohledně zákazu pyra, či jeho ukázání fanouškovské podpory petery, neuvěřím, že tento člověk(???) existujesmiley..osobně si myslím, že si jen dělá prdel, a náramně se baví na tom, jak se tady čertíte jako čertíci z krabičce, protože si opravdu nemyslím, že tyhle "názory" by mohl opravdu někdo myslet vážně... možná změním názor, až ho opravdu uvidím s těma letáčkama...to snad i půjdu na stadion...a asi si ho i vyfotím...ihned poté co mi spadne čelist...smileysmileysmiley

jen se všichni smějte. já nejsem žádný provokatér a ani si z nikoho z vás nedělám legraci. Jen mě udivuje, že každý kdo nesouhlasí s pyrotechnikou (o tom že je nebezpečná se stačí podívat na záběry tv třeba ze silvestrovských veselic) se rvačkami na nebo v okolí stadionu, tak je pro vás provokatér. nebudu se už zmiňovat o ceně lístků - můj názor je že vedení jde špatným směrem. Co se týče letáčků - dal jsem podnět vedení Baníku a uvidíme jak to celé dopadne, lístečky by mohla roznášet mládež, aspoň by se spoustě vám mohlo rozsvítit a uvědomili byste si, že pyrotechnikou můžete ublížit i dítěti (neb třeba nechtěně). Namísto toho, abyste se snažili posunout podporu Baníku na úroveň západních fanoušků tak svým chováním děláte klubu ostudu a podporu řadíte na úroveň východně od našich hranic viz. video výjezdu v Mladé Boleslavi, kdy jste neuposlechli výzvu policie a dali tak zbytečně podnět k zásahu.

Radime,nebudu ti tady říkat,že sem tu nak oblíben,nejsem.Mé nazory byli taky zavrhované a radši sem tu dlouho nepsal,branil sem tady Peteru s KF,propagoval nazor,že ty udaje nikomu až tak neublíží,že to bude stejné jak před KF.Zavrhoval jesem debilní bojkoty zapasů a vykřikoval,že jsou zbytečné ale sory,ty jsi bud debil,nebo si ty své slova myslel važně a si ještě větší debil.
To co bys chtěl s Baníkem a českym fotbalem udělat se tady asi jen těžko stane....Nejsi a to si uvědom v zapadní evropě,tady ti nikdo nebude spořadaně sedět na místě a nepouštět pyro......Na zapadě,tedy v anglii,nemají mikrofony(kotel)...Jestli sis všiml,tak těch par colaru stěží někdy zaspívají.....Tady je to jiné,lidé si chodí na fotbal zařvat a ne posedět..........

Tvoje vylevy že pyro zraní děti,to se nezakláda na pravdě.....Vyš,všeci se tu totiž baví o bezpečném pyru,ne to že se budou rachejtle hazet po trybunách.
A jestli se chceš bavit o těch zmetcích co např.: MIMO STADION na zapase s plzní valčili s policií,tak tady nepiš,protože si myslím,že žadny stěch co tam byli tady na tomto webu nejsou,ty naka diskuze fans nezajíma,dou se jen pobyt........(to že šel kotel mimo stadion,bylo sice zbytečné ale nešel se tam bít,jen protestoval proti lznému plynu)

Uvědom i,že si ve střední Evropě a já osbně nechápu,proč by se pořád češi měli podřizovat západu,tady si jinde a jestli chceš mít z česka anglii,německo ne co já vím francii tak si asi debil no a s debilama se nebav takže ani nevim,proč sem psal tento zdlouhavy članek plny pravopisnych chyb.PS: zkus si to přečíst a možne (i když ne) se něco dozvíš.... http://kolostav.wz.cz/press/ultras_co...oderno.htm

VítkoviceNE!!!
dzandra
Člen

Přidán 10.02.2011 14:31
jsem z toho jelen. Takže člověk s kf musí přeedložit i občanku s lupenem aby si securitka ověřila jeho jméno, číslo kf? Supr řešení.
FRmarkEE
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 10.02.2011 16:24
no jestli se má naký zápas bojkotovat VŠEMI fans (nejen těmi co se chtějí scházet na CH1 skoro za každou cenu) tak právě tento smiley

Hody
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 32
Přidán 10.02.2011 16:46
FRmarkEE napsal/a:
no jestli se má naký zápas bojkotovat VŠEMI fans (nejen těmi co se chtějí scházet na CH1 skoro za každou cenu) tak právě tento smiley

já už se těším jak nám media budou ukazovat borce co jdou jenom na spartu a budou se v tv chlubit jak ušetří když jim zlevnili lístky. takže pochybuju o úspěchu tohoto nápadu leda že by chzb bránili vstup vlastními těly

Každý to křičí český fotbal je v pi..
http://www.thordivision.com
WIKINGOS
Člen

Přidán 10.02.2011 17:41
misily napsal/a:
No bojkot tohoto zápasu by nebyl špatný nápad klidně bych do toho šel prostě by jsme všichni byli na CH 1 sice by to tam bylo narvané ale co.....

myslím že na to PČR a občanský Jouda čekají a bude mazec škoda že u nás to není jako na balkáně(myslím fanssmiley) ted paok bez fanoušků na trénink jich došlo 6 táců a na stadion se pokoušeli všema zákonýma proštředky dostat smiley a v docela slušném počtu i když tam bude dost lidí roboti první řadu rozpráší a ostatní radši odejdou stím i počítají přesčas a ukojení ega bez námahy a za docelo dobré love

muselo by tam být aspon 1000 a všichni za jeden provaz samozřejmě palivo jako race a dlažební kostky připraveno + horní příjezdové cesty od CH1 posypány ocelovýma ježky aspon do 1,5 km at se mrdky projdou z vrchu se tam dá zmizet k ostravicismiley

PS: to je žertík ale bylo by to oříškové a hratelné
radzime už dost mě je zle stvojich příspěvků letáky nech doma a jdi na bazaly radši čepovat pivo

BANÍK 4EVER!!!!!!
_Peter
Administrátor

Přidán 10.02.2011 19:49
misily napsal/a:
No bojkot tohoto zápasu by nebyl špatný nápad klidně bych do toho šel prostě by jsme všichni byli na CH 1 sice by to tam bylo narvané ale co.....

Z CH1 bude fotbal sledovat PČR smiley...
Jura
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 10.02.2011 21:25
Jdeme s cenou vstupného opravdu na nejnižší možnou úroveň, takhle laciné a cenově dostupné lístky na Baník už hezkou řádku let nebyly - hezkou řádku let? před 2lety byly listky jestě levnější

jinak jde vidět jak na věrné fans (permanentkáře) serou koupiš drahe permice a oni je pak po pul roce zlevni

příští rok si koupim posledni permici abych si užil a rozloučil se s BAZALY
a na smiley přijdu až nebude takove zkurvene vedení
sladin
Člen

Přidán 11.02.2011 08:18
Vstup na OP?? Co vám na to vadí ?? No a co že budou chtít vaše údaje?..smiley....Na stadionu nedělám bordel čeho bych se měl bát?..samé bojkoty a kotel ani ne třetinový..demence smiley..
dzandra
Člen

Přidán 11.02.2011 12:07
sladin napsal/a:
Vstup na OP?? Co vám na to vadí ?? No a co že budou chtít vaše údaje?..smiley....Na stadionu nedělám bordel čeho bych se měl bát?..samé bojkoty a kotel ani ne třetinový..demence smiley..

Protože když jdu na hokej, tak po mě občanku nikdo nechce.
_Peter
Administrátor

Přidán 11.02.2011 13:31
sladin napsal/a:

Mluvíš o lidech, kteří narozdíl od Tebe lpí na tradici, jako o dementech. To mi stačí. To si myslíš, že člověk musí být kriminálník, aby každému nechtěl rozdávat své osobní údaje na požádání? Že já se k tomu ještě vyjadřuju. Respektuj přesvědčení druhých, nebo tady nepiš.

Soplica
Člen

Přidán 11.02.2011 14:32
sladin napsal/a:

Ano asi jsem dement. smiley Pořád jsem totiž nepochopil na co jim to psaní jména a data narození na lístky je - ať už na výjezdech nebo doma. Jak se tím zlepší bezpečnost? Jaký to má vlastně smysl? Nechápu to ani z pohledu ACAB...ale třeba mi to radim007 a další chytří Peterovi klučíci vysvětlí...smiley
Strana 44 z 251 << < 41 42 43 44 45 46 47 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: centro
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 1
° Celkem: 1,772
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.