Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Ostatní | Mimo mísu
Strana 70 z 132 << < 67 68 69 70 71 72 73 > >>
Autor RE: Obecná diskuze
dzandra
Člen

Přidán 19.05.2010 16:45
No já nevím, myslím, že u permice mají jméno a adresu, dokonce i číslo občanky, tak proč mám kurva fortuně dávat tyhle informace a ještě si bez té zkurvené karty nekoupím pernamentku. Čekal jsem teda úplně něco jiného. No vypadá to na pěkně zmršenou věc-
Jacob
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 22
Přidán 19.05.2010 16:48
já si ji pořizovat budu je mi 12 tak ještě dělání bordelu na stadionu mám ještě čas a vše na baníku si platím sám takže je to pro mně výhodné....ale zase tuhle kartu udělali protože nechtěji aby dělali fanoušci výtržnosti na stadioně protože něco provedeš karta ti neplatí a ještě mají tvoje údaje a můžeš jít do lochu ale t je jen můj názor nevím jak je to s pravdou smiley

Hooligans- rváči,výtržníci, frajeři,mlátiči,grázlové.Milujte nás či nenáviďte, nám je to fuk my taklhle vyjadřujem lásku k nejlepšímu sportu na světě!!!b29;

Upravil Jacob, 19.05.2010 16:48
dzandra
Člen

Přidán 19.05.2010 17:03
chuliganzbazalu napsal/a:
já si ji pořizovat budu je mi 12 tak ještě dělání bordelu na stadionu mám ještě čas a vše na baníku si platím sám takže je to pro mně výhodné....ale zase tuhle kartu udělali protože nechtěji aby dělali fanoušci výtržnosti na stadioně protože něco provedeš karta ti neplatí a ještě mají tvoje údaje a můžeš jít do lochu ale t je jen můj názor nevím jak je to s pravdou smiley

Bože když máš permici, tak předkládáš občanku, tudíž informace o tvé osobě mají, pokud by to zajišťoval fanshop nebo klub, tak by mě to nesralo, ale proč mám dávat všechny informace zkurvené fortuně

BTW : Tak v tom případě nejak nedává tvůj nick ale vůbec smysl

Upravil dzandra, 19.05.2010 17:04
centos
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 19.05.2010 17:12
Ještě by mě zajímaly ceny vstupenek do sektoru hostí, když už je Baník ten, kdo navrhl a dodržuje stejnou cenu jako do domácího sektoru. Fanoušci hostů bez Karty fanouška FCB = 160. To už tady nebude jezdit fakt nikdo smiley

nemusíte citovat kvantum textu, dělá to bordel..
vincek
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 29
Přidán 19.05.2010 17:47
Bože když máš permici, tak předkládáš občanku, tudíž informace o tvé osobě mají, pokud by to zajišťoval fanshop nebo klub, tak by mě to nesralo, ale proč mám dávat všechny informace zkurvené fortuně

BTW : Tak v tom případě nejak nedává tvůj nick ale vůbec smysl[/quote]nepředkládáš když si jí kupuješ do kotle

Žiju pro město kde žiju celý život ,
Ostrava moje srdce sem hrdý patriot
498-191-846
Jacob
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 22
Přidán 19.05.2010 17:59
dzandra napsal/a:
[quote]chuliganzbazalu napsal/a:

BTW : Tak v tom případě nejak nedává tvůj nick ale vůbec smysl[

ten nick mi udělal kamos za to ja nemuzu a jinak mně 18 není tudíž fortuna moje informace být nebude aspoŇ jsem točetl na FCB.cz

Hooligans- rváči,výtržníci, frajeři,mlátiči,grázlové.Milujte nás či nenáviďte, nám je to fuk my taklhle vyjadřujem lásku k nejlepšímu sportu na světě!!!b29;
trevor20
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 19.05.2010 18:24
centos napsal/a:
Ty osobní údaje se mi nelíbí, stejně tak naprosto přemrštěné ceny na zápasy (někoho to možná přiměje si tu kartu koupit, ale hodně lidí se na to vysere úplně) a ta rezervace a prodej lístků na výjezdy - kdo nemá kartu, nepojede na výjezd, nebo jak to je?
Ano říkám příspěvku na vyhřívání a úplně nejlepší je na tom výrazná sleva na vlak. Kor když ČDnet platí všude po republice a platí 24 hodin, ne jen jednu cestu..

Ale celkově mám rozporuplné pocity, je to sice výhodné, ale vzhledem k okolnostem mi to přijde jako mafiánská "nabídka, která se neodmítá"..

No, to by mě zajímalo, jak to mám brát, že když nemám kartu, nedostanu se na výjezdu do kotle FCB ? smiley

Dresy bíle, jsou jak padlý sníh....
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 19.05.2010 18:37
trevor20 napsal/a:
centos napsal/a:
Ty osobní údaje se mi nelíbí, stejně tak naprosto přemrštěné ceny na zápasy (někoho to možná přiměje si tu kartu koupit, ale hodně lidí se na to vysere úplně) a ta rezervace a prodej lístků na výjezdy - kdo nemá kartu, nepojede na výjezd, nebo jak to je?
Ano říkám příspěvku na vyhřívání a úplně nejlepší je na tom výrazná sleva na vlak. Kor když ČDnet platí všude po republice a platí 24 hodin, ne jen jednu cestu..

Ale celkově mám rozporuplné pocity, je to sice výhodné, ale vzhledem k okolnostem mi to přijde jako mafiánská "nabídka, která se neodmítá"..

No, to by mě zajímalo, jak to mám brát, že když nemám kartu, nedostanu se na výjezdu do kotle FCB ? smiley

Podle toho jak to chápu, tak se do kotle dostaneš. Ale pokud budou nějaké výjezdy s omezenou kapacitu vstupenek (třeba Slavia) a bude předprodej v Ově, tak budou mít přednost ti, co mají tu Kartu ...

www.chachari.cz
centos
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 19.05.2010 18:59
Stejně bych ty předprodeje (i na poháry) odstupňoval, první permice, potom karty, potom zbytek.

Aqix
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 30
Přidán 19.05.2010 19:10
Ke kartě fanouška nevim mam z toho zvlaštní pocity na jednu stranu se mi to zamlouva na druhou sem čekal trochu něco jineho ale každopadně si ji kupuju. No a jinak co se týče vstupného tohle mohl čekat každý. Vyhrívání se nezaplatí samo. Můj názor je ten že teď se ukaže kdo je věrný. Protože s kartou fanouška se vam ty prachy vrátí jelikož výjezdy budou levnější. A řeči o osobních udajích. Naděláte. Kdo má permici tak stejně údaje dával kdo jede na výjezd sparty a některých jiných stejně na sve osobní udaje šel. Takže řeči typu moje osobní udaje budou zveřejněny si myslim že jsou zcestné. takže už jen snad BP a vstříc pohárům spolu s Fan Kartou a věrnýma fans... smiley smiley
Hody
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 32
Přidán 19.05.2010 19:16
jebu jim na kartu.... myslím že se muže stavět nový sektor na tribuně chudých - CH1smiley btw já to říkal že to bude na OP

Každý to křičí český fotbal je v pi..
http://www.thordivision.com
Hackiest
Člen

Přidán 19.05.2010 19:22
centos napsal/a:
Stejně bych ty předprodeje (i na poháry) odstupňoval, první permice, potom karty, potom zbytek.

Ale permici asi bez té karty fanouška nekoupíme. Bylo by divné, že do kotle by byly permice bez karty a na ostatní sektory ne. Rád bych se mýlil, ale určitě by to naštvalo lidi, co chtějí permice na jiný sektor.

Fanděte si komu chcete, ale budete za to pykat!!!
centos
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 19.05.2010 19:26
Hackiest napsal/a:
Ale permici asi bez té karty fanouška nekoupíme. Bylo by divné, že do kotle by byly permice bez karty a na ostatní sektory ne. Rád bych se mýlil, ale určitě by to naštvalo lidi, co chtějí permice na jiný sektor.

Ale kartu bez permice ano a permice je pořád víc než karta samotná. S tím kotlem nevím, ale jo, nebylo by to fér.

Hody
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 32
Přidán 19.05.2010 19:27
jestli ma ta karta vypadat tak jak je na obrázku hned musím vznést otázku proč tam je to pyro? to je přece zakázané

Každý to křičí český fotbal je v pi..
http://www.thordivision.com
Kamiloft
Člen

Přidán 19.05.2010 22:22
Mě jako pormanentkáře akorát sere to, že mi může být absolutně jedno, jestli lístek bude za 130 nebo 260 Kč, navíc některé z výhod té karty bych měl právě jako permanentkář. Prostě mi nepřijde fér, aby si museli lidi co chcou permici koupit i tu kartu. Kdyby nemuseli, podle mě by přibylo lidí s permicema (= stabilnější návštěvy i za špatného počasí) a ti co si permici nekoupí (hlavně vandráci), si bud budou muset kupit kartu nebo si při domácích zápasech šáhnout hlouběji do kapsy. Obojí peníze by šly do kapsy FCB, čímž by karta splnila účel...

474360663
centos
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 19.05.2010 22:48
Hody napsal/a:
jestli ma ta karta vypadat tak jak je na obrázku hned musím vznést otázku proč tam je to pyro? to je přece zakázané

Já musím vznést otázku: Proč jsou tak hnusné? smiley

Kamiloft napsal/a:
Prostě mi nepřijde fér, aby si museli lidi co chcou permici koupit i tu kartu.

Doufám, že cena permic bude tomuto přizpůsobena. Např. stejná jako loni, i když zdrahly lístky, tedy podle loňského schématu permice na P za 700, i když teď bych ji tipoval na litr..

button
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 19.05.2010 23:14
podle loňského schématu permice na P za 700, i když teď bych ji tipoval na litr..

No právě jsem se díval na cenu permice po mistrovské sezóně a ta na sektor P stála 1143 kč + DPH tedy pokud si dobře pamatuju tak to bylo 1250 kč celkově. Od té doby jsem si permici nekupoval. Na příští sezónu jsem jsem rozhodnut si koupit zas takže co je pod tuto cenu je v klidu smileysmiley To jsem chtěl jen naznačit že permice byli i dražší smiley takže pokud to bude litr tak se to ještě dá... i když vzhledem ke zdražení lístků o 100% a více bych volil stejnou cenu permic jako loni, ale to je jen můj názor nebo spíše přání smiley
Jura
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 20.05.2010 02:11
vemte si tak ze dost lidi si kupuje listky (na kazdy zapas se nedostanou) a klidne by prispely i na vyhrivani ale kdyz se musi ted prihlasit aby koupili kartu tak se na to vyserou a prijdou parkrat na ty lepsi tymy na budejovice atd za 200 ti nepridou, je net a je to zadara a jeste se nevi kolik bude stat permice

a ty vyhody max tak vlak jinak nic, rezervace na co kdyz lidi karta odradi a mista bude dost a BEZPECNOST jaka ja se na bazelech nebojim a dlouho se tu nic nestalo a nechapu cemu to zase pomuze kdyz se neco stane tak co to budou lidi vyslichat ze maj kartu?

tak na zaver lidi nebude vic jak letos budou chodit jen ti nej... a jak budou hrat hovno tak budem mit navstevi jak pribram
Jura
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 20.05.2010 02:12
Jura napsal/a:
vemte si tak ze dost lidi si kupuje listky (na kazdy zapas se nedostanou) a klidne by prispely i na vyhrivani ale kdyz se musi ted prihlasit aby koupili kartu tak se na to vyserou a prijdou parkrat na ty lepsi tymy na budejovice atd za 200 ti nepridou, je net a je to zadara a jeste se nevi kolik bude stat permice

a ty vyhody max tak vlak jinak nic, rezervace na co kdyz lidi karta odradi a mista bude dost a BEZPECNOST jaka ja se na bazelech nebojim a dlouho se tu nic nestalo a nechapu cemu to zase pomuze kdyz se neco stane tak co to budou lidi vyslichat ze maj kartu?

tak na zaver lidi nebude vic jak letos budou chodit jen ti nej... a jak budou hrat hovno tak budem mit navstevi jak pribram

jo a za 5 let pokud by byl novi stadak tak budem mit nejdrahsi listky v republice

a jsem zvedav na ceny na pohar kdyz listek na ligu 200 tak na nejake kazachy bude 500 a na lepsi 1000

Upravil Jura, 20.05.2010 02:20
Valleyman
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 20.05.2010 06:45
Jura napsal/a:

ten který nedá 200 na budějky, ale na spartu jo, tak to at raději nechodí. Já totiž nechodím na budějky,spartu nebo střížkov. já chodím na Baník.Nikdo ti nebrání přispět na vyhřívání. Když napíšeš Bruzlovi /Peterovi mejl, tak ti určitě ochotně sdělí č.ú. na který můžeš poslat peníze

Černé Kladno, zlatá Ostrava. KLADENSKÁ LEGIE

Upravil Valleyman, 20.05.2010 07:31
232148565 www.voteyourteam.com
KkarlosS
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 33
Přidán 20.05.2010 08:19
superbanikovec napsal/a:
vy zvažujete koupi jen kvůli osobním údajům ? jasně nechci skončit v Orwellovském světě ,ale osobní údaje dnes píšeme všude. nemluvě o tom že 90 % z vás je na facebooku, vy toho víc vykecáte na něm než tím že někde vyplníte přihlášku. Fortuna toho využje tak že vám pošle letáčky do schránky, SPAMy na e-mail a bude otravovat telefonem s anketou typu - sázíte ? Letáčky ze schránky vyhodit, Fortunu dát do ignore listu a operátorku poslat do píče a máte klid.

Ale proč osobní údaje??? A když už, tak proč číslo dokladu totožnosti??? Jako sorry ale hooodně to smrdí A.C.A.B!!!!

KkarlosS - Patriots from Poruba - PATRIOTS, TO MY, PATRIOTI Z PORUBY, NA NANA NA NA NA NANA, NANANANANANANANA, ALKOHOLIX, TO MY, ALKOHOLICI Z PORUBY, NÁM JE JEDNO CO JE ZA DEN, MY KAŽDÝ DEN SI VYPIJEM!!!!
JimiHendrix
Člen

Přidán 20.05.2010 10:49
KkarlosS napsal/a:
superbanikovec napsal/a:
vy zvažujete koupi jen kvůli osobním údajům ? jasně nechci skončit v Orwellovském světě ,ale osobní údaje dnes píšeme všude. nemluvě o tom že 90 % z vás je na facebooku, vy toho víc vykecáte na něm než tím že někde vyplníte přihlášku. Fortuna toho využje tak že vám pošle letáčky do schránky, SPAMy na e-mail a bude otravovat telefonem s anketou typu - sázíte ? Letáčky ze schránky vyhodit, Fortunu dát do ignore listu a operátorku poslat do píče a máte klid.

Ale proč osobní údaje??? A když už, tak proč číslo dokladu totožnosti??? Jako sorry ale hooodně to smrdí A.C.A.B!!!!

Jak to teda je? Když si koupím permanentku jako každý rok, tak budu v klidu, ne? Ta karta fanouška se mi taky vůbec nelíbí, je to podezřelé. Vypadá to na další policejní nástroj k buzeraci!!!

Upravil JimiHendrix, 20.05.2010 10:51
Aqix
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 20.05.2010 11:24
Jen chci řict JimiHendrix a Kkarloss - řešite osobni udaje a přitom řikate že permici mate... Prvni co dělaš při koupě permice je že jim daš občanku a oni si opisujou udaje a to ty same co jsou na fan kartě... tak se chci jen zeptat v čem je teda ohledně osobnich udaju fan karta horší díky
JimiHendrix
Člen

Přidán 20.05.2010 11:54
Aqix napsal/a:
Jen chci řict JimiHendrix a Kkarloss - řešite osobni udaje a přitom řikate že permici mate... Prvni co dělaš při koupě permice je že jim daš občanku a oni si opisujou udaje a to ty same co jsou na fan kartě... tak se chci jen zeptat v čem je teda ohledně osobnich udaju fan karta horší díky

já mám třeba každoročně permici přes kámoše co robí na nové huti a nikdy jsem mu zadne osobni udaje nedaval, natoz cislo OP! Jak to mají ostatní nevím...
centos
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 20.05.2010 12:20
O ceny na pohár se nebojím. Ví, jak to dopadlo s Leverkusenem, ví, že kvůli nutnosti občanek a mediální masáží o nebezpečí bylo na Spartak i přes normální cenu jen 12k. Ceny bez karty jsou šílené, ale momentálně mi to přijde jako záměrně silně motivační pro koupi karty.
Mně dávat údaje vadí jen z principu: proč číslo občanky? A proč to dávat soukromé firmě?

Snad to tady i jinde Petera čte a zas si trochu ublogne.

Strana 70 z 132 << < 67 68 69 70 71 72 73 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: Clrgo fsd
° Nových tento měsíc: 1
° Nových minulý měsíc: 0
° Celkem: 1,788
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.