Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | Ostatní fotbal
Strana 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Autor RE: O NIČEM !!!
Jacob
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 21
Přidán 16.11.2010 19:34
SatanDG napsal/a:
Zdravim hosi jestli tu jeste nekdo je neni to nekde na internetu nemuzu prijed do ovy takze aspon tak se kouknu na fotbal

mnělo by to být na tipovani.cz

Hooligans- rváči,výtržníci, frajeři,mlátiči,grázlové.Milujte nás či nenáviďte, nám je to fuk my taklhle vyjadřujem lásku k nejlepšímu sportu na světě!!!b29;
Petrus
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 29
Přidán 18.11.2010 17:38
klam - souhlasím s tebou. Až na tu smrt teda.

Kupiš cednik, teče. Daš ho spraviť, ale pak už kurva necedi. Bo taky je kura zakon.

Upravil Petrus, 18.11.2010 17:44
338-796-912 http://youtube.com/watch?v=bhi1brNO-vc
chacharistan
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 32
Přidán 19.11.2010 07:29
poradil bych vsem tem "letackovym" udelej te si svoje stranky,svoje forum a tam si sirte ty vaze hovna do sveta dal,ale nelezte na tenhle web.bud jste vazne dementi,nebo prevleceni peterovci,acabove nebo ja uz fakt nevim.uz me vazne sere kdyz se tady kazdy den prijdu podivat,abych zjistil neco noveho,tak jenom ctu same hovna.dostat se mi do ruky ten vas letacek,narval bych vam ho do riti.chtel bych vas videt,kdyby nebylo nasi chuliganky(vsechna cest) jak by jste se chovali na vyjezdech typu olomouc,zlin,praha??by jste na ten stadion museli dojit kanalama vy kokoti.

JEDNA DRUŽBA VLADNE VŠEM.JEDNA JIM VŠE KAŽE!!!!!GIEKSA BANIK
233-266-368
LordikBanik
Člen

Přidán 19.11.2010 14:36
ja sem nevedel, ze se jehovisti se svoji Straznou Vezi nabourali na Ultrastranky. Tahnete do pice s letakama, vetsi chujovinu sem neslysel. Fotbal je zivel, kdyz du na fotbal tak si reknu, ze chcu rvat, chcu pyro a dobru zabavu, na vse ostatni tady mam hokej, kino, divadlo atd. atd.

Aqix
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 01.12.2010 15:55
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-a...4733_n.jpg

Nudil sem se tak když už tu máme tu zimu tak nejake zimní téma =) smiley
Autor RE: Dění v klubu
LordikBanik
Člen

Přesunuto 12.01.2011 21:45 - Přidán 12.01.2011 15:40
Petera se strasne furt vymlouva, ale kdyby mohl tak na arbitrazi CAS uz maji oficialni stiznost a Temesvar by musel doplatit nebo by mel zastavene prestupya nehral pohary. Jenze mu to je jedno a souhlasim s vyse uvedenym prispevkem Mattyho. Za co mu dekovat ? Ten travnik stejne zaplatilo mesto a on za to vybira "odpustky". Hovado prazske to je. Jak bude stat novy stadion, proda Bazaly, hrace, nabere love a mejte se dobre. Uz bych se opravdu nedivil nicemu. At vali zpet na tenis a necha fotbal fotbalem kdyz to neumi, ste asi uz zapomneli jak slavili v Liberci kdyz odesel

Upravil LordikBanik, 12.01.2011 15:41
Matty
Člen

Přesunuto 12.01.2011 21:45 - Přidán 12.01.2011 12:15
Hammass napsal/a:
Soplica napsal/a:
Hody napsal/a:
a co na něj platí? v podstatě nic. jenom dráždí čím dál víc fanoušky.

Petera je sedmilhář ale ne hroch. V tomhle bodě jsem optimista. Soustředěný tlak fanoušků by dlouhodobě nevydržel. Uvítací výbory při jeho dojezdu na Bazaly, chorea, posměšné pokřiky...časem by to vzdal a Baník prodal.smiley

no, myslím že když jde někomu o byznys za pár stovek miliónů korun, tak pokřiky, chorea a konečně i uvítací výbory s ním moc nehnou, těch pár měsíců než prodá bazaly tady vydrží, a pak se dočkáme jeho odchodu..

chorea trnasparenty, uvítací výbory to by bylo pěkné :clap Ostravu trošku vyzdobit AntiPeterovsky smiley .... Chce to trošku inspirace(BBB, Legia, atd..) bo lhaní, ironie už bylo dost.. smiley
WIKINGOS
Člen

Přesunuto 12.01.2011 21:45 - Přidán 12.01.2011 12:30
synci že vás to tak znepokuje ?smiley táta tunel na hradě ministr vnitra občanský jouda podnikatelé v tomto státě spíš zloději a zlatokopové petera je tipický pepík co jen shromažduje love ani se mu nedivím pokud bych měl stejnou povahu na nějaký baník nebo fans on z vysoka (_y_) prostě 1+1= 2 ale mohl bych stoho vydolovat 3 at jsem spokojenější takto uvažuje holt v této kotlině po staletí byl vyvíjen super člověk

ti co si kupují chelsí jako roman nebo ti šejkové co koupili city si kupují klub jako hračku prostě se nudí a prašulí mají mraky nechtějí už vidělat proč taky prostě si užívají života a nacpou love do klubu s kterým chtějí něco dosáhnout a pobavit se prostě bud anebo
by mě zajímalo když kelner má tolik miliard (60 ? nevím ) jaký je rozdíl umřít s 60 nebo 30 miliardama ale to se asi nás bublalů netýká je to jiná liga

PS: podívejte se na to reálně je peterovi jedno klil bude na baník chodit to už dávno řekl ted prodá hráče pak pozemky a půjde dál počátám že i fernanda a pokud to bude frejlymu střílet nejpozději v létě někdo koupí plzen si spíš zadělala na problémy peníze sparty určitě ocení ty prasečí a neomalené fauly neuwirta:clapsmiley

BANÍK 4EVER!!!!!!
dzandra
Člen

Přesunuto 12.01.2011 21:45 - Přidán 12.01.2011 18:35
No radime0007 -
1) už se nevyjadřuješ k tématu dění v klubu, ale patří to do obecné diskuze.
2) jsem rád, že sedíš doma u bedny, beztak by jsi seděl doma u bedny i kdyby to bylo jak v anglii (ale asi o té "bezproblémové" lize moc nevíš.
3) myslím ,že tu jen tak z nudy provokuješ
4) je to poslední má reakce na jakýkolivtvůj příspěvek tady
5) snad si tě pan patera vezme do svého teamu smiley
centos
Člen

Obrázek uživatele

Přesunuto 12.01.2011 21:45 - Přidán 12.01.2011 18:35
radim je taková sofistikovaná verze diskusního trolla. Nemá smysl se vztekat smiley

nemusíte citovat kvantum textu, dělá to bordel..
Jacob
Člen

Obrázek uživatele

Přesunuto 12.01.2011 21:45 - Přidán 12.01.2011 18:36
Hody napsal/a:
Petera je sedmilhář ale ne hroch. V tomhle bodě jsem optimista. Soustředěný tlak fanoušků by dlouhodobě nevydržel. Uvítací výbory při jeho dojezdu na Bazaly, chorea, posměšné pokřiky...časem by to vzdal a Baník prodal.smiley

no xD uvítací výbor by se mi zrovna dělat nechtěl spíš rozbát mu hubu xD

Hooligans- rváči,výtržníci, frajeři,mlátiči,grázlové.Milujte nás či nenáviďte, nám je to fuk my taklhle vyjadřujem lásku k nejlepšímu sportu na světě!!!b29;
Hody
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 31
Přesunuto 12.01.2011 21:45 - Přidán 12.01.2011 12:34
radim007 napsal/a:
co pořád máte proti Peterovi, za poslední dobu je to jediný slušný vlastník Baníku. Už jste asi zapomněli kolik stálo vyhřívání trávníku na Bazalech ? a že to udělal jenom pro fanoušky, velmi brzo zapomínate, Baník už dávno mohl hrát ve Vítkovících tak si to laskavě uvědomte, to co dělá pan Petera pro Baník, nedělá žádný jiný vlastník v klubu v ČR, Nejdůležitejší je teď finančně stabilizovat klub a o to myslím jde panu Peterovi nejvíce a za to bychom mu měli děkovat a ne ho urážet

děkovat za odhánění fans ze stadionu? Finančně stabilozovat klub? Kde je 100 mega za vydru? Proč ještě více netláčí klub na UEFU a FIFU za Mageru? Proč nechal mládež bez rozvoje? Bo je mu to jedno, jde mu jenom o pozemky na bazalech aby pak vydělal.

Každý to křičí český fotbal je v pi..
http://www.thordivision.com
Matty
Člen

Přesunuto 12.01.2011 21:45 - Přidán 12.01.2011 14:58
radim007 napsal/a:
Hody napsal/a:
radim007 napsal/a:
co pořád máte proti Peterovi, za poslední dobu je to jediný slušný vlastník Baníku. Už jste asi zapomněli kolik stálo vyhřívání trávníku na Bazalech ? a že to udělal jenom pro fanoušky, velmi brzo zapomínate, Baník už dávno mohl hrát ve Vítkovících tak si to laskavě uvědomte, to co dělá pan Petera pro Baník, nedělá žádný jiný vlastník v klubu v ČR, Nejdůležitejší je teď finančně stabilizovat klub a o to myslím jde panu Peterovi nejvíce a za to bychom mu měli děkovat a ne ho urážet

děkovat za odhánění fans ze stadionu? Finančně stabilozovat klub? Kde je 100 mega za vydru? Proč ještě více netláčí klub na UEFU a FIFU za Mageru? Proč nechal mládež bez rozvoje? Bo je mu to jedno, jde mu jenom o pozemky na bazalech aby pak vydělal.

už jsem to psal výše, 100 mega za Vydru nepřišlo z bídou 25, podobný případ je i u Mičoly a Ličky, přečti si komentář o pár komentářů výše.

vyhřívání mu vyjde laciněji než stěhování do Vítkovic. A taky tržby ze vstupného + přestavba Vítkovic.A hlavně zavedení KF!! Klub není stabilizovaný, to by pak nerozprodával kádr, sponzor by byl, ale ono se jim nehce jít do klubu kde není stabilita. Děkovat? za co, nic dobrého pro baník neudělal
LordikBanik
Člen

Přesunuto 12.01.2011 21:45 - Přidán 12.01.2011 15:36
radim007 napsal/a:
100 mil. za Vydru ? 25 mil. za Mičolu s Ličkou ? jste spadli z višně ne? :-) kde by na to asi tak vzali :-) za Vydru přišlo s bídou 25 mil. a za Mičolu s Ličkou 8 mil. chlopi nečtěte tak často bulvár :-) zbylá část samozřejmě příjde ale až v horizontu 3 - 5 let. A k otázce Neuwirtha, je dobře, že odchází, v Plzni bude hrát o titul, v Baníku by se plácal kolem 8 místa a zahraje si příští rok poháry takže tady se nedá než s odchodem souhlasit a jeho odchod pomůže vylepšit dluhy Baníku. Navíc Lukeš už jaro 2011 odpískal - řekl to v rozhovoru na fcb.cz chce se posunout "o kousek výše" než je Baník teď. Je smutné že to řekne takhle otevřeně do médií

je zajimave ze vsude v zahranici se za hrace plati hotove anebo proste rychle bez kecu. Jen v Cesku to je vsem jedno. Magera jeste nezaplaceny, Vydra tak prislo 25 000 000 jestli to tak pises za Micolu s Lickou teda jak rikas jen 8 000 000. Jenze podle jednoho zdroje z vedeni melo za Micolu v Lickou prijit 25 000 000

dzandra
Člen

Přesunuto 12.01.2011 21:45 - Přidán 12.01.2011 16:34
radim007 napsal/a:

Radim nejsem sprostý , ale po tvém vyjadření k příspěvku z prodeje trika do čapky jsi pro mě totální kokot a táhni z tohoto webu. A jestli pateru tak miluješ , tak mu vykuř jeho kokotské péro.
dzandra
Člen

Přesunuto 12.01.2011 21:45 - Přidán 12.01.2011 16:56
Vážený pane Radime007, jelikož Vás moje upřímnost urazila, tak se velmi omlouvám. Vzhledem k Vašemu postoji k fandění a ultras prezentacím, Vás musím upozornit, že jste si spletl webouvou stránku. Zde není officální portál klubu, kterému budu fandit, i když bude hrát divizi, ale portál ultras. A Váš postoj je teda, alespoň dle mého mínění, proti tomuto způsobu fandění. Proto si myslím, že pro Vás bude lepší navštěvovat officiál a můžete psát kokotkovi Paterovi a dalšímu čurákovi ličkovi mnoho pochvalných mailů nebo navštěvujte diskuze na idnes.cz. Snad jsem Vás tímto příspěvkem neurazil a vůbec

Upravil dzandra, 12.01.2011 17:00
kolemjdouci
Člen

Přesunuto 12.01.2011 21:45 - Přidán 12.01.2011 18:57
ŽÁDÁM ULTRAS BANÍKU , ABY SE NA ZÁPAS SE SPARTOU ZORGANIZOVALA AKCE : TENISÁKY. Je potřeba dát něco najevo ne ? Nebo Vám se líbí , že Petera pumpuje peníze z Baníku co to jde ? Že omezuje fanoušky ?
LordikBanik
Člen

Přesunuto 12.01.2011 21:45 - Přidán 12.01.2011 18:58
kolemjdouci napsal/a:
ŽÁDÁM ULTRAS BANÍKU , ABY SE NA ZÁPAS SE SPARTOU ZORGANIZOVALA AKCE : TENISÁKY. Je potřeba dát něco najevo ne ? Nebo Vám se líbí , že Petera pumpuje peníze z Baníku co to jde ? Že omezuje fanoušky ?

prinesu aj tenisovou palku

Jacob
Člen

Obrázek uživatele

Přesunuto 12.01.2011 21:45 - Přidán 12.01.2011 21:08
LordikBanik napsal/a:
kolemjdouci napsal/a:

prinesu aj tenisovou palku

já donesu aji síť a vem dvě xD

Matty
Člen

Přesunuto 12.01.2011 21:45 - Přidán 12.01.2011 17:05
radim007 napsal/a:
dzandra napsal/a:
radim007 napsal/a:

Radim nejsem sprostý , ale po tvém vyjadření k příspěvku z prodeje trika do čapky jsi pro mě totální kokot a táhni z tohoto webu. A jestli pateru tak miluješ , tak mu vykuř jeho kokotské péro.

Vážený radime007.. Tady jsi na stránkách Ultras a ne na oficiálech, tak laskavě přestaň tu plést žvásty typu pyro nechcu atd, tohle si jdi kidat a psát s pajtašema na oficiály, kde ti za to ještě poděkují. PEtera je vyčůraný hajzl, který využívá fanoušky. Ty si říkej co cheš, ale je vidět že úrověn tvé intlegience není moc vysoká, když tady ostatní droždíš a provokuješ. smileysmiley

Buď tak laskav a vyjadřuj se slušně hulváte! Každý fanoušek FCB nemusí na zápase hulákat jak pavián a chovat se jak zvěř, ale může si užít zápas i jinak. Nejsem pro pyro na stadionech, protože je nebezpečné pro ostatní, proto jsem napsal, že bych do žádné čapky nepřispíval. Já Pateru uznávám, protože to někam dotáhl, ale chápu, že někteří vidí jen ty odvrácené stránky.
chacharzona
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 97
Přesunuto 12.01.2011 21:45 - Přidán 12.01.2011 18:06
radim007 napsal/a:
dzandra napsal/a:
radim007 napsal/a:

Buď tak laskav a vyjadřuj se slušně hulváte! Každý fanoušek FCB nemusí na zápase hulákat jak pavián a chovat se jak zvěř, ale může si užít zápas i jinak. Nejsem pro pyro na stadionech, protože je nebezpečné pro ostatní, proto jsem napsal, že bych do žádné čapky nepřispíval. Já Pateru uznávám, protože to někam dotáhl, ale chápu, že někteří vidí jen ty odvrácené stránky.

Radim: Jestli je pro tebe pyro nebezpečné, tak na fotbal nechoď vůbec. Pokud vlastníš řidičák a jezdíš pravidelně autem, tak přestaň, je to totiž nebezpečné. Doporučuji Ti zůstat doma a nevycházet ani na nákupy, protože Ti hrozí nebezpečí, že Tě někdo okrade a přinejhorším zabije. Řekl bych, že ty sám o sebe jsi nebezpečný !!!

VĚRNI PO PORÁŽCE, HRDÍ PO VÍTĚZSTVÍ !!!
chacharzona
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 97
Přesunuto 12.01.2011 21:45 - Přidán 12.01.2011 18:31
radim007 napsal/a:
Nevím proč se tady rozčilujete. Ať si každý píše svůj názor. Já jsem taky fanoušek FCB, převážně sleduji zápasy FCB u TV protože na Bazalech není bohužel bezpečno. Proto fandím Peterovi a doufám, že se situace na jaře z pohledu bezpečnosti zlepší. jak pan Petera slíbil po posledním excesu s Plzní. Snad tomu pomůže chystaná fotodokumentace před vstupem do kotle, jen doufám, že se vše stihne technicky připravit do zápasu se Spartou. Já osobně jsem panu Peterovi několik zlepšení bezpečností sám telegraficky navrhoval, a to především zavést na celém stadioně povinně všude sedačky. Viděli jste snad v Anglii nebo Španělsku místa bez sedaček jako je tomu třeba v kotli FCB? Já teda ne. Každý spořádaně sedí a sleduje zápas a tak by to mělo být, doufám že se toho dočkám i u nás.

Ještě, že tě neznám, protože bych tě musel pořádně propleskat. Chceš fotbal jako v Anglii? Tak tam táhni, nikdo Ti nebrání...

VĚRNI PO PORÁŽCE, HRDÍ PO VÍTĚZSTVÍ !!!

Upravil chacharzona, 12.01.2011 18:35
LordikBanik
Člen

Přesunuto 12.01.2011 21:45 - Přidán 12.01.2011 18:57
radim007 napsal/a:
Nevím proč se tady rozčilujete. Ať si každý píše svůj názor. Já jsem taky fanoušek FCB, převážně sleduji zápasy FCB u TV protože na Bazalech není bohužel bezpečno. Proto fandím Peterovi a doufám, že se situace na jaře z pohledu bezpečnosti zlepší. jak pan Petera slíbil po posledním excesu s Plzní. Snad tomu pomůže chystaná fotodokumentace před vstupem do kotle, jen doufám, že se vše stihne technicky připravit do zápasu se Spartou. Já osobně jsem panu Peterovi několik zlepšení bezpečností sám telegraficky navrhoval, a to především zavést na celém stadioně povinně všude sedačky. Viděli jste snad v Anglii nebo Španělsku místa bez sedaček jako je tomu třeba v kotli FCB? Já teda ne. Každý spořádaně sedí a sleduje zápas a tak by to mělo být, doufám že se toho dočkám i u nás.

fajn, zaved sedacky v kotli ty trotle a vyzen vsechny ze stadionu, jak bude plna tribuna a ochozy s kotlem pradny doufam ze se budes citit bezpecne, kokot toto. Hod se o zem a bez za Bruzlem do Bohumina

paax
Člen

Obrázek uživatele

Přesunuto 12.01.2011 21:45 - Přidán 12.01.2011 21:31
Ide to všetko do riadnej piči! Myslím, že je čas porušit všechny ty pičoviny, co se s Peterou domluvili a jako první bych zavedl kurva pořádné PYRO! Ať se zadusí v té své VIP kajutě!
Co se mu povedlo za rok 2010? Rozmrdal fans proti sobě, rozmrdal tým a dál v tom pokračuje, zavedl (musím dnes s odstupem času hodnotit jako negativum) KF, kterou sic mám, ale vlastně jsem ji nikdy pořádně a k ničemu nevyužil, čili je čas ji hodit na hřiště místo tenisáku ať si s ní vytře prdel a nakonec nasliboval samé lži. Počínaje vyhříváním, konče novým stadionem a realitě o KF.
Nicméně porevoluční majitelé Baníku jsou kapitola sama pro sebe... možná na pár světlých chvilek.
Přání do budoucna? Návrat tak o 8 let zpět.

Upravil paax, 12.01.2011 21:32
256720550
RavenFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 12.01.2011 21:57
radim007 napsal/a:
Já jsem taky fanoušek FCB, převážně sleduji zápasy FCB u TV protože na Bazalech není bohužel bezpečno.

Už jsem tady četl vše možné ale Tvá perla bude pro mně číslo jedna minimálně pro příštích 1000 let ! smiley Doma máš proti atomový kryt s tv a internetem a jedině tam se cítíš v bezpečí ? .....

404 signature not found
www.thordivision.com
Strana 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: bong
° Nových tento měsíc: 1
° Nových minulý měsíc: 3
° Celkem: 1,759
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.