Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Fórum

ros
Uživatel
O NIČEM !!!
Přidáno dne 29.08.2010, 20:01
PROSÍM VŠECHNY PISATELE KOMENTAŘŮ KTEŘÍ MAJÍ POTŘEBU SE VYJADŘIT MIMO ZALOZENE TÉMA TAK PISTE ZDE, UDELEJTE SI Z TOHO TŘEBA CHAT.
SkSlezskaOstrava
Uživatel
RE: O NIČEM !!!
Přidáno dne 29.08.2010, 20:57
:D :D :D tak tohle tu bylo treba, tady ted bude vyprodano :D
banik sk
Uživatel
RE: O NIČEM !!!
Přidáno dne 30.08.2010, 14:48
si taky myslim:D:D banik ostrava

Daniel Drahošan
WIKINGOS
Uživatel
RE: O NIČEM !!!
Přidáno dne 30.08.2010, 16:46
Citace:
SkSlezskaOstrava napsal/a:
:D :D :D tak tohle tu bylo treba, tady ted bude vyprodano :D


spíš né co je povoleno to tak netáhne:cheers:nono BANÍK 4EVER!!!!!!
SkSlezskaOstrava
Uživatel
RE: O NIČEM !!!
Přidáno dne 30.08.2010, 19:40
Citace:
WIKINGOS napsal/a:
[quote]SkSlezskaOstrava napsal/a:
:D :D :D tak tohle tu bylo treba, tady ted bude vyprodano :D


spíš né co je povoleno to tak netáhne:cheers:nono[/quote]
uvidis, je to jenom otazka casu kdy se to chytne, staci jeden post napr: KF a je to :)))
LordikBanik
Uživatel
RE: O NIČEM !!!
Přidáno dne 30.08.2010, 20:50
Citace:
SkSlezskaOstrava napsal/a:
[quote]WIKINGOS napsal/a:
[quote]SkSlezskaOstrava napsal/a:
:D :D :D tak tohle tu bylo treba, tady ted bude vyprodano :D


spíš né co je povoleno to tak netáhne:cheers:nono[/quote]
uvidis, je to jenom otazka casu kdy se to chytne, staci jeden post napr: KF a je to :)))[/quote]
hej pyco, o KF uz ani slovo
Jaryn-sh
Uživatel
RE: O NIČEM !!!
Přidáno dne 31.08.2010, 14:55
čekal jsem že se to tady více rozjede, škoda zklamal jsem se:(
Kurri
Uživatel
RE: O NIČEM !!!
Přidáno dne 31.08.2010, 22:48
Je to o ničem, tak to musí být o ničem. To dá rozum:nono
Valleyman
Uživatel
RE: O NIČEM !!!
Přidáno dne 01.09.2010, 11:19
Citace:
dzarek-sh napsal/a:
čekal jsem že se to tady více rozjede, škoda zklamal jsem se:(


Jarku, život je zklamání :) Jestli si chceš kvalitně pokecat, musíš jít do kotle ( mrk mrk) a poslechnout si to tam ... opravdu o ničem
Černé Kladno, zlatá Ostrava. KLADENSKÁ LEGIE
pueblo
Uživatel
RE: O NIČEM !!!
Přidáno dne 01.09.2010, 11:42
http://www.sigmafotbal.cz/cs/include/other/image.php?id=12065


jak si jeden z olomouckych brazilcu naklani sudiho pred zacatkem poharove utkani s usti tusim ;-) Ostrava a Banik, navzdy v srdci!
Kamiloft
Uživatel
RE: O NIČEM !!!
Přidáno dne 02.09.2010, 13:44
Přesunte tady tu diskusi o bubnu, to je taky taková diskuse o ničem.:rolleyes
JimiHendrix
Uživatel
RE: O NIČEM !!!
Přidáno dne 11.11.2010, 14:58
Citace:
Alfac napsal/a:
Když je to o ničem.Nevíte někdo webovku, kde se dá navrhnout tetování ? Kde bych si napsal text a převedlo mi to do různých písem :cheers _?


http://www.tattoolettering.net/
pueblo
Uživatel
RE: O NIČEM !!!
Přidáno dne 15.11.2010, 16:52
Radime nech si na to dat grant od mesta, prispevek od Petery, sbal penize a jed na dovolenou na bahamy, protoze jiny smysl to nema....

jestli tohle povede k nejakemu oficialnimu kotli s dechovkou a la Strizkov, vyhledam lekarskou pomoc :( Ostrava a Banik, navzdy v srdci!
WIKINGOS
Uživatel
RE: O NIČEM !!!
Přidáno dne 15.11.2010, 17:02
Citace:
loDAF napsal/a:
[quote]radim007 napsal/a:
INICIATIVA ZA ZA SLUŠNÝ BANÍK - BEZ PYRA A NÁSILÍ...
Pokračujte prosím zde![/quote]

tleskáme netleskáme ****a on tleskal bez pokynu okamžitě zabavit KF a vyvést + udělit podmínku za porušení řádu slušného Baníku no to asi fakt na ten stadion nepujdou ani ti slušnáci takže stadiony pro 5000 lidi stačí

nebylo by špatné se radime taky zeptat hráčů (když vynechám sponzory kteří chtějí reklamovat co nejvíce lidem ) a položil bych otázku asi takto :"chcete slušný baník kde bude na bazalech ticho a 3000 lidí nebo kde bude peklo a vyprodáno?" třeba jako to bylo v mistrovské sezoně nebo jako to je v jihoamerických mačích nebo balkánských derby ty atmosféry a hořící stadiony jsou tak nádherné že ani nevíš o co tady chceš agitovat :nono

no zatím tvoje příspěvky jsou slabé máš jich 12 a vše o ničem mohl bys to psát sem a nezasírat fora já osobně bych poradil zprávci tohoto fora aby mohli přispívat lidi co jsou duševně vpořádku IQ mají aspon na hranici 80 a víc a hlavně aby byli aspon rok registrováni a né jak je to ted na mnoha tématech stane se něco piču o tom lidi ví nebo nechápou souvislosti a pak se registrují a dělají tady ze sebe chodící moudré sovy třeba ty do této kategorie taky spadáš registrace 09.09.2010 kde si byl když se nic nedělo
mě osobně je prd po tom jestli něco někde hoří nebo lítají kameny synci pro to mají asi nějaký důvod a nebo je to jejich věc za kterou nesou odpovědnost když jsem začínal na baníku na starých kamených bazalech tak taky když jsme jako mladí smradi bylo dole v kotly létaly flašky a jiné dobrůtky a nikomu to nějak nevadilo:cheers BANÍK 4EVER!!!!!!
didin
Uživatel
RE: 17.kolo Zbrojovka-Baník
Přidáno dne 16.11.2010, 07:25
kde se vytratilo staré známé BANÍK PROTI VŠEM??? to vám tu některým fakt jebe..............choďte radši na hokej, nebo baseball, když nechápete náš svět.......... Navždycky věrní, navždy oddaní...
LordikBanik
Uživatel
RE: 17.kolo Zbrojovka-Baník
Přidáno dne 16.11.2010, 07:25
Citace:
didin napsal/a:
kde se vytratilo staré známé BANÍK PROTI VŠEM??? to vám tu některým fakt jebe..............choďte radši na hokej, nebo baseball, když nechápete náš svět..........

Ano Banik proti vsem, to fungovalo na vytecnou, ale ted ? Sice nejsem odbornik na chuligany, ale vim, ze nebyt jich tak nemame renome jedni z nejlepsich a neohrozenych fans v republice, takze uz jenom za to by se jim melo podekovat. Jenze holt doba se meni, zajem opada, protoze nez by clovek mel jit nekde podporit svuj tym jakymkoliv zpusobem tak radsi sedi u bedny.
_Peter
Uživatel
RE: 17.kolo Zbrojovka-Baník
Přidáno dne 16.11.2010, 07:25
Ty vnímáš "jejich" svět jako činnost aktuálně prezentovanou v TV. Je to totéž jako po incidentu, kdy žena z Olm přišla o oko. Myslíš, že na to jsou aktéři hrdí, že někomu, jak Ty říkáš nevinnému, mohli ublížit nebo ublížili? Je to chyba, hloupost, úplně zbytečně přilitý olej do ohně, mohlo se stát neštěstí a s tím souhlasím. Ale opírat se pořád do chuligánky a nepřijmout fakt, že vše bylo vyprovokované avizovaným uzavřením CH1, popř. v jiných situacích policií je pokrytecké.

Už to, prosím, přestaňte řešit v tématech, do kterých to de facto nepatří. Když už vás baví se pořád hrabat v ho*ně a teoretizovat tady, přesuňte to jinam. (Nedivím se, že to tady Ros, popř. někdo jiný promazává)...
Jack
Uživatel
RE: 17.kolo Zbrojovka-Baník
Přidáno dne 16.11.2010, 07:25
Ceho je moc, toho je prilis :D...seď radsi doma na zadku i se svymi letáky :D
bulano
Uživatel
RE: 17.kolo Zbrojovka-Baník
Přidáno dne 16.11.2010, 07:25
radim007:vzpamatuj se:rolleyes
RavenFCB
Uživatel
RE: 17.kolo Zbrojovka-Baník
Přidáno dne 16.11.2010, 07:25
Citace:
Augustus napsal/a:
[quote]radim007 napsal/a:
INICIATIVA ZA ZA SLUŠNÝ BANÍK - BEZ PYRA A NÁSILÍ.

Na jarní domácí zápasy se chystáme s ještě pár lidmi roznášet letáky na S sektoru na podporu výše zmíněné iniciativy. Pokud chce někdo roznášet naše letáky i v kotli tak to samozřejmě uvítáme. Jen chci říct, že to není nijak myšleno proti kotli, jen chceme, aby vznikla i protiváha názorů na podporu pyra na Bazalech.
Pyro se ti nelíbí??? ani chorál Baník Pičo FCB ???[/quote]
Jasně,je přece sprostý.....:D 404 signature not found
Matty
Uživatel
RE: 17.kolo Zbrojovka-Baník
Přidáno dne 16.11.2010, 07:25
radim007: přestaň zasírat diskuzi Ultras FCB nesmysla, které nemají s ultras nic společného a táhnis to psát na oficály kam chodí Petera-chlapečci.:rolleyes My tě tu nechce, vytváříš tu nenvistnou atmosféru..:@ Tk jdi pryč vadráku:nono
Frank
Uživatel
RE: 17.kolo Zbrojovka-Baník
Přidáno dne 16.11.2010, 07:25
Uvědomte si, že tady akorat sami ze sebe dělame před ostatnima ****e a blbce
french
Uživatel
RE: 17.kolo Zbrojovka-Baník
Přidáno dne 16.11.2010, 07:25
Citace:
solit4ry napsal/a:
Ty vnímáš "jejich" svět jako činnost aktuálně prezentovanou v TV. Je to totéž jako po incidentu, kdy žena z Olm přišla o oko. Myslíš, že na to jsou aktéři hrdí, že někomu, jak Ty říkáš nevinnému, mohli ublížit nebo ublížili? Je to chyba, hloupost, úplně zbytečně přilitý olej do ohně, mohlo se stát neštěstí a s tím souhlasím. Ale opírat se pořád do chuligánky a nepřijmout fakt, že vše bylo vyprovokované avizovaným uzavřením CH1, popř. v jiných situacích policií je pokrytecké.

Už to, prosím, přestaňte řešit v tématech, do kterých to de facto nepatří. Když už vás baví se pořád hrabat v ho*ně a teoretizovat tady, přesuňte to jinam. (Nedivím se, že to tady Ros, popř. někdo jiný promazává)...


Přesně tak, jelikož jednoho z aktéru osobně znám, tak vím, jaké pocity měl, popřípadě má. Ono milý radime, když o něčem píšeš, tak by jsi měl o tom něco vědět. Opět se tady rozepisuje diskuze, která tu opět nepatří. Ale radime, řekni mi za jakých okolností se to přihodilo, že kámen dopadl na auto? Kdo přesně za tím stál a jakým způsobem se to stalo? Já totiž o tom nic nevím a na dedukce opravdu nejsem zvědavý.
Cti Tradici!!!
http://img.userbarz.com/123/24551.png
Pstronk
Uživatel
RE: 17.kolo Zbrojovka-Baník
Přidáno dne 16.11.2010, 07:25
Já bych každopádně řekl, že Hašek a spol. jsou pěkně promáštění ocasy. Nyní dávají jasně najevo, že *****y v ČMFS může dělat absolutně každý. Přesunout zápas na pondělí jen proto, že je rizikový vymyslí i primitiv (tudíž ACABy) bez základaní školy. Naivně jsem si myslel, že Ivánek zapojí mozek a proti bordelu na stadionu bude bojovat originálnějším, užitečnějším, efektivnějším a bezpečnějšímým způsobem...:clap:clap:clapČMFS:clap:clap:clap
LordikBanik
Uživatel
RE: 17.kolo Zbrojovka-Baník
Přidáno dne 16.11.2010, 07:25
ne nadarmo se rika, ze jedina prace bez zakladniho vzdelani je bud kopac kanalu s Kocabem nebo jit k policii. Bohuzel
french : tak rekl bych, ze tady udelali pruser ACABi, bo kdyby tu zenskou nechali volne projet a nezastavovali ji, tak se ji nic nestane. Aspon tak mi to rekli lidi z CH1
Valleyman
Uživatel
RE: 17.kolo Zbrojovka-Baník
Přidáno dne 16.11.2010, 07:25
Citace:
LordikBanik napsal/a:
ne nadarmo se rika, ze jedina prace bez zakladniho vzdelani je bud kopac kanalu s Kocabem nebo jit k policii. Bohuzel
french : tak rekl bych, ze tady udelali pruser ACABi, bo kdyby tu zenskou nechali volne projet a nezastavovali ji, tak se ji nic nestane. Aspon tak mi to rekli lidi z CH1


Promiň, ale do tohohle se musím vložit - nic by se té ženské nestalo, kdyby měl někdo mozek a neházel pyro nebo šutry na cestu, kam jezdí auta. Takže vymlouvat se na policii je trošku zcestné.
Btw. K policii berou jen s maturitou.

Jen buďte prosím objektivní
Ale to nic nemění na JEBAT ACAB
Černé Kladno, zlatá Ostrava. KLADENSKÁ LEGIE
trevor20
Uživatel
RE: 17.kolo Zbrojovka-Baník
Přidáno dne 16.11.2010, 07:25
Citace:
radim007 napsal/a:
INICIATIVA ZA ZA SLUŠNÝ BANÍK - BEZ PYRA A NÁSILÍ.

Na jarní domácí zápasy se chystáme s ještě pár lidmi roznášet letáky na S sektoru na podporu výše zmíněné iniciativy. Pokud chce někdo roznášet naše letáky i v kotli tak to samozřejmě uvítáme. Jen chci říct, že to není nijak myšleno proti kotli, jen chceme, aby vznikla i protiváha názorů na podporu pyra na Bazalech.


To nemyslíš vážně? :o No ty vole... Co furt máte proti pyru, dyť to patří k atmosféře, když s tím umí člověk dobře zacházet, může to udělat pěknou a pekelnou atmosféru. Dresy bíle, jsou jak padlý sníh....
LordikBanik
Uživatel
RE: 17.kolo Zbrojovka-Baník
Přidáno dne 16.11.2010, 07:25
Valleyman : kdyz si to zrekapitulujem, tak to byla vubec divna shoda nahod nemyslis ? V tu dobu tam mohl projizdet kdokoliv at uz cigan v ziguliku nebo naky podnikatel v BMW. Ale ze si vybral osud zrovna zenu s detma, tak to je uz na pest nemyslis ? Navic kdyz vim, ze na Bazalech bude horko, tak kazdy trosicku inteligentni obcan, ktery vedel o teto akci by se teto ceste vyhnul obrovskym obloukem. Bohuzel stalo se, ale toto uz je off-topic. A vim, ze k cajtum berou s maturitou. Ale obcas si rikam, ze tam sou ****i co nemaj ani zakladku.
Soplica
Uživatel
RE: 17.kolo Zbrojovka-Baník
Přidáno dne 16.11.2010, 07:25
ChujZVyskovic: :clap:clap:clap:D:D:D
Nechtěl jsem se tady k tomu přidávat ale málem jsem se pochcal smíchy tak musím:D Aspoň občas někdo napíše něco tak dobrého!
Jurasfcb
Uživatel
RE: 17.kolo Zbrojovka-Baník
Přidáno dne 16.11.2010, 07:25
Citace:
ChujZVyskovic napsal/a:
[quote]radim007 napsal/a:
INICIATIVA ZA ZA SLUŠNÝ BANÍK - BEZ PYRA A NÁSILÍ.

Na jarní domácí zápasy se chystáme s ještě pár lidmi roznášet letáky na S sektoru na podporu výše zmíněné iniciativy. Pokud chce někdo roznášet naše letáky i v kotli tak to samozřejmě uvítáme. Jen chci říct, že to není nijak myšleno proti kotli, jen chceme, aby vznikla i protiváha názorů na podporu pyra na Bazalech.


Fórum už pročítám nějaký ten pátek, nechtěl jsem se registrovat a ani přispívat, zastávám názor, že je to zbytečně zabitý čas když vidím jak to tu vypadá.Občas se tu ale objeví nějaké zajímavé informace nebo si rád přečtu reporty atd.. Speciálně kvůli tobě jsem si dal tu práci a dneska se zaregistroval.Viděl jsem u v životě hodně bytostí, ale takového cypa jako ty, to teda ještě ne..Pokud to všechno co píšeš bereš jako vtip a děláš si jen srandu z místních diskutujících tak ti řeknu, že to není vtipné, ale pokud by si ty zvratky co vypouštíš do éteru myslel skutečně vážně, těším se až ti na eSku narvu tvuj ANTI PYRO NASILI letáček do řiti... Jenom mám strach aby si potom, až budeš utíkat ze stadiónu nevypadal jak stojan na vánoční, balící papír. zdar. :thumb[/quote]

:clap:clap:clap :D:D:D dobre ty :D
Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte.
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha Sparta 25 57:20 63
2. SK Slavia Praha Slavia 25 53:17 62
3. FC Viktoria Plzeň Plzeň 25 61:29 54
4. 1. FC Slovácko Slovácko 25 34:29 39
5. FC Baník Ostrava Ostrava 25 34:28 37
6. FK Mladá Boleslav Ml. Boleslav 25 42:39 36
7. SK Sigma Olomouc Olomouc 25 34:34 33
8. FK Teplice Teplice 25 26:29 32
9. FC Slovan Liberec Liberec 25 35:39 32
10. FK Jablonec Jablonec 25 32:38 28
11. Bohemians Praha 1905 Bohemians 25 22:33 28
12. FC Hradec Králové Hradec Kr. 25 27:35 27
13. FK Pardubice Pardubice 25 23:36 23
14. FC Zlín Zlín 25 30:54 20
15. MFK Karviná Karviná 25 25:47 19
16. SK Dynamo České Budějovice Č. Budějovice 25 26:54 18
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.