Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | Ostatní fotbal
Strana 27 z 185 << < 24 25 26 27 28 29 30 > >>
Autor RE: Zajímavé odkazy !!!
FRmarkEE
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 19.10.2008 15:49
HanysFCB napsal/a:
FRmarkEE napsal/a:
http://fotbalzive.ct24.cz/article.asp...74&panel=2

dle toho videa mělo na utkání Polsko-Česko vycestovat do Polska 600 chuliganu FCB smiley smiley

"Nejvíc chuligánů vyrazí do Polska vlakem z Moravskoslezského kraje. Podle policie to bude hlavně 600 členů nejtvrdšího jádra fanoušků ostravského Baníku. Dohromady se však bude jednat až o 10 000 fanoušků."

od kdy ma slavia neco s wroclawi ? si to trošku pletou s opavou ne ?

jo jo =) hlavní je ,že všichni ví ,že Baník má družbu s GKS , dokonce i ty mrdky v TV co o tom piču ví smiley

CHACHAR-JUNIOR
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 19.10.2008 17:11
www.ultras-tifo.netsmiley

Žijeme ve zvláštních časech, kdy mladí i staří jsou vzděláváni ve lži a ten, který se odváží říkat pravdu, je nazýván šílencem či bláznem.
RJZ
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 30
Přidán 19.10.2008 20:10
FRmarkEE napsal/a:
HanysFCB napsal/a:
FRmarkEE napsal/a:
http://fotbalzive.ct24.cz/article.asp...74&panel=2

dle toho videa mělo na utkání Polsko-Česko vycestovat do Polska 600 chuliganu FCB smiley smiley

"Nejvíc chuligánů vyrazí do Polska vlakem z Moravskoslezského kraje. Podle policie to bude hlavně 600 členů nejtvrdšího jádra fanoušků ostravského Baníku. Dohromady se však bude jednat až o 10 000 fanoušků."

od kdy ma slavia neco s wroclawi ? si to trošku pletou s opavou ne ?

jo jo =) hlavní je ,že všichni ví ,že Baník má družbu s GKS , dokonce i ty mrdky v TV co o tom piču ví smiley

To sou hovna,by me zajimalo kde na ty picoviny prisla ta devka

Řepka!!Co ty kurvo!!!
210-916-835
banikfc
Člen

Věk: 29
Přidán 21.10.2008 21:49
http://cz.youtube.com/watch?v=xUXppCD...re=related

a co tohle by se dalo rychle naučit to by byl hukot :clap po po po po po

Baník je můj život
366966989
HanysFCB
Člen

Přidán 21.10.2008 23:32
banikfc napsal/a:

tohle má slávie

Moj GADU-GADU numer 470029

FOOTBAL IS FOR FANS, NOT FOR MONEY !
banicek1922 233162840 http://www.chachari.cz
banikfc
Člen

Přidán 22.10.2008 10:46
HanysFCB napsal/a:
banikfc napsal/a:

tohle má slávie

zdalo se mi to nake povedome ze sem to uz slysel v GL ale chtelo by to neco skopcit nake choraly treba od: Galatasaray,as roma , olimpique marsei atd..... neco jednoducheho a co ma dobrou melodii a co se hned da naucit treba T:G:M dobry pokřik ale řve ho jenom pulka kotle a nebo ja kocham gieksy lolo lo to se taky řve jenom v kotli a přitom sou to dobre pokřiky :clap:clap

Baník je můj život

Upravil banikfc, 22.10.2008 10:48
366966989
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 22.10.2008 13:57
http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/strib...-foto.html tak v tomhle teď budou Pomáhat a Chránit naši ochránci zákona smileysmileysmiley

www.chachari.cz
FCB FOREVER
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 22.10.2008 14:53
banikfc napsal/a:
HanysFCB napsal/a:
banikfc napsal/a:

tohle má slávie

zdalo se mi to nake povedome ze sem to uz slysel v GL ale chtelo by to neco skopcit nake choraly treba od: Galatasaray,as roma , olimpique marsei atd..... neco jednoducheho a co ma dobrou melodii a co se hned da naucit treba T:G:M dobry pokřik ale řve ho jenom pulka kotle a nebo ja kocham gieksy lolo lo to se taky řve jenom v kotli a přitom sou to dobre pokřiky :clap:clap

Koukám, že se pořád semtam zkouší najít nový chorálek. No, místo kopírky od jiných klubů, by to chtělo opravdu nový. Co takhle zkusit krátkou, melodickou a chytlavou hopsandu od Tří sester - Už koluje fáma. Mezi jednotlivou slokou by se hopsalo, trochu upravit slova na Baník a šlo by to
462-979-056
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 24.10.2008 19:39
banikbestfans napsal/a:
FCB FOREVER napsal/a:
banikfc napsal/a:
HanysFCB napsal/a:
banikfc napsal/a:

tohle má slávie

Koukám, že se pořád semtam zkouší najít nový chorálek. No, místo kopírky od jiných klubů, by to chtělo opravdu nový. Co takhle zkusit krátkou, melodickou a chytlavou hopsandu od Tří sester - Už koluje fáma. Mezi jednotlivou slokou by se hopsalo, trochu upravit slova na Baník a šlo by to

To by bylosmiley

a co takhle se pořádně naučit současné chorály ?? smiley a pak až vymýšlet nějaké nové ....

www.chachari.cz
eddy
Člen

Přidán 24.10.2008 20:14
Stuart napsal/a:
banikbestfans napsal/a:
FCB FOREVER napsal/a:
banikfc napsal/a:
HanysFCB napsal/a:
banikfc napsal/a:

tohle má slávie

To by bylosmiley

a co takhle se pořádně naučit současné chorály ?? smiley a pak až vymýšlet nějaké nové ....

jj choraly nechte tak jak sousmiley kdyztak vymyslejte nejake chorea a nebo navrhy na vlepkysmiley tady by se napady hodily vic jak u choralusmiley

GieKSa Baník
FCB FOREVER
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 24.10.2008 22:54
eddy napsal/a:
Stuart napsal/a:

jj choraly nechte tak jak sousmiley kdyztak vymyslejte nejake chorea a nebo navrhy na vlepkysmiley tady by se napady hodily vic jak u choralusmiley

Ono je to těžký. Momentálně máme chorály rozdělené na
1. Chorály běžně zpívané
2. Chorály zpívané jen na určitých zápasech ( se Spartou )
Tím se nám chorály rozdělí a najednou je jich jen polovina. Pokřiků je dost, ale taky se dost opakují. Možná v tom bude kámen úrazu. Často se opakující chorál během zápasu přestává fans bavit a zpívá ho stále míň lidí. A není to o tom, že by ho neuměli, ale prostě ho už po desáté zpívat nebudou. Já bych zapojil i chorály zpívané jen při zápasech se Spartou a tím pádem se ostatní nebudou tolik opakovat a fandění bude zábavnější. A taky bych se nebránil učit se nějaké nové chorály, je to nový náboj. Ale jak jsem uvedl, nejsem pořád jen pro kopírky. Když už by mělo dojít na nový chorál, tak takový, který nezpívá půlka Evropy nebo Jižní Ameriky, ale který budeme zpívat jen my
462-979-056
french
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 32
Přidán 25.10.2008 13:56
http://fotbal.sport.cz/clanek/138942-...ousky.html

Nechapu co proti nam porad maji. Dyt minule jsme ve zline udelali jednu z nejkrasnejsich atmosfer vubec co tam meli.
Ach, kdy ta prazska chatra zacne psat normalni clanky!smiley

Cti Tradici!!!

banikfc
Člen

Přidán 25.10.2008 15:34
FCB FOREVER napsal/a:
eddy napsal/a:
Stuart napsal/a:

1. Chorály běžně zpívané
Tím se nám chorály rozdělí a najednou je jich jen polovina. Pokřiků je dost, ale taky se dost opakují. Možná v tom bude kámen úrazu. Často se opakující chorál během zápasu přestává fans bavit a zpívá ho stále míň lidí. A není to o tom, že by ho neuměli, ale prostě ho už po desáté zpívat nebudou. Já bych zapojil i chorály zpívané jen při zápasech se Spartou a tím pádem se ostatní nebudou tolik opakovat a fandění bude zábavnější. A taky bych se nebránil učit se nějaké nové chorály, je to nový náboj. Ale jak jsem uvedl, nejsem pořád jen pro kopírky. Když už by mělo dojít na nový chorál, tak takový, který nezpívá půlka Evropy nebo Jižní Ameriky, ale který budeme zpívat jen my

ale kdyby cely stadion zpival T.G.M..... a nebo ja kocham gieksy a nebo Co vy zpívate? kotel by se ptal co vy zpivate a tribuny baniček milujeme ATD.....

Baník je můj život
366966989
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 26.10.2008 09:52
http://s49.radikal.ru/i126/0810/40/70...789880.jpg to asi muselo bolet smileysmileysmiley

www.chachari.cz
french
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 27.10.2008 17:23
Stuart napsal/a:
http://s49.radikal.ru/i126/0810/40/70...789880.jpg to asi muselo bolet smileysmileysmiley

Pica sem se malem poblil LOLsmileysmileysmileysmileysmiley

Cti Tradici!!!

FRmarkEE
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 27.10.2008 23:50
http://www.slavistickenoviny.cz/clane...ka-tribun-

smileysmileysmileysmiley

k
Člen

Přidán 28.10.2008 07:51

Tím akorát dokážou svou úroveň
Hody
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 33
Přidán 28.10.2008 09:10
nové chorály vznikají u nás většinou buď při zápase nebo ve vlaku viz třeba co ti jééééééé. Myslím že chorálu je dost, ty hokejové se ani za chorály nedají považovat. Maj je skoro všeci.

Každý to křičí český fotbal je v pi..
http://www.thordivision.com
RJZ
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 28.10.2008 09:26
kubiczek napsal/a:
banikfc napsal/a:
FCB FOREVER napsal/a:
eddy napsal/a:
Stuart napsal/a:

1. Chorály běžně zpívané

ale kdyby cely stadion zpival T.G.M..... a nebo ja kocham gieksy a nebo Co vy zpívate? kotel by se ptal co vy zpivate a tribuny baniček milujeme ATD.....

Devět desetin fanoušků na stadioně ty Poláky z Katowic nenávidí, tak nebudou přece hloupě jenom opakovat něco co není pravda, takže nějaké ja kocham GKS se snad bude nadále zpívat jen z kotle.

Ty tvoje nazory stoji za tosmiley

Řepka!!Co ty kurvo!!!
210-916-835
FCB FOREVER
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 28.10.2008 22:23

No, na Slavii jsou z toho unešený, já opět jen kroutím hlavou a ihned mě napadl " nový pokřik "- Baní a Baní a Baníček!
462-979-056
french
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 29.10.2008 09:20
FCB FOREVER napsal/a:

No, na Slavii jsou z toho unešený, já opět jen kroutím hlavou a ihned mě napadl " nový pokřik "- Baní a Baní a Baníček!

No vidis, inspirujou se a vubec jim nevadi ze tenhle choral je nas. Ja vim proc jim to nevadi, protoze ho snad jeste neslyseli a kdyz tak ho nikdo nezpiva u nas tak, aby si toho nekdo vsim smiley

Cti Tradici!!!

Kamiloft
Člen

Přidán 29.10.2008 12:18
french napsal/a:
FCB FOREVER napsal/a:

No vidis, inspirujou se a vubec jim nevadi ze tenhle choral je nas. Ja vim proc jim to nevadi, protoze ho snad jeste neslyseli a kdyz tak ho nikdo nezpiva u nas tak, aby si toho nekdo vsim smiley

No pravdou je,ze bysme na bazalech do tohoto choralu meli vice zapojit ochozy,sice nevim jakym zpusobem,ale casem by se to mohlo realizovat,no ni?smiley

474360663
FRmarkEE
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 29.10.2008 15:10
FCB FOREVER napsal/a:

no chlape , ani bych se nedivil kdyby o tom nevěděli ,že něco takového máme nebo lépe řečeno měli . Řvalo se to jen chvíli a to jen tak lehce ... smiley kdyby se to znovu začalo zpívat s tím ,že by to bylo jak na tom videu od Lens a odpovidali by si ochozy P a kotel tak by to byl luxus .
Na slávce se aspoň snaží , u nás mi to připadá pořád stejné ... no nvm .

RJZ
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 29.10.2008 16:30
http://jancik.blog.idnes.cz/c/54557/J...kdeze.html

vic takovych typku....:clap

Řepka!!Co ty kurvo!!!
210-916-835
Gio
Člen

Věk: 28
Přidán 29.10.2008 16:30
FRmarkEE napsal/a:
FCB FOREVER napsal/a:

no chlape , ani bych se nedivil kdyby o tom nevěděli ,že něco takového máme nebo lépe řečeno měli . Řvalo se to jen chvíli a to jen tak lehce ... smiley kdyby se to znovu začalo zpívat s tím ,že by to bylo jak na tom videu od Lens a odpovidali by si ochozy P a kotel tak by to byl luxus .
Na slávce se aspoň snaží , u nás mi to připadá pořád stejné ... no nvm .

taky si myslím,že to chorál je tak dobrý a jednoduchý že by bylo dobré ho znova začít zpívat.slávka má poslední dobou hodně nových chorálu,a jak je postupně rozjíždí..

Navždycky věrny,Navždy oddany!BP
236658006
Strana 27 z 185 << < 24 25 26 27 28 29 30 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: messytyagi
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 1
° Celkem: 1,793
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.