Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Ostatní | Mimo mísu
Strana 120 z 132 << < 117 118 119 120 121 122 123 > >>
Autor RE: Obecná diskuze
kubajs
Člen

Věk: 24
Přidán 07.11.2013 17:58
jsou někde v psaném provedení chorály GieKSy? jestli ano, kde? smiley

!!!Za Baník život dej ikdyž se mu nedaří!!!
chacharzona
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 96
Přidán 07.11.2013 18:02
Ondra napsal/a:
chacharzona napsal/a:
Jak se tak dívám, tak den před výjezdem není žádné info. Asi jede každý po své vlastní trase, protože třeba já nevím v kolik se jede...

Tak máme mobily, tarify zadarmo, ale je líno se ozvat....

A co lidi, kteří jedou na výjezd samotní nebo se nemají komu ozvat, tak na ty jebat.
Teď už budou jezdit jen ti co se znají. Už se těším jak si budeš stěžovat, že nás jelo málo. Nepíšu to tady kvůli mě, já si to vždy nějak ošéfuji, ale kvůli ostatním. Podle mě většina začala svůj první výjezd tím, že se podívala na tento web aby zjistila hlavní spoj, kterým jede většina.
A Ústí? Podle toho taky ten náš počet vypadal.

VĚRNI PO PORÁŽCE, HRDÍ PO VÍTĚZSTVÍ !!!

Upravil chacharzona, 07.11.2013 18:06
Ondra
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 07.11.2013 18:26
chacharzona napsal/a:
Ondra napsal/a:
chacharzona napsal/a:
Jak se tak dívám, tak den před výjezdem není žádné info. Asi jede každý po své vlastní trase, protože třeba já nevím v kolik se jede...

Tak máme mobily, tarify zadarmo, ale je líno se ozvat....

A co lidi, kteří jedou na výjezd samotní nebo se nemají komu ozvat, tak na ty jebat.
Teď už budou jezdit jen ti co se znají. Už se těším jak si budeš stěžovat, že nás jelo málo. Nepíšu to tady kvůli mě, já si to vždy nějak ošéfuji, ale kvůli ostatním. Podle mě většina začala svůj první výjezd tím, že se podívala na tento web aby zjistila hlavní spoj, kterým jede většina.
A Ústí? Podle toho taky ten náš počet vypadal.

Napsal jsem ti krasný sloh, který se mi smazal :-D. Takže jen tolik, že se zítra pohádáme ve vlaku a nevěřím, že si tenhle výjezd v současné situaci FCB vybere někdo jako první...

VLAJKONOŠI DOMÁCÍ
www.chachari.cz
Kurri
Administrátor

Přidán 07.11.2013 20:49
a kdysi se jezdilo i bez netu a mobilu a šlo to. byl domácí zápas a každý už věděl kde a v kdy se hraje, tak si to mohl na fotbale zjistit. čč, najdi si na slevomatu tarif zdarma a můžeš to všem rozesílat kdy a že se jede;-)
Kibic-FCB
Člen

Přidán 07.11.2013 20:55
Tak jezdilo se bez netu a telefonu, to je pravda. Ale kolik lidí jezdilo? Já jsem např. na spartu zažil výjezdy (tuším dva) v desítkách osob. Ty vlastně taky jeden (na Strahově-nevím, který rok), ni?! To je dnes již nemyslitelné.
Právě proto, v době netu a telefonu, považuji za nutné tyto informace sdělovat. A to s předstihem. Bez napinky. Je to můj názor a nechci rozdmýchávat emoce.

Baník-GieKSa
Vítkovice nikdy !!!
chacharzona
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 96
Přidán 07.11.2013 23:10
Kurri napsal/a:
a kdysi se jezdilo i bez netu a mobilu a šlo to. byl domácí zápas a každý už věděl kde a v kdy se hraje, tak si to mohl na fotbale zjistit. čč, najdi si na slevomatu tarif zdarma a můžeš to všem rozesílat kdy a že se jede;-)

smiley A ještě si zapomněl dodat, že jste jeli na kolech, které v té době neměli ani přehazovačky smiley Jinak jestli zítra jedeš, tak ti řeknu, jak na to abys měl paušál přes slevomat smiley Já ho totiž přes jeden takový slevomat mám smiley A jsem velice spokojený smiley

VĚRNI PO PORÁŽCE, HRDÍ PO VÍTĚZSTVÍ !!!
Soplica
Člen

Přidán 08.11.2013 09:45
Moc tady tu diskusi nechápu. Velice důležité utkání pro Baník, počasí OK, v Jihlavě učitě hodně domácích takže každý chachar se bude hodit a tady probíhá výměna názorů jestli se svolávat moderně jako vždy nebo kouřovými signály smiley
redyFCB
Člen

Přidán 08.11.2013 21:18
http://jihlava.idnes.cz/fanousci-bani...zpravy_wlk

Upravil Kurri, 09.11.2013 07:13
L
Administrátor

Přidán 09.11.2013 11:31
kubajs napsal/a:
jsou někde v psaném provedení chorály GieKSy? jestli ano, kde? smiley

http://gieksiarze.pl/spiewnik

http://havirovaci.cz
Ostrava Jedem
Člen

Věk: 28
Přidán 09.11.2013 11:59

Jan Pulec: Měli bychom uspořádat pochod proti baníkovské kriminalitě. Není přece normální, aby 400 nepřizpůsobivých při svých nájezdech terorizovali celou republiku a omlouvali to fanděním fotbalistům

smiley
315-737-055
PatriiiCZek
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 09.11.2013 14:10
Jak čtu ty srance těch uživatelů na idnes, tak se jenom směju smiley

Jo a co se týče ohledně infa k výjezdu, tak souhlasím s chacharzona i s kibicem FCB. Řešíte úplné hovna. Tak buď tady dám info ohledně výjezdu a nebo tady budu všechny informovat, že to dá práci a že jebat. A ne jednou info, podruhé zase ne. Je to na palici. Nereaguj tak podrážděně Ondra, oni jenom řekli svoje námitky, tak klídek smiley
redyFCB
Člen

Přidán 11.11.2013 18:47
klucííííííííííííí nějaké foto z Jihlavy budesmiley
Ondra
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 11.11.2013 19:16
redyFCB napsal/a:
klucííííííííííííí nějaké foto z Jihlavy budesmiley

Ne, fotograf jsi vzal D smiley .

VLAJKONOŠI DOMÁCÍ
www.chachari.cz
PatriiiCZek
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 11.11.2013 22:54
Neměla náhodou už dávno začít 2. etapa výstavby našeho vyhnanství? Co sem kolem Vítek jel, tak tam je mrtvo jak na hřbitově. Takže bude se Baník stěhovat nebo zůstane ještě sezonu na Bazalech. Má někdo nějaké informace? Dík za info smiley
Jura
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 12.11.2013 00:12
PatriiiCZek napsal/a:
Neměla náhodou už dávno začít 2. etapa výstavby našeho vyhnanství? Co sem kolem Vítek jel, tak tam je mrtvo jak na hřbitově. Takže bude se Baník stěhovat nebo zůstane ještě sezonu na Bazalech. Má někdo nějaké informace? Dík za info smiley

http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-...tahne.html
Kibic-FCB
Člen

Přidán 12.11.2013 08:10
PatriiiCZek : už to neřeš. Pravda je taková, že toto je portál fanoušků Baníku, tudíž by se tady měly s předstihem objevovat pozvánky jak na domácí utkání, typu "'všichni do kotle'', tak i samozřejmě ty výjezdové. Chtěl bych věřit tomu, že kdyby tady byla vlaková pozvánka do Jihlavy zveřejněna dříve, tak by jelo víc než 24 lidí (máte u mě všichni velký respekt).

Baník-GieKSa
Vítkovice nikdy !!!
Quasimodo193
Člen

Přidán 15.11.2013 01:10
kolikátého se hraje poslední kolo v Boleslavi, ale potřebuji to vědět na beton, ať zařídím v práci volno, díky smiley
brykyFCB
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 15.11.2013 07:03
Quasimodo193 napsal/a:
kolikátého se hraje poslední kolo v Boleslavi, ale potřebuji to vědět na beton, ať zařídím v práci volno, díky smiley

Mrkni na kalendář chachara né? smileysmileysmiley
Kocaf
Člen

Přidán 27.02.2014 19:06
Zrovna jsem dočetl článek ohledně zápasu Baník-Plzen a přečetl jsem si i to vyjádřeni ohledně věci co se ději na Ukrajině.Zrovna včera jsem mluvil z klukem co se předevčírem vrátil z Ukrajiny k nám do práce tak jsem se ho ptal jestli byl demonstrovat říkal že ne že se nechtěl nechat někde zastřelit ale říkal že ho tam volali svaželi je tam autobusy podmínky byli nasledovne jídlo piti zdarma pokud budou demonstrovat a v přepočtu zhruba 700 kč na den a když by ho zabili tak jeho rodina dostane 200 000.Tak jsem po přečtení sám sebe zeptal jestli pro tu menšinu co tam demonstrovala(přípominam že Ukrajina ma 45 milionu obyvatel a tam nikdy nebylo víc než pár desetitek tisic demonstrujicich) to je hrdinsky boj nebo žoldacky boj a nemusím 90 procentum lidi na tomhle webu říkat jak nas a čím krmi media.....
Soplica
Člen

Přidán 28.02.2014 13:58
V článku mě zaujala zmínka o brněnských. Zeptám se asi jako úplný vandrák ale Plzeň má družbu se Zbrojovkou?
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 28.02.2014 14:34
Soplica napsal/a:
V článku mě zaujala zmínka o brněnských. Zeptám se asi jako úplný vandrák ale Plzeň má družbu se Zbrojovkou?

Jestli se nepletu, tak oficiální družba to není. Pojí je, už nějaký ten čas trvající, dobré vztahy zejména mezi sportovně zaměřenými ekipami obou týmů (vliv na to má asi i to, že na Viktorku jezdí Klatováci, kteří dříve fungovali v koalici BKS).

Upravil Stuart, 28.02.2014 14:35
www.chachari.cz
PatriiiCZek
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 28.02.2014 16:39
http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-gambrinus-liga/196472/banik-prisel-o-sinelnikovse-ma-pretrzeny-krizovy-vaz-v-koleni.html

Soplica
Člen

Přidán 28.02.2014 17:27
Stuart napsal/a:
Soplica napsal/a:

Jestli se nepletu, tak oficiální družba to není. Pojí je, už nějaký ten čas trvající, dobré vztahy zejména mezi sportovně zaměřenými ekipami obou týmů (vliv na to má asi i to, že na Viktorku jezdí Klatováci, kteří dříve fungovali v koalici BKS).

Díky za vysvětlení. Určitě to ale neplatí pro ochranku na Srbské - ta je jak známo schopna zmlátit i vlastní fans...
Kibic-FCB
Člen

Přidán 01.03.2014 11:55
Kdybyste chtěli, přátelé z Prajzské, udělat flajšakovi flagu, tak dejte č.ú. na vaše FB stránky. Případně jinou sbírku. Bratr vás sleduje (já nemám Fsmiley, tak by mi dal vědět.

Baník-GieKSa
Vítkovice nikdy !!!
rajli
Člen

Přidán 08.03.2014 23:59
Námět do diskuze nebo alespoň do úvahy. Dlouho se mi zdá, že po fans stránce stagnujeme, ani ne tak v soudržnosti (i když na netu se může zdát opak, tak na stadionu taháme relativně za jeden provaz), ale v kvalitě supportu. Klaním se ultrasům za kvalitu choreografií, dle mého názoru - nejlepší u nás, ovšem ten doping na tom bychom měli zapracovat. Nejen to, že většina chorálů je strašně odštěkaných, zrychlených ale i pro velkou část osazenstva Bazalů nezáživných. Ano nezáživných, slýchám ze všech stran jaká je škoda, že nemáme moc zábavných a melodických chorálů, vím že neradi přebíráme chorály, ovšem doba je jinde, než momentálně jsme. Progres podle mě tam není skoro žádný, přitom nějaké oživení by přijít mohlo, mnohdy nemáme ve 30. minutě co zpívat, což je škoda. Určitě by se našlo hodně zapálenců, kteří by chtěli třeba s chorály nějak pomoct, ovšem nemají možnost, nešlo by to nějak veřejně pořešit? (sociální sítě nebo přímo zde buď na fóru nebo v anketě) nemusí se přece o všechno starat pouze jedni a ti samí lidé. Je to pouze návrh na diskuzi, podle mě máme na mnohem víc a ten nevyužitý potenciál nejen mně mrzí, něco se musí stát, příjde mi to že jsme se zakořenili na místě a ne a ne se z toho místa hnout, ten sterotyp z nás přímo vyzařuje a to je velká škoda, holt už není doba kdy byly v oblibě chorály typu TGM, Propagace či my jsme vrazi. V dnešní době lidé vidí na youtube tábory s melodickými chorály což se nám jaksik nedostává bohužel. Pevně věřím, že dokážeme lépe využít potenciál, který je zde opravdu velký smiley
Strana 120 z 132 << < 117 118 119 120 121 122 123 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: trens
° Nových tento měsíc: 2
° Nových minulý měsíc: 5
° Celkem: 1,731
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.