Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
YOUTUBE CHACHAŘI

Číst téma
Ultras FC Baník Ostrava | Ostatní | Mimo mísu
Strana 57 z 132 << < 54 55 56 57 58 59 60 > >>
Autor RE: Obecná diskuze
Aqix
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 28
Přidán 13.12.2009 19:14
centos napsal/a:
Sheva napsal/a:
+ Tady doplnuji jedno exkluzuvní video od Aqixe smiley http://www.youtube.com/watch?v=nUqQEj...UqQEjewl6s

Ty krávo, to je kýč všech kýčů. Jen tam ještě chybí blikající luční kvítí, které by lemovalo celý obraz. Popřípadě tvář egyptské ženy zahalená černým šátkem a skrytá v písečné bouři vedle dvou velbloudů.

to video neni ode mě ale od mojí holky =) aale to je jedno =) mimochodem nejak nevim co je na tom videu špatneho každopádně pokud vidím dobře tohle jsou stránky banikovskych fans a ja se za fans pokladam a pokud se vám tak strašně nelibi co dělam a co na interentu mám tak to ignorujte =) myslim že tim jak neustale jenom rypete a řešite kraviny ukazujete svoji blbost =) mimochodem už to tu bylo řečeno i nekym jinym kromě mě... =)... tkaže bud se bavme o baničku... nebo si neberte me jmeno do pusy dikes... =) mimochodem... se chci na něco zeptat... jak je to s ličkou? slyšel sme že pry ma jít z banííku a druhá věc...To jednání čmfs proti baníku jak naposled rozhodly zase že baník musí dát love za Ličku nevíte někdo jak to postupuje dál? dikes ..

Upravil Aqix, 13.12.2009 19:21
Jareck
Člen

Věk: 31
Přidán 13.12.2009 20:19
Aqix napsal/a:

to video neni ode mě ale od mojí holky =) aale to je jedno =) mimochodem nejak nevim co je na tom videu špatneho každopádně pokud vidím dobře tohle jsou stránky banikovskych fans a ja se za fans pokladam a pokud se vám tak strašně nelibi co dělam a co na interentu mám tak to ignorujte =) myslim že tim jak neustale jenom rypete a řešite kraviny ukazujete svoji blbost =) mimochodem už to tu bylo řečeno i nekym jinym kromě mě... =)... tkaže bud se bavme o baničku... nebo si neberte me jmeno do pusy dikes... =) mimochodem... se chci na něco zeptat... jak je to s ličkou? slyšel sme že pry ma jít z banííku a druhá věc...To jednání čmfs proti baníku jak naposled rozhodly zase že baník musí dát love za Ličku nevíte někdo jak to postupuje dál? dikes ..

Poučení první: věta se končí tečkou, ne smajlíkem.
Poučení druhé: čárka ve větě se nenahrazuje 3 tečkama(...)
Poučení třetí: Myslím, že by se tu tvoje video neukázalo, kdyby sis tady neudělal jméno debílka.
Poučení čtvrté: Spíš teda rada, kdybys to video nepřipoměl a normálně se zeptal, tak už se o něm neví a možná bys dostal normální odpověď
277618463
Aqix
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 13.12.2009 21:10
Syndrom FCB napsal/a:
Aqix: ty a tobě podobní jste jen banda tupých nagelovaných zmrdů co ničí náš svět. Jak píšeš, tohle jsou stránky banikovských fans a ne radoby fans Baníku. Běž se cumlat s tou svojí kopretinkou a nezapomeňte zase vystavit svou lásku na obdiv celému internetovému světu. Nic ve zlém, ale si hodně velký debil když nevidíš co je na tom videu špatného :tanec:tanec:tanec:tanec

a TEĎ MĚ MŮŽEŠ HYPERKYBERNETICKÝ A PO SÍTI ZABÍT. Ahóóój Aqixíííí

CHzB OLÉÉÉÉÉÉÉÉ smiley

za 1. škoda že se negeluju. za 2. čím ničím váš svět? tím že mám holku a mam věci na netu =D bože. Každej tady mluví jakej sem jen rádoby Baníkovec. Jak ničím váš svět. Jakej sem debil. Když takovej sem tak proč se semnou bavíte sakra? A pokud sem rádoby baníkovec já tak je rádoby polovina všech co tu je. Chodím na baník od svých 15 tzn. 4 roky. Přizpívám na choreo. Jsem na každém domácím zápase a na dost výjezdech. Jsem baníkovec. Jsem a budu . At si řika každej kdo chce co chce. A jestli 4 roky fandění, 4 roky příspěvku na choreo, 4 roky výjezdů jsou jen dukazem rádoby baníkovce tak říkam jo jsem rádoby baníkovec. Je mi jasné že spousta z vás chodí na baník déle. Ale to neznamená že jste víc. Je mi do smíchu když vidím jak se tady každý do každého pouští za každe blbe slovo každou tečku či chybu ve větě. A přitom většina mladých dneska ani neví jak se správně zpívají chorály. Proč neřvete po nich? proč sme kurva Banikovci a nedržíme spolu? tohle mě sere a srát bude. Neřeknu kdybych byl vandrak co přijde na baník když se mu daří. Už nehodlám reagovat na ty z vás kteří mají neustále blbé kecy na mě. Nelibí se vám co říkam nečtěte si to. Ale nehrejte si na frajirky co vládnou světu. Když si vzpomenu jak to na bazalech vypadalo 4 roky zpátky tak je to uplně o něčem jinem. Chorály sami ničíme debilním podáním protože většina lidi na stadionu z tzv tvrdých fans ma 12-16 let. a nemaji šajn jak se maji zpivat. A nezapoměnte tu zase napsat někdo něco vtipného.. A ostatní se jako ovečky přidají aby náhodou neměli svůj názor a nebyly zato ukamenováni. Caw a BP všem. smiley

Upravil Aqix, 13.12.2009 21:11
centos
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 13.12.2009 21:22
Aqix: no vidíš, solidní názor smiley

nemusíte citovat kvantum textu, dělá to bordel..
RavenFCB
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 29
Přidán 13.12.2009 21:31
Už aby začla liga aby jste tady neřešili cypoviny...

404 signature not found
www.thordivision.com
trevor20
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 13.12.2009 21:43
Aqix napsal/a:
Syndrom FCB napsal/a:
Aqix: ty a tobě podobní jste jen banda tupých nagelovaných zmrdů co ničí náš svět. Jak píšeš, tohle jsou stránky banikovských fans a ne radoby fans Baníku. Běž se cumlat s tou svojí kopretinkou a nezapomeňte zase vystavit svou lásku na obdiv celému internetovému světu. Nic ve zlém, ale si hodně velký debil když nevidíš co je na tom videu špatného :tanec:tanec:tanec:tanec

a TEĎ MĚ MŮŽEŠ HYPERKYBERNETICKÝ A PO SÍTI ZABÍT. Ahóóój Aqixíííí

CHzB OLÉÉÉÉÉÉÉÉ smiley

za 1. škoda že se negeluju. za 2. čím ničím váš svět? tím že mám holku a mam věci na netu =D bože. Každej tady mluví jakej sem jen rádoby Baníkovec. Jak ničím váš svět. Jakej sem debil. Když takovej sem tak proč se semnou bavíte sakra? A pokud sem rádoby baníkovec já tak je rádoby polovina všech co tu je. Chodím na baník od svých 15 tzn. 4 roky. Přizpívám na choreo. Jsem na každém domácím zápase a na dost výjezdech. Jsem baníkovec. Jsem a budu . At si řika každej kdo chce co chce. A jestli 4 roky fandění, 4 roky příspěvku na choreo, 4 roky výjezdů jsou jen dukazem rádoby baníkovce tak říkam jo jsem rádoby baníkovec. Je mi jasné že spousta z vás chodí na baník déle. Ale to neznamená že jste víc. Je mi do smíchu když vidím jak se tady každý do každého pouští za každe blbe slovo každou tečku či chybu ve větě. A přitom většina mladých dneska ani neví jak se správně zpívají chorály. Proč neřvete po nich? proč sme kurva Banikovci a nedržíme spolu? tohle mě sere a srát bude. Neřeknu kdybych byl vandrak co přijde na baník když se mu daří. Už nehodlám reagovat na ty z vás kteří mají neustále blbé kecy na mě. Nelibí se vám co říkam nečtěte si to. Ale nehrejte si na frajirky co vládnou světu. Když si vzpomenu jak to na bazalech vypadalo 4 roky zpátky tak je to uplně o něčem jinem. Chorály sami ničíme debilním podáním protože většina lidi na stadionu z tzv tvrdých fans ma 12-16 let. a nemaji šajn jak se maji zpivat. A nezapoměnte tu zase napsat někdo něco vtipného.. A ostatní se jako ovečky přidají aby náhodou neměli svůj názor a nebyly zato ukamenováni. Caw a BP všem. smiley

Se nediv, že tě tu každej jebe, jenom ten konečný pozdrav "Caw", tohle je takovej ten pubertální šílenej slang, který sis mohl odpustit. Za druhé, tady se nikdo nehraje na vládce internetu, potažmo Matrixu ale nediv se, že když si sem psal svoje úvodní příspěvky, tak byli k smíchu a ty ses tím ještě vychloubal, tahle odezva by byla třeba i na škole, chováš se jak cyp, dostaneš to sežrat.

Dresy bíle, jsou jak padlý sníh....
Aqix
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 13.12.2009 21:55
Syndrom FCB napsal/a:
Aqiku: tady do tebe nikdo nejebe za to že chodíš na Baník, i když já osobně bych si ve vší upřímnosti, bez tebe Baník dokázal představit. Jde o to, jak tady vystupuješ. A to video byla pro mě osobně pomyslná třešníčka na dortu. Ty to asi nechápeš, co je na něm tak blbého a právě proto si o tobě myslím to co myslím. A určitě to není tím, že máš lásku. smiley Chápeš? Pořád né, že, Tak to neřeš. Dej si pivo a buď dobrý.smiley

Jo, tím termínem náš svět myslím tyhle videa, tak se pak koukni, taky je to taková romantika. smiley

http://www.youtube.com/watch?v=uXr1Z-MiApo&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=i-j12PIhKOA&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=dDoHzWX9_Ow

http://www.youtube.com/watch?v=jjm6BXSGmFA

nekazím váš svět... jen sem řekl že mnohdy jsou tyhle věci baníku spíš na přitíženou...vim že to k fotbalu patří...ale tady jde o to za co se člověk bije...jen je pro mě rozdíl jesstli dostane na tlamu spartan co řve smrt baniku nebo se zničí ploty MHD a pak je Baník Ostrava jako klub trestán a fanoušci považováni za nejhorší...Nevim jestli sem to napsal dobře a pochopíš to tak jak sem to myslel ale snad jo... Neni to nic proti vašemu světu... jen do toho světa čim dál více přichází mladší a mladší "blbci" kteří ničí vše co jim přijde pod ruku.... a osobne například takové pálení šál které se tu nedávno taky řešilo ja osobně beru jako dobrou věc....
a jinak videa už sem kdysi viděl. =)

Upravil Aqix, 13.12.2009 22:05
trevor20
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 13.12.2009 21:59
mno, dobrý odkazy, hlavně BBB.

Upravil trevor20, 13.12.2009 22:02
Frank
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 13.12.2009 22:29
Z hlupoty děcko.., Aqixi, na Facebooku nebo na Chacharech člověka nezbiješ smiley Běž radši bít děti na školní hřiště, pinďoure

Upravil Frank, 13.12.2009 22:36
Ostrava Jedem
Člen

Přidán 13.12.2009 23:15
už na to serte...jednou za čas se tady objeví odlišný názor(nepočítám kubiczek), za který je dotyčný pěkně "ztrestaný", teď to zchytal aqix. Jak už tady bylo jednou řečeno, aqix taky jednou pochopí, že fotbal není vždycky na prvním místě. Každý je nějaký.
315-737-055
vincek
Člen

Obrázek uživatele

Věk: 27
Přidán 14.12.2009 09:50
Aqix napsal/a:
Syndrom FCB napsal/a:
Aqiku: tady do tebe nikdo nejebe za to že chodíš na Baník, i když já osobně bych si ve vší upřímnosti, bez tebe Baník dokázal představit. Jde o to, jak tady vystupuješ. A to video byla pro mě osobně pomyslná třešníčka na dortu. Ty to asi nechápeš, co je na něm tak blbého a právě proto si o tobě myslím to co myslím. A určitě to není tím, že máš lásku. smiley Chápeš? Pořád né, že, Tak to neřeš. Dej si pivo a buď dobrý.smiley

Jo, tím termínem náš svět myslím tyhle videa, tak se pak koukni, taky je to taková romantika. smiley

http://www.youtube.com/watch?v=uXr1Z-MiApo&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=i-j12PIhKOA&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=dDoHzWX9_Ow

http://www.youtube.com/watch?v=jjm6BXSGmFA

nekazím váš svět... jen sem řekl že mnohdy jsou tyhle věci baníku spíš na přitíženou...vim že to k fotbalu patří...ale tady jde o to za co se člověk bije...jen je pro mě rozdíl jesstli dostane na tlamu spartan co řve smrt baniku nebo se zničí ploty MHD a pak je Baník Ostrava jako klub trestán a fanoušci považováni za nejhorší...Nevim jestli sem to napsal dobře a pochopíš to tak jak sem to myslel ale snad jo... Neni to nic proti vašemu světu... jen do toho světa čim dál více přichází mladší a mladší "blbci" kteří ničí vše co jim přijde pod ruku.... a osobne například takové pálení šál které se tu nedávno taky řešilo ja osobně beru jako dobrou věc....
a jinak videa už sem kdysi viděl. =)
vyhod tu klávesnicu z okna prosím

Žiju pro město kde žiju celý život ,
Ostrava moje srdce sem hrdý patriot
498-191-846
Micky
Člen

Přidán 14.12.2009 10:19
chacharjd napsal/a:
Nemohl sem si nevšimnout že na vlajce west fans jsou i Hranice . Jen by mě zajmalo jestli nějáká ekipa mimo HB ještě v hranicich existuje poněvadž sme většinou na nastupišti sami ! Kdo vi at napiše popřípadě sz dik

Myslím že kromě nás ( HB ) tam už není žádná aktivní grupa...

No a co pičo :-)
Aqix
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 14.12.2009 14:58
Lidi prosimvás nevíte co je pravda na tom že lička má opustit baník? a nevíte někdo jak pokračuje jednání baníku kvůli 5 milionum za ličku? Poslední rozhodnutí co vím bylo že baník musí do 16 prosince peníze bud vrátit nebo musí od obou klubů přijít na ČMFS žádost o odklad splaceni... nevite jestli se to nějak hnulo? diky ..

Upravil Aqix, 14.12.2009 14:59
vladjena from SPH
Člen

Přidán 14.12.2009 15:44
Aqix napsal/a:
Lidi prosimvás nevíte co je pravda na tom že lička má opustit baník? a nevíte někdo jak pokračuje jednání baníku kvůli 5 milionum za ličku? Poslední rozhodnutí co vím bylo že baník musí do 16 prosince peníze bud vrátit nebo musí od obou klubů přijít na ČMFS žádost o odklad splaceni... nevite jestli se to nějak hnulo? diky ..

přestaň už prudit, koho to zajímá?!? Jdi si to psát na oficiál nebo idnes. Osobně doufám, že to Baník nezaplatí, odečtou nám 69 bodů a přeřadí do divize...
trevor20
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 16.12.2009 20:09
Bych měl takovou bezvýznamnou historku. To sem byl takhle dnes v práci a na info sem si vylepil vlepku "chachare, udělej si čisto ve svém městě"...No a to takhle příjde jedna hezká, milá, blonďatá, cca 18 náctiletá frajerka, že by potřebovala něco najít. A jak sem tak v tom pc hledal, tak se mě zeptala, jestli fandím FCB. Já že jo a jak že to poznala bo sem na sobě neměl žádnej symbol klubu, byl sem v "civilu" a ona, že ta vlepka. A potom z ní vypadlo, že celá rodina žije Baníkem. A na dotaz, odkud je, tak že ani z Ovy, ani z Prahy ale z Kladna a hned se ptala, jestli znám Valleymana. Kurde, Valleyman, ty musíš bejt velká kapacita na Kladně smileysmiley Ale aspoň se potvrdilo 100% pokrytí FCB fanssmiley

Upravil trevor20, 16.12.2009 20:50
Stuart
Administrátor

Obrázek uživatele

Přidán 16.12.2009 21:57
Oficiální vyjádření 1.FC Slovácko v kauze Lička

Na žádost Baníku Ostrava 1.FC SLOVÁCKO poskytlo vyjádření Disciplinární komisi ČMFS, kde souhlasí s prodloužením lhůty k rozhodnutí DK ČMFS ve věci CAS - 1. FC SLOVÁCKO vs. Baník Ostrava do 17.12.2009 do 12:00 hod.

Cílem vyjádření je dát příležitost Baníku Ostrava dostát svým závazkům vyplývajících z jednání v uplynulém týdnu. O svém stanovisku ve věci budeme informovat 17.12.2009 ve 12:00 hod.

Takže ve čtvrtek už se snad dozvíme jak to teda bude ....

Upravil Stuart, 16.12.2009 22:01
www.chachari.cz
Frank
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 17.12.2009 15:43
Stuart napsal/a:
Oficiální vyjádření 1.FC Slovácko v kauze Lička

Na žádost Baníku Ostrava 1.FC SLOVÁCKO poskytlo vyjádření Disciplinární komisi ČMFS, kde souhlasí s prodloužením lhůty k rozhodnutí DK ČMFS ve věci CAS - 1. FC SLOVÁCKO vs. Baník Ostrava do 17.12.2009 do 12:00 hod.

Cílem vyjádření je dát příležitost Baníku Ostrava dostát svým závazkům vyplývajících z jednání v uplynulém týdnu. O svém stanovisku ve věci budeme informovat 17.12.2009 ve 12:00 hod.

Takže ve čtvrtek už se snad dozvíme jak to teda bude ....

http://www.fcb.cz/a-muzstvo/aktuality...rijde.html

cagi19
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 18.12.2009 15:17
už mi zase chybí banik a fotbal.banik titulsmileysmileysmiley
banikfc
Člen

Přidán 23.12.2009 13:55
Veselé Vánoce a Štastný Nový rok chachari a doufám že ten titul letos bude.

Baník je můj život
366966989
Frank
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 23.12.2009 18:27
Taky přeju všem Veselé Vánoce, bohatého Ježíška a šťastný Nový rok a v únoru plným plynem za titulem smileysmileysmileysmiley:tanec

w
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 23.12.2009 21:34
Veselé Vánoce :-) mimochodem vyšly nakonec ty vánoční vlepky ?
Frank
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 24.12.2009 01:54
Chci se zeptat.., nevite jak dopadl ten případ s ochrankou na ACS ?

Aqix
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 24.12.2009 08:36
Veselé vánoce štastnej novej rok všem =) A snad bude jaro stejně dobré jako první půlka sezóny a třeba se i ten titul podaří =) BP all smiley
Bender
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 24.12.2009 09:11
w napsal/a:

Jsou v barabech.

PROTI MODERNÍMU FOTBALU !!!

metylovicefans
Člen

Obrázek uživatele

Přidán 24.12.2009 14:00
Bender napsal/a:
w napsal/a:

Jsou v barabech.

A funguje tam podpultový prodej? smiley Nechte mi tam prosím pár kusů, já se totiž přes Vánoce do Ostravy nedostanu smiley Díky ! smiley
Strana 57 z 132 << < 54 55 56 57 58 59 60 > >>
Přejít na:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: trens
° Nových tento měsíc: 2
° Nových minulý měsíc: 5
° Celkem: 1,731
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech

Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.