Chachaři.cz, Stránky Fans FC Baníku Ostrava.

Fórum

Stuart
Uživatel
ROZLUČKA S BAZALY
Přidáno dne 19.05.2015, 10:07
Jareck
Uživatel
RE: ROZLUČKA S BAZALY
Přidáno dne 19.05.2015, 11:38
Koukám, že se podařilo udělat vyjímku na Lka pro tenhle zápas. Bylo by pěkné udělat vyjímku na celý stadion, aby ještě jednou Bazaly byly plné....
RavenFCB
Uživatel
RE: ROZLUČKA S BAZALY
Přidáno dne 19.05.2015, 16:02
Obavam se,ze i kdyby mohly byt Bazaly zaplnene,stejne by zaplnene nebyly (viz oslavy 90 let klubu) :(
Ale rad bych se pletl....:thumb 404 signature not found
redyFCB
Uživatel
RE: ROZLUČKA S BAZALY
Přidáno dne 19.05.2015, 17:56
kdyby byly Bazaly plné jak na Jankulovou rozlučku-to by byla síla:fcb:cheers:thumb
Saimi
Uživatel
RE: ROZLUČKA S BAZALY
Přidáno dne 19.05.2015, 22:49
Tak vypadá to, že permici použiju už podruhé v této sezoně , poprvé to bylo na první domácí mač. Ale čekal jsem kolem rozlučky trochu větší šrumec , tak snad to nebude ostuda.
Kyby
Uživatel
RE: ROZLUČKA S BAZALY
Přidáno dne 20.05.2015, 08:40
SAIMI: Je to ještě skoro dva týdny...
vvss
Uživatel
RE: ROZLUČKA S BAZALY
Přidáno dne 20.05.2015, 15:28
Saimi: já myslím že to nebude přímo ostuda, ale spousta lidí bude zklamaná. Hodně lidí je ze všeho co se kolem Baníku děje, otrávená a nenajde už v sobě tu sílu tam jít i když jde o rozlučky s Bazaly. Prostě za Baníkem zavřeli dveře. Jedině nějaká delší euforie by je mohla znovunastartovat. Klesající návštěvy budiž toho důkazem. Doby kdy byla třeba desítka na Laošovou exhibici (nemluvě o Jankulovi), už jsou dávno pryč. Já jdu ale jen spíš nostalgie. Vůbec se netěším na tu atmosféru která tam bude panovat. To napětí, nevraživost cítím už teď a kde je do zápasu....
Kyby
Uživatel
RE: ROZLUČKA S BAZALY
Přidáno dne 20.05.2015, 15:32
VVSS: Atmosféra bude taková, jakou si ji uděláme, takže doufám, že skvělá...musíme si to tam naposledy užít SAMI PRO SEBE !!!
Kimmi
Hlavní administrátor
RE: ROZLUČKA S BAZALY
Přidáno dne 20.05.2015, 16:18
Ja se na posledni zapas těším. A věřím, že atmosfera bude uzasna.... vetsina z nas nebyla pul roku na Bazalech a to si musi vynahraditl. Je to misto, kde jsme vyrustali a mame na co vzpominat. Jednou budete vypravet svym detem, jake to bylo na Bazalech a pri rozlucce musi spadnout cela ostrava, jak to tam bude dunet. Naposledy si tam muzeme zafandit. A to nehlede na vysledky, nehlede na stav v klubu, nehlede na pocasi ani na nasi momentalni naladu. Kazdy navstevnik/fanousek bere na svoje triko, jak to tam bude vypadat, tak vsichni delejme tak, aby se dalsich sto let melo po cele republice o cem mluvit!!!
Kibic-FCB
Uživatel
RE: ROZLUČKA S BAZALY
Přidáno dne 20.05.2015, 20:39
Kimmi : Jsem moc rád, že osoby Tvého ražení jsou v našich řadách. Píšeš mi z duše. Srdcem tam budu s vámi !!! Baník-GieKSa
Vítkovice nikdy !!!
Stuart
Uživatel
RE: ROZLUČKA S BAZALY
Přidáno dne 21.05.2015, 14:05
O rozlučku s Bazaly je enormní zájem. Vstupenky do kotle jsou již vyprodány. Hlavní tribuna je celá blokovaná. Zajistěte si lístky včas - využijte předprodeje!
Saimi
Uživatel
RE: ROZLUČKA S BAZALY
Přidáno dne 21.05.2015, 18:54
Taaaak, to je ten šrumec co mi tu chyběl. Na ten zápas se těším celou sezonu, i když bych byl radši, kdyby k němu nebyl důvod. Nejlepší, nejvěrnější a nejhrdější fans přichází o svůj svatostánek, každý z nás tam musí nechat hlasivky. Mimochodem nevíte jaká bude vlastně kapacita a co Bary, bude na hřišti? BAZALY FOREVER !!!
L
Hlavní administrátor
RE: ROZLUČKA S BAZALY
Přidáno dne 21.05.2015, 19:10
Citace:
Saimi napsal/a:
Mimochodem nevíte jaká bude vlastně kapacita

Kapacita je po loňských úpravách a omezení 10 060 míst + otevřené eLka na stání (2600 míst) = 12 660 míst by mělo být...
DominatorFCB
Uživatel
RE: ROZLUČKA S BAZALY
Přidáno dne 28.05.2015, 15:46
Proč není sraz naplánován na 14hodin? 15 hodin začíná zápas legend....
ros
Uživatel
RE: ROZLUČKA S BAZALY
Přidáno dne 28.05.2015, 16:11
Protoze se akce planovala drive , rozlucku s Bazaly delaji fanousci a Safarcik prisel z jeho akci pozdeji.
cagi19
Uživatel
RE: ROZLUČKA S BAZALY
Přidáno dne 28.05.2015, 16:34
Nevíte někdo kolik zbývá lístků na prodej???
Vostrak1991
Uživatel
RE: ROZLUČKA S BAZALY
Přidáno dne 28.05.2015, 18:42
:fcb:fcb:fcb
Kamiloft
Uživatel
Mara
Uživatel
RE: ROZLUČKA S BAZALY
Přidáno dne 29.05.2015, 15:54
kacer
Uživatel
RE: ROZLUČKA S BAZALY
Přidáno dne 31.05.2015, 12:51
Díky všem dobrým lidem za společná dlouhá léta na Bazalech. Nechali jsme tam kus života, na který se nikdy nezapomene. Rozlučka až do 88. minuty být lepší nemohla, že se něco stane dříve, než skončí zápas, bylo nad slunce jasné a můžeme být rádi, že se nehrálo třeba se Slávii ;) Nejvíce zklamaný jsem z Nohavici, který opět ukázal, že je to člověk, který se musí zviditelnit kde se dá. Přistoupit na šafyho sračky, zdupat hymnu, pak být nasraný, jak mu někdo něco řekne a na konci oznámit, sejdeme se ve Vítkovicích, tak to je moc.
Na ten den nikdy nezapomenu. Bylo super. A i když v to vůbec nevěřím, budu doufat, že zase budeme společně chodit na Bazaly :-)
Ondra
Hlavní administrátor
RE: ROZLUČKA S BAZALY
Přidáno dne 31.05.2015, 14:58
Dík všem, co dorazili k radnici, byl to fakt mazec. :klob A pak všem na ochozech, poslechli jste. I díky tomu se povedlo promočené rozlučkové choreo.

TAK SE LOUČÍ KRÁLOVÉ TRIBUN!!!
    VLAJKONOŠI DOMÁCÍ
Kyby
Uživatel
RE: ROZLUČKA S BAZALY
Přidáno dne 31.05.2015, 16:01
Taky všem děkuji, byly to krásné léta !!! Kurva...to je smutek, zase brečím:-(... ale jak říkal pan Hlinka: "Hlavně se z toho neposrat"
L
Hlavní administrátor
RE: ROZLUČKA S BAZALY
Přidáno dne 31.05.2015, 19:09
Poděkování všem, kteří přiložili ruku k dílu a pomohli se vším ohledně včerejška, nebylo to vůbec jednoduché!
boss
Uživatel
RE: ROZLUČKA S BAZALY
Přidáno dne 31.05.2015, 21:00
Bylo to super a bude na co vzpomínat
Kimmi
Hlavní administrátor
RE: ROZLUČKA S BAZALY
Přidáno dne 31.05.2015, 21:26
Bylo to nadherne, ale nikdy vic nechci neco takoveho zazit...:( jenom skoda toho pocasi... uz teď mi Bazaly chybí
Kibic-FCB
Uživatel
RE: ROZLUČKA S BAZALY
Přidáno dne 31.05.2015, 21:42
Všem, co se podíleli na tom všem, patří velký dík. Jsem moc rád, že Bazaly byly zase jednou v "ohni" a bez okolků napíšu, že jsem měl slzy na krajíčku, když jsem viděl Kybyho a Hrnka u megafonu. Ne, že by nynější supportlídři byli horší, ale připomnělo mi to staré dobré časy. Baník-GieKSa
Vítkovice nikdy !!!
Saimi
Uživatel
RE: ROZLUČKA S BAZALY
Přidáno dne 31.05.2015, 22:18
Vždycky když se někdo pokoušel předzpívávat hymnu do mikrofonu, tak to stálo za hovno, nemluvě o neznalosti textu. Ovšem když se zpívalo při nástupu, to bylo ****a jiné kafe. Díky za parádní zážitek s nádechem nostalgie. Celou sezonu jsem doufal a těšil se, že na konci se zorganizuje podobná akce. "Poslední" mač na Bazalech neukončil rozhodčí, ale chachaři, stylově :cheers
Stuart
Uživatel
RE: ROZLUČKA S BAZALY
Přidáno dne 01.06.2015, 14:53
Škody, které po sobotním fotbalovém zápase v Ostravě způsobili fanoušci, přesáhnou milion korun. Právníci magistrátu nyní zvažují podání trestního oznámení.

http://www.ceskenoviny.cz/domov/krimi/zpravy/skody-na-stadionu-bazaly-presahnou-podle-mesta-milion-korun/1222677
KoGy
Uživatel
RE: ROZLUČKA S BAZALY
Přidáno dne 01.06.2015, 16:00
Děkuji Vám všem ! Bylo mi ctí ... :(:( BANÍK PIČO !!!!
redyFCB
Uživatel
RE: ROZLUČKA S BAZALY
Přidáno dne 01.06.2015, 18:29
Bazaly domov Baníku-navždy v naších srdcích zůstane
Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte.
Kalendář zápasů
Tabulka
Tým Z S B
1. AC Sparta Praha Sparta 25 57:20 63
2. SK Slavia Praha Slavia 25 53:17 62
3. FC Viktoria Plzeň Plzeň 25 61:29 54
4. 1. FC Slovácko Slovácko 25 34:29 39
5. FC Baník Ostrava Ostrava 25 34:28 37
6. FK Mladá Boleslav Ml. Boleslav 25 42:39 36
7. SK Sigma Olomouc Olomouc 25 34:34 33
8. FK Teplice Teplice 25 26:29 32
9. FC Slovan Liberec Liberec 25 35:39 32
10. FK Jablonec Jablonec 25 32:38 28
11. Bohemians Praha 1905 Bohemians 25 22:33 28
12. FC Hradec Králové Hradec Kr. 25 27:35 27
13. FK Pardubice Pardubice 25 23:36 23
14. FC Zlín Zlín 25 30:54 20
15. MFK Karviná Karviná 25 25:47 19
16. SK Dynamo České Budějovice Č. Budějovice 25 26:54 18
Napsali o Baníku Poslední příspěvky fóra Partnerské weby
chacharwear_logo_6013d40bdc6c9.png (20 KB)
 

m_bb.png (28 KB)
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení uživatele

Nastavení souhlasu s personalizací

S vaším souhlasem můžeme níže uvedené informace užívat k dále uvedeným účelům nebo je sdílet s vybranými partnery. Pro jednotlivé účely (typy zpracování) můžete upravit své nastavení a svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit nastavení“:

Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookies

Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.

Analytické soubory cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové soubory cookies

Shromažďují informace pro lepší přizpůsobení reklamy vašim zájmům, a to na těchto webových stránkách i mimo ně.

Nastavení souhlasu s personalizací

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu. Jejich nastavení upravíte odkazem "Upravit nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies.