Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | Ostatní fotbal
Strana 2 z 6 < 1 2 3 4 5 > >>
Autor RE: 17.kolo Zbrojovka-Baník
Valleyman
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 28
Přidán 16.11.2010 07:25
LordikBanik napsal/a:
ne nadarmo se rika, ze jedina prace bez zakladniho vzdelani je bud kopac kanalu s Kocabem nebo jit k policii. Bohuzel
french : tak rekl bych, ze tady udelali pruser ACABi, bo kdyby tu zenskou nechali volne projet a nezastavovali ji, tak se ji nic nestane. Aspon tak mi to rekli lidi z CH1

Promiň, ale do tohohle se musím vložit - nic by se té ženské nestalo, kdyby měl někdo mozek a neházel pyro nebo šutry na cestu, kam jezdí auta. Takže vymlouvat se na policii je trošku zcestné.
Btw. K policii berou jen s maturitou.

Jen buďte prosím objektivní
Ale to nic nemění na JEBAT ACAB

Černé Kladno, zlatá Ostrava. KLADENSKÁ LEGIE

Upravil Valleyman, 15.11.2010 20:20
232148565 www.voteyourteam.com
trevor20
Člen

Obrázek uživatele

radim007 napsal/a:
INICIATIVA ZA ZA SLUŠNÝ BANÍK - BEZ PYRA A NÁSILÍ.

Na jarní domácí zápasy se chystáme s ještě pár lidmi roznášet letáky na S sektoru na podporu výše zmíněné iniciativy. Pokud chce někdo roznášet naše letáky i v kotli tak to samozřejmě uvítáme. Jen chci říct, že to není nijak myšleno proti kotli, jen chceme, aby vznikla i protiváha názorů na podporu pyra na Bazalech.

To nemyslíš vážně? smiley No ty vole... Co furt máte proti pyru, dyť to patří k atmosféře, když s tím umí člověk dobře zacházet, může to udělat pěknou a pekelnou atmosféru.

Dresy bíle, jsou jak padlý sníh....
LordikBanik
Člen

Valleyman : kdyz si to zrekapitulujem, tak to byla vubec divna shoda nahod nemyslis ? V tu dobu tam mohl projizdet kdokoliv at uz cigan v ziguliku nebo naky podnikatel v BMW. Ale ze si vybral osud zrovna zenu s detma, tak to je uz na pest nemyslis ? Navic kdyz vim, ze na Bazalech bude horko, tak kazdy trosicku inteligentni obcan, ktery vedel o teto akci by se teto ceste vyhnul obrovskym obloukem. Bohuzel stalo se, ale toto uz je off-topic. A vim, ze k cajtum berou s maturitou. Ale obcas si rikam, ze tam sou chuji co nemaj ani zakladku.

Soplica
Člen

ChujZVyskovic: :clap:clap:clapsmileysmileysmiley
Nechtěl jsem se tady k tomu přidávat ale málem jsem se pochcal smíchy tak musímsmiley Aspoň občas někdo napíše něco tak dobrého!
Jurasfcb
Člen

ChujZVyskovic napsal/a:
radim007 napsal/a:

Na jarní domácí zápasy se chystáme s ještě pár lidmi roznášet letáky na S sektoru na podporu výše zmíněné iniciativy. Pokud chce někdo roznášet naše letáky i v kotli tak to samozřejmě uvítáme. Jen chci říct, že to není nijak myšleno proti kotli, jen chceme, aby vznikla i protiváha názorů na podporu pyra na Bazalech.

Fórum už pročítám nějaký ten pátek, nechtěl jsem se registrovat a ani přispívat, zastávám názor, že je to zbytečně zabitý čas když vidím jak to tu vypadá.Občas se tu ale objeví nějaké zajímavé informace nebo si rád přečtu reporty atd.. Speciálně kvůli tobě jsem si dal tu práci a dneska se zaregistroval.Viděl jsem u v životě hodně bytostí, ale takového cypa jako ty, to teda ještě ne..Pokud to všechno co píšeš bereš jako vtip a děláš si jen srandu z místních diskutujících tak ti řeknu, že to není vtipné, ale pokud by si ty zvratky co vypouštíš do éteru myslel skutečně vážně, těším se až ti na eSku narvu tvuj ANTI PYRO NASILI letáček do řiti... Jenom mám strach aby si potom, až budeš utíkat ze stadiónu nevypadal jak stojan na vánoční, balící papír. zdar. smiley

:clap:clap:clap smileysmileysmiley dobre ty smiley
Jacob
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 21
trevor20 napsal/a:
radim007 napsal/a:

To nemyslíš vážně? smiley No ty vole... Co furt máte proti pyru, dyť to patří k atmosféře, když s tím umí člověk dobře zacházet, může to udělat pěknou a pekelnou atmosféru.

já bych si pár letáků vzal dochazí nám doma noviny na podpalku do pece smiley

Hooligans- rváči,výtržníci, frajeři,mlátiči,grázlové.Milujte nás či nenáviďte, nám je to fuk my taklhle vyjadřujem lásku k nejlepšímu sportu na světě!!!b29;

Upravil Jacob, 16.11.2010 07:13
Jurasfcb
Člen

Přidán 16.11.2010 07:26
Richii napsal/a:
RJZ: dívej tu tvojí chuliganku mám někde.když vám přijedou katowice a ted už i zabrze tak jste králové,ale jinak....to je hodně slabý odvar toho,co bylo kdysi.
vyhlašujete tu válku vedneí,policii,ale když příjde na tu potyčku s policií tak právě ti everlasti a pretoriani zdrhají jako první,zatímco "vandráci" se rvou,tak to najednou vám jsou dobří že?
a hlavně mi odepiš něco drsného...

Pobavils nejake dalši hovna napiš prosiiim smileysmiley
Jurasfcb
Člen

DominatorFCB: z časti maš pravdu a chapu te ano určite je třeba podpořit baniček,ale zase jak psal RJZ : nebyt naši chuliganky tak se třeba naten stadion ani nedostaneš co te poceste někdo rozkope do klubička,co se tyče plzne ma to pro i proti nadruhou stranu je to TED už možna jediny zpusob jak projevit že jim na jejich moderni fotbal serem a ukazat že se tech mrdek acabskych nebojime....
Jack
Člen

Richii: ty si nejaky dalsi "expert" na chuliganstvi ze ? smiley ..Protoze to co tady pises, to jsou hrozne sracky..
Jack
Člen

Richii: Nechci tady s tebou resit chuliganku, protoze mezi ne nepatrim a navic tohle je stranka ULTRAS Baník... Ale nemusim se o chuliganstvi zajimat tak moc, abych vedel ze jsi uplne mimo, kdyz pises o 17-18 letých vyhublych hools, mnozstvim porazek za posledni 2-3 roky, nebo o fightu Opava- Baník a trojnásobne presile, kdyz ani nevis proc tomu tak bylo. A to ze ChzB bylo trikrat vice, neni jejich ostuda ale naopak dukaz toho, ze to s nima asi neni az tak spatne, jak tady pises !!smiley
cechFCB
Člen

Věk: 27
Richii
: Nesud nikdy knižku podle obalu
Zbrojovka-Baníček 0:2smileysmileysmiley
400953020
Valleyman
Člen

Obrázek uživatele

Místo kontrolního kódu při registraci by to chtělo IQ test. Eliminovalo by to některé jedince, kteří zřejmě mají tak chatrný život, že mají potřebu vyblít své pohnutky na tento web.

Černé Kladno, zlatá Ostrava. KLADENSKÁ LEGIE
232148565 www.voteyourteam.com
LordikBanik
Člen

ja mam IQ jako tykve panove. Ale jebat me IQ reste to Peterovo a jeho inteligentni blogovy nazor. To jsou hovna se srackama na nekonecnou

Jurasfcb
Člen

Richii: Sry ale stebou se o tom vubec nema cenu bavit jsi uplne mimo ...
french
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 31
Richii: Měl jsem možnost hovořit s lidma, který ten respekt Baníku budovali hodně dávno v minulosti. To co tady píšeš je něco neskutečného. Zkus ten názor říct na nějaké akci, těm "vyhublým" klučíkům.
Nechápu do prdele, co se to poslední dobou děje. Je mi z toho tady zle. Hlavně z těch chytráků za klávesnicí.

Zbrojovka -vs- Baník 0:1
Branky: Bolf (rožek)

Sázím na vás, tak se kurva snažte smiley)

Cti Tradici!!!

Upravil french, 15.11.2010 10:05
Hody
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 31
french napsal/a:

Nechápu do prdele, co se to poslední dobou děje. Je mi z toho tady zle. Hlavně z těch chytráků za klávesnicí.

to je boj proti modernímu fotbalu psání za klávesnicismileysmiley

Každý to křičí český fotbal je v pi..
http://www.thordivision.com
centos
Člen

Obrázek uživatele

Už jdi do prdele. A tím neobhajuju to, co se stalo..

nemusíte citovat kvantum textu, dělá to bordel..
Petrus
Člen

Obrázek uživatele

radime, radime. Kopeš si tady vlastní hrob.

Kupiš cednik, teče. Daš ho spraviť, ale pak už kurva necedi. Bo taky je kura zakon.
338-796-912 http://youtube.com/watch?v=bhi1brNO-vc
centos
Člen

Obrázek uživatele

"A nějaká chuligánka? kdo to jako je? Nic jiného než vandalové!"

A co to jako je za kecy?

nemusíte citovat kvantum textu, dělá to bordel..
Kocmen
Člen

Chlapi jste fanoušci nebo hulváti
Zamyslete se nad sebou a jedte do Brna
Podpořit Baník at v hledišti ukážeme jací jsme
A začím jdeme a opravte si info hrajeme v pondělí od 17:00smileysmileysmiley

Fanoušek
RJZ
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 16.11.2010 07:30
Richii napsal/a:
jako na rovinu a co tím docílíš?budeš stát v kordonu u garáží a?kdo bude brečet,že nebudeš na stadionu?chápu ten pocit rebelie,ale myslím, že ted už je pozdě,
začalo to kartou fanouška,má to své pro a proti.Já si jí koupil, jako mnoho "protestujících".Možná to byla i chyba,nechal jsem zlákat slevou na vlak.Možná jsem jako jiní čekal,že bude nějaké prohlášení k bojkotu jako slepá ovečka.nebylo,koupil jsem si jí,jako všichni mí známí,až na pár vyjímek.
pak jsem bral bojkot jako ten boj proti modernímu fotbalu.že s eodpaluje pyro atd.to mi zase tak moc žíly netrhá,protože vím jak to chodilo na výjezdech,kolikrát se to házelo na hřiště a byl přerušený zápas?zase jen "výstřelek jednotlivců"?
až do soboty jsem to chápal.V sobotu to nebyl výstřelek jednotlivců,ale cílené házení pyra bez důvodu po všech okolo.což odneseme my všichni dříve nebo později.proč?mají ti kluci v hlavách piliny nebo proč to dělali?
protože chtějí být vidět.pozerství nic jiného.akce splnila účel,psalo se o tom,byl RIOT, jestli se to vykřikování dětí a utěk před policii pokaždé,co zadupala nohou do země za RIOT dá považovat.měli jste svých 5 minut slávy,do budoucna budou následky pro všechny,nejen pro baníkovce.a zas budete brečet,jak je to contro calcio nebo jaké pičo...y ve kterých se sami nevyznáte.jsem znechucen.

ne, nejsem vandrák.ale raději budu fandit s vandrákama,kteří aspon jedou na ten fotbal zafandit,než s těma "contro calcio" co na výjezdu na ten fotbal ani kolikrát nejdou,bo kdo by platil kilo za lístek a když jo,tak sedí bokem, bo kdo by dneska fandil-chuliganka ne?
O domácí kotel a atmošk se ted nejvíce obávají ti co stejně nefandí a stojí namachrovaní bokem.

Ty si do té tlamy nevidíš!! Nebýt chiligánky stojící bokem, tak si v Ostravě na fotbal se šálou svobodně nezajdeš. Je mnoho klubů okolo co by mělo Ostravu pod palcem nebýt chiligánky! Zamysli se než něco napíšešsmileysmiley

Řepka!!Co ty kurvo!!!
210-916-835
DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

RJZ napsal/a:
Richii napsal/a:
jako na rovinu a co tím docílíš?budeš stát v kordonu u garáží a?kdo bude brečet,že nebudeš na stadionu?chápu ten pocit rebelie,ale myslím, že ted už je pozdě,
začalo to kartou fanouška,má to své pro a proti.Já si jí koupil, jako mnoho "protestujících".Možná to byla i chyba,nechal jsem zlákat slevou na vlak.Možná jsem jako jiní čekal,že bude nějaké prohlášení k bojkotu jako slepá ovečka.nebylo,koupil jsem si jí,jako všichni mí známí,až na pár vyjímek.
pak jsem bral bojkot jako ten boj proti modernímu fotbalu.že s eodpaluje pyro atd.to mi zase tak moc žíly netrhá,protože vím jak to chodilo na výjezdech,kolikrát se to házelo na hřiště a byl přerušený zápas?zase jen "výstřelek jednotlivců"?
až do soboty jsem to chápal.V sobotu to nebyl výstřelek jednotlivců,ale cílené házení pyra bez důvodu po všech okolo.což odneseme my všichni dříve nebo později.proč?mají ti kluci v hlavách piliny nebo proč to dělali?
protože chtějí být vidět.pozerství nic jiného.akce splnila účel,psalo se o tom,byl RIOT, jestli se to vykřikování dětí a utěk před policii pokaždé,co zadupala nohou do země za RIOT dá považovat.měli jste svých 5 minut slávy,do budoucna budou následky pro všechny,nejen pro baníkovce.a zas budete brečet,jak je to contro calcio nebo jaké pičo...y ve kterých se sami nevyznáte.jsem znechucen.

ne, nejsem vandrák.ale raději budu fandit s vandrákama,kteří aspon jedou na ten fotbal zafandit,než s těma "contro calcio" co na výjezdu na ten fotbal ani kolikrát nejdou,bo kdo by platil kilo za lístek a když jo,tak sedí bokem, bo kdo by dneska fandil-chuliganka ne?
O domácí kotel a atmošk se ted nejvíce obávají ti co stejně nefandí a stojí namachrovaní bokem.

Ty si do té tlamy nevidíš!! Nebýt chiligánky stojící bokem, tak si v Ostravě na fotbal se šálou svobodně nezajdeš. Je mnoho klubů okolo co by mělo Ostravu pod palcem nebýt chiligánky! Zamysli se než něco napíšešsmileysmiley

Co to tu meleš?Kurwa neodbočuj kajsi od tématu a čti ty članky pořadně,když už se chceš k něčemu vyjadřid.Kurva,on tu snad píše něco o chiligánky........Mluví o tom že máte jít na stadion fandit a pozbuzovat BANIK nebo zůstat doma a nerobit ostudu a vysrat se na naky moderni fotbal když to nikam nevede a ani nepovede.
A řeknu ti že bez té tvé chiligánské zvěře by se ostrava obešla mnohgem líp,protože ta tvá chuliganka asi propaguje ostravu v tom nejjasnějším světle,že???smiley

VítkoviceNE!!!
RJZ
Člen

Obrázek uživatele

DominatorFCB napsal/a:
RJZ napsal/a:
Richii napsal/a:

Co to tu meleš?Kurwa neodbočuj kajsi od tématu a čti ty članky pořadně,když už se chceš k něčemu vyjadřid.Kurva,on tu snad píše něco o chiligánky........Mluví o tom že máte jít na stadion fandit a pozbuzovat BANIK nebo zůstat doma a nerobit ostudu a vysrat se na naky moderni fotbal když to nikam nevede a ani nepovede.
A řeknu ti že bez té tvé chiligánské zvěře by se ostrava obešla mnohgem líp,protože ta tvá chuliganka asi propaguje ostravu v tom nejjasnějším světle,že???smiley

V čem propaguješ Ostravu ty frajere? Když nazýváš chuligány zvěří, proč s nima jedeš ve stejném vlaku či vagonu na výjezd? Proč machruješ tady na webu? Ostudu děláš maximálně ty těma hovnama co píšeš.

Příště než začneš poučovat si pořádně přečti na co jsem reagoval!

Řepka!!Co ty kurvo!!!
210-916-835
DominatorFCB
Člen

Obrázek uživatele

RJZ napsal/a:
DominatorFCB napsal/a:
RJZ napsal/a:
Richii napsal/a:

V čem propaguješ Ostravu ty frajere? Když nazýváš chuligány zvěří, proč s nima jedeš ve stejném vlaku či vagonu na výjezd? Proč machruješ tady na webu? Ostudu děláš maximálně ty těma hovnama co píšeš.

Příště než začneš poučovat si pořádně přečti na co jsem reagoval!

Nemáš to napsat tak,jakoby si obhajoval ty,kteří dělali bordel s PLzní!Na adresu těch slušných to vůbec nebylo myšleno!

VítkoviceNE!!!
Autor RE: 13.kolo Baník-Jablonec
SatanDG
Člen

Přesunuto 16.11.2010 09:02 - Přidán 24.10.2010 17:16
Zdravim hosi jestli tu jeste nekdo je neni to nekde na internetu nemuzu prijed do ovy takze aspon tak se kouknu na fotbal
Strana 2 z 6 < 1 2 3 4 5 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
boss Online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: Scheibo
° Nových tento měsíc: 3
° Nových minulý měsíc: 8
° Celkem: 1,754
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.