Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Fotbal | Fancluby Baníku
Strana 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Autor RE: Ultras Fancluby Baníku
banikfc
Člen

Věk: 26
Přidán 11.04.2010 22:06
Nevím jestli se vám bude líbí ani nevím jestli to je dobrý nápad ale koli by stála výroba takové vlajky miry cca 2,5 metru na 1 metr

PS: nesmějte se smiley

Baník je můj život
366966989
RavenFCB
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 28
Přidán 12.04.2010 08:28
Ceny se různí,firem je spousta.Taky záleží z jakého materiálu.Odkaz na asi nejznámější firmu : http://www.szaliki.com/flagi2.phpflagi2.php

404 signature not found
www.thordivision.com
tomino-fm
Člen

Přidán 12.04.2010 08:48
banikfc napsal/a:
Nevím jestli se vám bude líbí ani nevím jestli to je dobrý nápad ale koli by stála výroba takové vlajky miry cca 2,5 metru na 1 metr

PS: nesmějte se smiley

Není proč se smát. Nevypadá špatně. Nechali jsme si dělat vlajku v Přívoze u h.l.n. fa Respo (http://www.respo-reklama.cz/o-nas/.cz/o-nas/) a rozměr 1,4x2 m vyšel na 1900,- kč.
RJZ
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 27
Přidán 21.04.2010 18:06
SVK Slava Baniku napsal/a:
Caute ja som zo slovenska ale strasne mam rad choraly ale i cely banik ostrava a strasne by som sa chcel naucit pesnicku od jarka nohavicu FOTBAL mohli by ste mi sem napisat tex prosim vas?smiley

http://www.nohavica.cz/cz/tvorba/text...fotbal.htm

Řepka!!Co ty kurvo!!!
210-916-835
trevor20
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 08.11.2010 22:15
O víkendu zemřel jeden z fanoušků Chebské brigády, byl to i můj kamarád a myslím, že někteří z vás ho i znali. R.I.P. Máco smiley

Dresy bíle, jsou jak padlý sníh....
SkSlezskaOstrava
Člen

Přidán 08.11.2010 23:21
Zdeny89 napsal/a:
Zdarec všem chceme si udělat vlajku na plot fanklub dejte prosím typ kde sehnat vlajky modrobílé nebo prostě firmu co vyrábí vlajky nebo nějáké typy nechceme to něják moc drahé

po tom vykonu co si tady vytvoril bych nechtel videt tu vlajku smiley

ftblmaster
Člen

Přidán 09.11.2010 12:38
Baník pro něho hodně znamenal. Domácích zápasů navštívil za sezonu víc,než leckterý Ostravák. Nemohu tomu uvěřit. Odpočívej v pokoji v modrobílém nebi, kamaráde. smiley

Bender
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 09.11.2010 17:46
trevor20 napsal/a:
O víkendu zemřel jeden z fanoušků Chebské brigády, byl to i můj kamarád a myslím, že někteří z vás ho i znali. R.I.P. Máco smiley

Ano, byl to i můj hodně dobrý kamarád, pořád to nemůžu pochopit.smiley Odpočívej v pokoji.

PROTI MODERNÍMU FOTBALU !!!

Frank
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 10.11.2010 13:04
Alien napsal/a:
to je smula smiley ale dalsi smula je ze nas vsechny polityci nazyvaji extremisty

A.C.A.B¨
PROTI MODERNÍMU FOTBALU !!!

Proč sem taháš politiku !!?? Lidský život je přednější!!!

R.I.P smiley

CHACHAR-JUNIOR
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 08.12.2010 10:39
To to je tema na dlouhou a vasnivou debatu.Nehodi se ho tady verejne rozebirat,kazdopadne je spousta lidi co se na TT nevykaslali a asi ani nikdy nevykaslou a jezdi tam nejen na fotbal ale i na jine akce poradane fans(DIK:thumsmiley u nas na ceske strane je to o poznani slabsi ale jak jsem rekl existuje spoustu vazeb at uz mezi jednotlivci nebo skupinamy a ti pak podnikaji spoustu spolecnych akci smiley

Žijeme ve zvláštních časech, kdy mladí i staří jsou vzděláváni ve lži a ten, který se odváží říkat pravdu, je nazýván šílencem či bláznem.
cechFCB
Člen

Přidán 17.12.2010 14:35
FK Union Cheb se měni na FK Hvězda Cheb http://www.fkunioncheb.cz/archiv-clan...3568260a9e smileysmileysmileysmiley

Upravil ros, 17.12.2010 15:03
400953020
Valleyman
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 17.12.2010 15:41
cechFCB napsal/a:
FK Union Cheb se měni na FK Hvězda Cheb http://www.fkunioncheb.cz/archiv-clan...3568260a9e smileysmileysmileysmiley

Aspoň je to bez toho Rudá smiley

Černé Kladno, zlatá Ostrava. KLADENSKÁ LEGIE
232148565 www.voteyourteam.com
FCBBazal
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 19.02.2011 16:31
http://www.youtube.com/watch?v=0U3yg_...r_embedded

chachari valmez to jsme my.

Upravil ros, 19.02.2011 17:04
orchiid
Člen

Věk: 23
Přidán 14.03.2011 21:30
na domaci utkani s libercem kere se hraje 2.4. vychazeji narozeniny naseho trenera, co takhle nejake blahoprani roztahnout v kotli??? myslim ze si to Kája zaslouzi, bo jeden z mala bere ohled na FANS! BP!!! smiley

CHULIGANI
Kolda
Člen

Přidán 30.03.2011 17:17
chci se zeptat chystáte výjezd na zápas Hradec:Baník ?? smiley jsem velkej fanda Baníku a bydlík kousek od hradce tak bych rád věděl jestli budu mít tu čest vidět víc než plnej kotel hostí..smiley smiley
LordikBanik
Člen

Přidán 30.03.2011 18:52
Kolda napsal/a:
chci se zeptat chystáte výjezd na zápas Hradec:Baník ?? smiley jsem velkej fanda Baníku a bydlík kousek od hradce tak bych rád věděl jestli budu mít tu čest vidět víc než plnej kotel hostí..smiley smiley

reknu ti to tak... MY JSME DOMA VSUDE

Kolda
Člen

Přidán 30.03.2011 20:08
to rád slyším ..moc rád. :-)
3NDor
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 02.04.2011 23:12
Zduř kluci mám malou prosbu Jsem ze severu čech z Chomutova a rád bych dojel na Bazaly proti 1905, ale mam menčí průser vůbec se v ostravě nevyznám :-( a jak se znám tak zabloudim hned za první zatáčkou. A když už pojedu do ovy nějakejch 8 a pul hodiny tak bych rád aspoň nějak dorazil na bazaly a vyděl ten zápas smiley Tak se chcu jen zeptat zdali by mi někdo moch udělat chúvu a pomoct mi tam třeba kde mam vystoupit atd smiley ale předpokládám že asi na Svinově co smiley
Předem díky za rady :-)
Valleyman
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 02.04.2011 23:48
3NDor napsal/a:
Zduř kluci mám malou prosbu Jsem ze severu čech z Chomutova a rád bych dojel na Bazaly proti 1905, ale mam menčí průser vůbec se v ostravě nevyznám :-( a jak se znám tak zabloudim hned za první zatáčkou. A když už pojedu do ovy nějakejch 8 a pul hodiny tak bych rád aspoň nějak dorazil na bazaly a vyděl ten zápas smiley Tak se chcu jen zeptat zdali by mi někdo moch udělat chúvu a pomoct mi tam třeba kde mam vystoupit atd smiley ale předpokládám že asi na Svinově co smiley

takže pokud chceš rovnou na stadion, vystoupíš na hlavním nádraží. Vyjdeš před něj a sedneš na trolejbus č. 101 nebo 108. Jede přímo před bazaly. Pokud chceš ještě předtím někam na pivo, vystoupíš na zastávce "most miloše sýkory," přejdeš přes něj, dáš se doleva a budeš pod bazalama, kde jsou hospody (rubin apod.) avnich bude plno lidí. Je to přímo pod Bazalama

Černé Kladno, zlatá Ostrava. KLADENSKÁ LEGIE
232148565 www.voteyourteam.com
3NDor
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 03.04.2011 01:10
Valleyman napsal/a:
3NDor napsal/a:

takže pokud chceš rovnou na stadion, vystoupíš na hlavním nádraží. Vyjdeš před něj a sedneš na trolejbus č. 101 nebo 108. Jede přímo před bazaly. Pokud chceš ještě předtím někam na pivo, vystoupíš na zastávce "most miloše sýkory," přejdeš přes něj, dáš se doleva a budeš pod bazalama, kde jsou hospody (rubin apod.) avnich bude plno lidí. Je to přímo pod Bazalama

Super díky :-) a jeste mala a asi pro vás blbá otázka, doufám že mě neukamenujete smiley do jakého sektoru mam vzit lístek smiley chci do kotle
letopisyfcb
Člen

Přidán 03.04.2011 08:56
3NDor napsal/a:
Valleyman napsal/a:
3NDor napsal/a:

Super díky :-) a jeste mala a asi pro vás blbá otázka, doufám že mě neukamenujete smiley do jakého sektoru mam vzit lístek smiley chci do kotle

V1 smiley.

takovému každý tleská, co má jméno SK Slezská.
3NDor
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 03.04.2011 10:43
Ne fak sorry za dementní otázky, ale fakt neni prdel jezdit nekam na druhopu strany republiky smiley
ikdyž vím že to někteří umí moc dobře :-), doufám že takých cest na bazaly bude víc a víc, teda dokud se nebude muset nabík loučit se slezkem :-(
tož nic díky za odpovědi a za to že nejsem ukamenován smiley
LordikBanik
Člen

Přidán 03.04.2011 12:57
3NDor napsal/a:
Ne fak sorry za dementní otázky, ale fakt neni prdel jezdit nekam na druhopu strany republiky smiley
ikdyž vím že to někteří umí moc dobře :-), doufám že takých cest na bazaly bude víc a víc, teda dokud se nebude muset nabík loučit se slezkem :-(

hlavne doufej, ze nas skvely majitel klubu se zase nerozhodne, ze da listky na jmeno, to uz si rovnou objednej i postel v hotelu, bo nadvakrat tu urcite asi nepojedes

letopisyfcb
Člen

Přidán 03.04.2011 15:19
Když si většina radoby chacharu z Ovy nenajde cestu na Bazaly, tak myslim, že ty se nemusiš omlouvat.

takovému každý tleská, co má jméno SK Slezská.
3NDor
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 03.04.2011 17:48
LordikBanik napsal/a:
3NDor napsal/a:

hlavne doufej, ze nas skvely majitel klubu se zase nerozhodne, ze da listky na jmeno, to uz si rovnou objednej i postel v hotelu, bo nadvakrat tu urcite asi nepojedes

smiley no fajne smiley no comment petera neni co dodat a ještě s tou radnicí v ostravě to dělá fajnou dvojku.

letopisyfcb napsal/a:
Když si většina radoby chacharu z Ovy nenajde cestu na Bazaly, tak myslim, že ty se nemusiš omlouvat.

tak jako ja se snažim jezdit kam to jde že jo ale ne vždy to kvuli praco jde, ale přece fandím BANÍKU PYČO a tomu se fandí ať se daří nebo ne :-)
smiley pičo
Strana 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: CHacharka
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 10
° Celkem: 1,672
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.