Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | Ostatní fotbal
Strana 6 z 6 << < 3 4 5 6
Autor RE: O NIČEM !!!
Kibic-FCB
Člen

Přidán 30.11.2016 14:20
Tak, tak, hrbáči. Byl to nádherný výjezd. Jediné video, které si z toho pamatuji, bylo tuším v tehdejším Dohránu, když nás tam ukazovali za vlajkou chuligani, jak tam cosi pořváváme na pořadatele a samozřejmě s komentářem o polsky mluvících fanoušcích Baníku.
Krony, tak to jsi musel být fest nalitý, bo cestou z Vyškova do Drnovic většinou každý vystřízlivěl. smiley
Já jsem měl Drnovice rád. Byla tam super služebna, a když jsi chytil tu fízlici-mučitelku, tak to byla docela legrace. Jen nesměli pouštět topení, bo jsi pak jel domů s úpalem. Ale to její pištění mám dodneška v uších. Z nostalgie jsem nedávno objel všechny stadiony, na kterých už nikdy hrát nebudeme a ten v Drnovicích vypadal opravdu strašně. Dokonce byl na sektoru hostí ještě vylepen návštěvní řád z dob ligové slávy. Jinak porozbíjané okna a tak. Video bych tak rád uvítal, nicméně asi žádné nebude. Když se tam jezdilo, tak byly mobily v plenkách a pro kameramany to tehdy nebylo nic lákavého. Možná někde najdeš nějaké fotky. Jezdil tam fotit nějaký kluk z Brna a pak možná něco od Lucky nebo ženklaváka.

Baník-GieKSa
Vítkovice nikdy !!!
Krony
Člen

Věk: 41
Přidán 30.11.2016 16:43
Tak kameru měli kluci z Orlové párkrát, co si pamatuji, ale nevím jestli i zrovna v Drnovicích. No navalený jsem byl neskutečně minimálně jednou, to jsem jel rovnou z plesu, byl jsem tam v obleku, který tedy oblek už moc nepřipomínal (oblek byl půjčený) a kupodivu mi u vchodu ze všech možných kapes, které jsem ani nevěděl, že na tom obleku jsou, vytahovali různé pyro (fakt sranda Laďo). Ale byl jsem tam víckrát, plete se mi to dohromady, nevybavuji si co to bylo za rok. Zeptám se kolegy, až ho potkám. Měl jsem za to, že to bylo těsně před mým nástupem na vojnu, ale jak tak koukám, tak na jaře 97 jsme v Drnovicích nehráli. No paměť mám špatnou... Možná to smazal z hard disku ten alkohol...

Co bylo započato, nechť trvá navždy.
BP
L
Administrátor

Přidán 30.11.2016 20:25
fotky z Drnovic, ale asi 2000/01
tu, tu a tu

http://havirovaci.cz
LZO
Člen

Přidán 03.12.2016 08:49
Pánové, problém s Drnovicemi je ten, že měli v návštěvním řádu zákaz vnášení fotoaparátů a kamer, takže kromě oficiálních televizí tam točit a fotit téměř nešlo. Mi osobně tam foťák dvakrát nepovolili. A myslím, že měli i v pravidlech zákaz vyvěšování českých státních symbolů, takže Kybyho flaga tam měla taky problém.
Autor RE: Rival Katowic :gks
Chacharian
Člen

Přidán 11.05.2019 11:47
Po sestupu z 1. ligy vydal Ruch Chorzow prohlášení, že by v 2. lize chtěl setrvat co nejméně, v ideálním případě maximálně rok. To se Ruchu skutečně podařilo, po prvním sezoně 2. ligu skutečně opouští a sestupuje do 3. ligy...

To nevymyslíš, o derby však Katowice smiley , nejspíše nepřijdou s Ruchem pada i Druhý klub z Katowic (nevím jaké jsou vztahy ve směru GKS -Rozwoj) ... ale určitě se zúčastní Derby se svou Družbou Gornikem B

smileysmileysmiley
Strana 6 z 6 << < 3 4 5 6
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: bong
° Nových tento měsíc: 1
° Nových minulý měsíc: 3
° Celkem: 1,759
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.