Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | FC Baník Ostrava
Strana 43 z 251 << < 40 41 42 43 44 45 46 > >>
Autor RE: Dění v klubu
Hody
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 32
Přidán 11.01.2011 11:26
to zas bude na jaře utrpení. doufám že hráčům pošle aspoň výplaty za přestup

Každý to křičí český fotbal je v pi..
http://www.thordivision.com
Matty
Člen

Přidán 11.01.2011 11:27
RavenFCB napsal/a:

Enem a't ide .....smiley

už šeho bylo dost smiley Chtělo by to jediné odchod teho hajzla Petery z klubu:clap
bordelu, paseky nadělal hodně, penízek si tež nějaké nabral..
Snad nový majitel by se našel smiley někdo s ostravským srdcem, a ne vyčuraný Piterasmiley
LordikBanik
Člen

Přidán 11.01.2011 16:46
Matty napsal/a:
RavenFCB napsal/a:

Enem a't ide .....smiley

už šeho bylo dost smiley Chtělo by to jediné odchod teho hajzla Petery z klubu:clap
Snad nový majitel by se našel smiley někdo s ostravským srdcem, a ne vyčuraný Piterasmiley

Petera je curak, dostal 100 000 000Kc za Vydru a 25 000 000Kc za Micolu s Lickou jeste nema dost a navic se pry jeste k tomu Banik topi v dluzich. Misto aby investoval do Baniku tak rozhazi prachy za hrace z 2. ligy kurva

Gio
Člen

Věk: 27
Přidán 11.01.2011 18:49
tak to máme to , jak říkal ,že odchod Vydry Baník zabezpečí na 3 sezony. Ted nejsou žádně peníze a ještě se prodávají hráči... Petero táhni !

Navždycky věrny,Navždy oddany!BP
236658006
Lacik
Člen

Přidán 11.01.2011 19:08
Spíše nechapu toho kdo peterovi věřil.....je to ulhany zmrd nic vic
248-503-997
chacharzona
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 97
Přidán 11.01.2011 19:27
Matty napsal/a:
RavenFCB napsal/a:

Enem a't ide .....smiley

Matty: a ty si myslíš, že se nový majitel nenašel? O koupení Baníku už měl zájem jistý člověk, ale hlavně záleží, zda to momentální majitel Petera prodá. Což neudělal a nabídku odmítnul.

VĚRNI PO PORÁŽCE, HRDÍ PO VÍTĚZSTVÍ !!!

Upravil chacharzona, 11.01.2011 19:28
Matty
Člen

Přidán 11.01.2011 19:38
chacharzona: bohužel Petera se drží Baníku, ale tím pádem jsou na straně fanoušci a měli by mu ukázat že dojnou krávu by si z klubu našeho srdce dělat neměl. smiley At už chorea-transparenty, něco na způsob BBB v Záhřebu či Legie.. On nám ničí lásku, něco co nás spojuje rozhádal fandy, navezl se do nás( o maczu s plzni) to se snad eště nikdy nestalo..
Je čas říct a doufat: ADIOS PETERA smileysmiley
dzandra
Člen

Přidán 11.01.2011 20:01
Tak ne že by mi nw chyběl , celkem hodně hraje rukou a pár jeho přižďuchutí kolikrát moc týmu nepomohlo, ale nějak se začínám bát, že prodá i řízka :-(
Jacob
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 21
Přidán 11.01.2011 20:01
Matty napsal/a:
chacharzona: bohužel Petera se drží Baníku, ale tím pádem jsou na straně fanoušci a měli by mu ukázat že dojnou krávu by si z klubu našeho srdce dělat neměl. smiley At už chorea-transparenty, něco na způsob BBB v Záhřebu či Legie.. On nám ničí lásku, něco co nás spojuje rozhádal fandy, navezl se do nás( o maczu s plzni) to se snad eště nikdy nestalo..
Je čas říct a doufat: ADIOS PETERA smileysmiley

jo chce to choreo ale to na takového čuraka jako je petera neplatí

Hooligans- rváči,výtržníci, frajeři,mlátiči,grázlové.Milujte nás či nenáviďte, nám je to fuk my taklhle vyjadřujem lásku k nejlepšímu sportu na světě!!!b29;
CHACHAR-JUNIOR
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 11.01.2011 23:25
smiley

Žijeme ve zvláštních časech, kdy mladí i staří jsou vzděláváni ve lži a ten, který se odváží říkat pravdu, je nazýván šílencem či bláznem.
Hody
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 12.01.2011 06:36
a co na něj platí? v podstatě nic. jenom dráždí čím dál víc fanoušky.

Každý to křičí český fotbal je v pi..
http://www.thordivision.com
Soplica
Člen

Přidán 12.01.2011 09:12
Hody napsal/a:

Petera je sedmilhář ale ne hroch. V tomhle bodě jsem optimista. Soustředěný tlak fanoušků by dlouhodobě nevydržel. Uvítací výbory při jeho dojezdu na Bazaly, chorea, posměšné pokřiky...časem by to vzdal a Baník prodal.smiley
Autor RE: no nevím..
Hammass
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 12.01.2011 11:31
Soplica napsal/a:
Hody napsal/a:

Petera je sedmilhář ale ne hroch. V tomhle bodě jsem optimista. Soustředěný tlak fanoušků by dlouhodobě nevydržel. Uvítací výbory při jeho dojezdu na Bazaly, chorea, posměšné pokřiky...časem by to vzdal a Baník prodal.smiley

no, myslím že když jde někomu o byznys za pár stovek miliónů korun, tak pokřiky, chorea a konečně i uvítací výbory s ním moc nehnou, těch pár měsíců než prodá bazaly tady vydrží, a pak se dočkáme jeho odchodu..

Když to srovnám s tím výletem na Kokořín...
Bender
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 13.01.2011 12:58
radim007 napsal/a:
Tak za prvé: uděvuje mě, jak může administrátor mé komentáře, které píšu v diskuzi o "dění v klubu" a které se týkají tématu (respektuji jeho předešlé upozornění ať se vyjadřuji pouze k tématu) a týkají se bezpečnosti lidí na Bazalech přesunout do rubriky "O ničem" Mnozí z vás považují situaci na Bazalech za bezpečnou.Ptám se proto, vy byste chtěli mít své děti resp. blízké v okolí stadionu nebo na něm v zápase podzimu Baník - Plzeň? Ja jsem v tv viděl co se tam dělo a díky bohu jsem na stadioně nebyl. Doporučuji všem si přečíst Blog pana Petery "Atentát na Baník" každý slušný fanoušek FCB se s ním musí ztotožnit, protže se o atentát na Baník v tu chvíli opravdu jednalo! Stejně tak v tv ukazovali jak se šel celý kotel v 2.pol. rvát za Bazaly. Ale nehodlám to řešit. Proto jsem psal komentáře k bezpečnosti na stadionu což podle mého názoru do rubriky dění v klubu patří. Vrátím se jen k administrátorovi - co jste to za člověka který považuje útok na nevinou projíždějící ženu v autě s dítětem po kterém fanoušci FCB házeli kameny za problematiku "O NIČEM!!!" ???? U tohoto mi zůstává rozum stát a to opravdu! Takto si lze totiž vysvětlit vaše přesuny komentářů z rubriky o dění v klubu (o bezpečnosti) do rubriky "O ničem!" Nemám slov .........

Běž si radši koupit Blesk, pusť si Novu a vklidu rozjímej a nezasírej forum.

PROTI MODERNÍMU FOTBALU !!!

RavenFCB
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 29
Přidán 13.01.2011 13:06
radim007 napsal/a:
Vrátím se jen k administrátorovi - co jste to za člověka který považuje útok na nevinou projíždějící ženu v autě s dítětem po kterém fanoušci FCB házeli kameny za problematiku "O NIČEM!!!" ???? U tohoto mi zůstává rozum stát a to opravdu! Takto si lze totiž vysvětlit vaše přesuny komentářů z rubriky o dění v klubu (o bezpečnosti) do rubriky "O ničem!" Nemám slov .........

Admin přesunul Tvé příspěvky do tématu "O ničem" zřejmě ne z toho důvodu že by považoval útok na projíždějící ženu v autě o ničem ale z toho důvodu,že Tvá diskuse s jinými uživateli je o ničem a nikam nevedesmiley

404 signature not found
www.thordivision.com
Ivo
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 13.01.2011 13:07
Pokud myslíš těma slušnýma fanouškama ty, kteří chodí na Baník jenom když se daří a odcházejí před koncem zápasu kvůli tomu, aby si mohli v tramvaji najít místo k sezení nebo odjet bez čekání autem pryč, tak o takové fanoušky tu nikdo nikdy nestál a je jen a jen dobře, že ty a další 'slušní fanoušci' zůstávají v době zápasu doma u televize. Takže ode mě DÍKY!smiley

_Peter
Administrátor

Přidán 13.01.2011 13:23
radim0007: Už jsem Ti tady nejednou psal, že Tvůj názor nenajde pochopení na ultras stránkách. Píšeš jednostranně, pořád plantáš o bezpečnosti, o ženě v autě. Musíš být provokatér. Příjde mi nemožné, abyses tady půl roku zapojoval do diskuzí a pořád plantal totéž. Ať už je někdo fanatik, chuligán, nebo normální či televizní "fanoušek", každý by měl diskutovat s argumenty, Ty jenom podněcuješ konflikty. Takže "O NIČEM !!!".
trevor20
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 01.02.2011 21:39
Tak první tři ligová kola zas hrajem tradičně v Pondělí, to jest se Spartou, v Olomouci a doma s Boleslaví

Dresy bíle, jsou jak padlý sníh....
Rostislav
Člen

Přidán 09.02.2011 12:38
radim007 napsal/a:
Potěšila mě zpráva, že bude rozšířeno od jara občerstvení na Bazalech. Bohužel vedení Baníku nevyslyšelo mé návrhy na radikální zdražení vstupenek a tím tak bohužel stále nedojde k eliminaci chuligánů, kteří využívají fotbalového prostředí k vyvolávání výtržností a nízkými cenami vstupenek bohužel tato individua na stadion lákají. Zdražení vstupenek (i když mnozí se mnou nebudou souhlasit) by mnohem zkulturnilo prostředí na Bazalech. Mnoho z Vás co tady na p. Peteru ještě nedávno nadávalo by se mělo teď omluvit. Je vidět, že mu na Baníku i na fanoušcích opravdu záleží. Budete mít levnější vstupenky i lepší občerstvení. Pokud by se mu podařilo vytěsnit pyrotechniku ze stadionu a díky nově instalovanému kamerovému systému i zvýšit bezpečnost na Bazalech tak opravdu klobouk dolů. Konečně bychom se tak přiblížili mnohem kulturnějšímu fotbalovému prostředí jaké nyní panuje v západní Evropě.

Proč bys chtěl radikálně zdražit vstupne??? Nechápu tě ... To chceš ať nabazaly nikdo nechodí? už tak to zdražení přívábylo Málo fanoušku.Vždyť už pěkně dlouho nebyli Bazaly plne..Je to blbost co říkáš..smiley

Baniček nejlepši u nas!!!!!!!
Rostislav
Člen

Přidán 09.02.2011 12:46
RavenFCB napsal/a:
radim007 napsal/a:
Vrátím se jen k administrátorovi - co jste to za člověka který považuje útok na nevinou projíždějící ženu v autě s dítětem po kterém fanoušci FCB házeli kameny za problematiku "O NIČEM!!!" ???? U tohoto mi zůstává rozum stát a to opravdu! Takto si lze totiž vysvětlit vaše přesuny komentářů z rubriky o dění v klubu (o bezpečnosti) do rubriky "O ničem!" Nemám slov .........

Admin přesunul Tvé příspěvky do tématu "O ničem" zřejmě ne z toho důvodu že by považoval útok na projíždějící ženu v autě o ničem ale z toho důvodu,že Tvá diskuse s jinými uživateli je o ničem a nikam nevedesmiley

Myslim že Za ten atentát nebo jak tomu říkaji co se stalo s Plzní může jenom Policie..Kdyby tam nebyla nic takového by se nestalo ..je to tak pokaždě ... Zas na druhou stranu některe invidiua na fotbalovém zápase tay nechápu.. třeba ty na tribůně chudých co házel neco dolu na projíždějíci auta.. .atd. atd. prostě by se tohle už nemělo stávat. mělo by se fandit a policie by měla vyjíždět na stadio až po tě co se dozvědi že se něco špatného děje

Baniček nejlepši u nas!!!!!!!
chacharistan
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 09.02.2011 12:57
radim007 napsal/a:
Rostislav napsal/a:
RavenFCB napsal/a:
radim007 napsal/a:

Myslim že Za ten atentát nebo jak tomu říkaji co se stalo s Plzní může jenom Policie..Kdyby tam nebyla nic takového by se nestalo ..je to tak pokaždě ... Zas na druhou stranu některe invidiua na fotbalovém zápase tay nechápu.. třeba ty na tribůně chudých co házel neco dolu na projíždějíci auta.. .atd. atd. prostě by se tohle už nemělo stávat. mělo by se fandit a policie by měla vyjíždět na stadio až po tě co se dozvědi že se něco špatného děje

nemusíte souhlasit, ale nízká cena vstupenek láká na stadion individua, které využívají davu a jejich záměrem není nic jiného než vyprovokovat konflikt. Pokud za sledování zápasu zaplatíš 500,- za S sektor tak si fotbal budeš chtít užít a nebudeš mít zájem dělat bordel. Je to jednoduché, pokud je něco zadarmo tak si toho nikdo nevážíte, ale pokud zaplatíte odpovídající cenu tak se k tomu chováte jinak.
ok beru,zaplatim "odpovidajici" cenu,za kterou chci videt "odpovidajici" kvalitu hry,vykony rozhodcich a hlavne ferovost,jenze to se v nasem skorumpovanem,srackami prolezlem fotbale nedockam.bohuzel

JEDNA DRUŽBA VLADNE VŠEM.JEDNA JIM VŠE KAŽE!!!!!GIEKSA BANIK
233-266-368
Kocaf
Člen

Přidán 09.02.2011 13:16
nemusíte souhlasit, ale nízká cena vstupenek láká na stadion individua, které využívají davu a jejich záměrem není nic jiného než vyprovokovat konflikt. Pokud za sledování zápasu zaplatíš 500,- za S sektor tak si fotbal budeš chtít užít a nebudeš mít zájem dělat bordel. Je to jednoduché, pokud je něco zadarmo tak si toho nikdo nevážíte, ale pokud zaplatíte odpovídající cenu tak se k tomu chováte jinak.[/quote]

Nikdy jsem nechtěl reagovat na tvoje r0;moudré názoryr0; ale tentokrát mi to nedá.Můžeš mi prosím tě říct kdy naposledy byl nějaký problém na stadionu já si to nějak nemůžu vybavit ale jestli se nepletu tak to bylo ze Spartou a jsou tomu tak tři roky.Pokud vím tak ten incident který se stal na zápase z Plzni a který ty dáváš za vinu jenom lidem kteří neměli na sobě policejní uniformy tak nebyli na stadionu tak mi tedy vysvětli jak ten tvůjr0;moudry návrhr0; s tím souvisí.Hlavně že tady píšeš že na Baník chodíš málokdy povětšinou se díváš v televizi ale chceš tady zdražovat lístky na 500 myslíš že někdo z vedeni stoji o takové diváky (protože ty nejsi fanoušek) jako si ty?Zamysli se nad tím oni dělají fotbal proto aby vydělali ale z takových jako si ty moc toho nekápne nemyslíš.Zaujímalo by mě kolik máš doma šal kolik dresu jak podporuješ svůj klub tím že ho sleduješ na internetu nebo doma u televize ho tedy moc nepodporuješ.
Soplica
Člen

Přidán 09.02.2011 13:20
A jéje...radim007 je zpět v plné síle smileysmiley
Michal FCB81
Člen

Přidán 09.02.2011 13:50
To je VŮŮŮŮL,dejte mu někdo korunusmiley
klmFCB
Člen

Přidán 09.02.2011 13:51
Radim007:tak tu Anglii aspoň sleduj.....zrovna nedávno bengálské ohně,půl stadionu na ploše a do toho proti sobě valí ohně.Jak mě to vysvětlíš?To jsem třeba u nás neviděl....tada ano od policenjních složek.Jak mě to vysvětlíš....
Strana 43 z 251 << < 40 41 42 43 44 45 46 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: centro
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 1
° Celkem: 1,772
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.