Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
YOUTUBE CHACHAŘI

 Baník zápas
Baník - Sparta 0:1 "Máme to v krvi"
L · · Tisknout

V Ostravě se v pondělí 17.9. 2018 odehrál jeden z vrcholů roku, alespoň minimálně pro jednorázové fanoušky, kteří si chtějí udělat povinnou čárečku za účast právě proti Spartě. Každým rokem Sparta vzbuzuje pořádný zájem široké veřejnosti a nejinak tomu bylo letos, navíc všechno podpořeno solidní bodovou sklizní hráčů Baníku. O vstupenky na zápas byl velký zájem a prakticky hodinu po spuštění internetového prodeje nebylo co řešit a hlásilo se vyprodáno. Bohužel se opět po několika letech rozjel nešvar v podobě překupnictví, protože okamžitě se na různých internetových bazarech objevovaly vstupenky na toto vysoce sledované utkání a to i s více jak 200% přirážkou. Takové chování tolerováno nebude a s takovým chováním na každého jednou dojde.

 

Několik dní před zápasem byla vyhlášená akce všichni v bílém a po dlouhé době byla oprášená také akce „konfeta‘‘ která byla známá zejména v mistrovské sezóně. Ve Vítkovickém azylu šlo o první kotlem organizovaný konfetový pokus. Jelikož byla jistota vyprodaného stadionu, tak se již den před zápasem schází velká skupina Chacharů, kteří musí složit a roznést tisíce kartónů. Již hodinu před zápasem je prostor před stadiónem zaplněn stovkami bílých triček, mezi davy postávali desítky lidí, kteří poptávali lístky, takže zájem o toto utkání byl opravdu enormní. Samotné dění na stadiónu zanechalo v mnoha fanoušcích smíšené pocity.

 

konfety

 

Baník začal vcelku sympaticky, ale postupně úroveň hry opadla a k vidění byl zápas, který moc fotbalové krásy nepobral. Nakonec vítězí hosté, když ve druhé půli vstřelil člen cizinecké Sparty jedinou branku zápasu, ovšem svým provokativním chováním by si zasloužil pár facek. Akce v bílém vyšla poměrně dobře, když většina stadionu byla opravdu oděna do bílých barev, bohužel i v kotli se našlo pár odchylek, což je škoda, protože právě kotel má jít v tomhle příkladem. Akce konfeta bohužel těch much měla více. Jasně bylo psáno, že se všechno hodí najednou po odzpívané hymně a následném odpočtu, bohužel někteří nerozumí psanému a dokonce ani mluvenému slovu, takže se našlo několik skupinek, které hodily konfetu dříve a na to se nabalilo dalších několik skupinek a tak jednotný efekt bohužel nebyl úplně optimální a dalo se z toho vytěžit určitě více. V prvním poločase jde nahoru ještě plánovaná kartoniáda, která byla již tradičně připravena na tribunách „B‘‘. Tato část dnešní show se povedla daleko lépe a všichni protagonisté jak z řad tvůrců, tak z řad vykonavatelů si mohou zatleskat, efekt výborný. Děkujeme za prvotřídní spolupráci.

 

ostragen

 

Ve druhém poločase byla odprezentována také choreografie v kotli, která měla směřovat na naše rudé soky, kteří si mysleli, že jejich klubové barvy a vlajky jsou v autech bezpečí, ovšem v Srbsku byli vyvedeni z omylu a o své symboly a vlajky přišli. V průběhu zápasu ještě byl vytažen narychlo vytvořený nápis v reakci na úpravu vítkovického azylu, konkrétně na sektor pro hosty, který byl „znetvořen“ sítí ze všech stran. Chachaři tak měli na transparentu všeříkající nápis „KLECE, SÍTĚ, ŽILETKY… ZVÍŘATA Z NÁS DĚLÁTE SAMI!“. Jako každý rok se nezapomnělo na zesnulého kamaráda Turka, odpočívej v pokoji!

 

auto

 

Ke konci zápasu, kdy atmosféra dosti upadala, tak přišlo oživení v podobě organizované pyroshow, která proběhla hladce a bez problému a celkový efekt byl výborný. Jelikož náš svaz pokutuje prakticky všechno jak se mu zlíbí, tak musela přijít i jízlivá, ale určitě trefná poznámka v podobě transparentu před kotlem Baníku „BEZPEČNĚ ODPÁLENÉ PYRO NENÍ DŮVOD K POKUTĚ!“ Bohužel ne všechno v tento zápas na tribunách dopadlo dobře. Od narvaného stadionu a masy lidí se čeká daleko větší randál. Atmosféra špatná nebyla, občasní a jednorázoví fanoušci odcházeli jistě spokojeni, ale ti věrní a skalní určitě zažili mnohem lepší atmosféru jak v azylu, tak i na Bazalech. Bohužel se opět ukázalo, že kvantita není nutně lepší jak kvalita. Místo bylo až smutné neznalost chorálů v kotli samotném či v přilehlých sektorech. Bohužel masa lidí přišla zařvat si hlavně urážky směrem ke Spartě, kterých bylo až přespříliš a hodně to devalvovalo doping samotný (nenávist byla, je i bude, ovšem musí mít i nějakou úroveň a podpora Baníku by měla být na prvním místě).

 

pyro

 

Sparťanů v sektorů hostí bylo do dvou stovek. Ti, kteří dojeli, tak se museli vyrovnat s novou sítí v sektoru, přes kterou byl docela dost zhoršen výhled na fotbal samotný. Ze začátku se hosté moc neprojevovali, pak se přece jen v sektoru zformovali, ale nějak zázračným dopingem také neoplývali. V sektoru měli vyvěšeno několik vlajek a jednu z nich vzhůru nohama, což byla reakce události odehrané před zápasem – King Baník!

 

Zápas bohužel nenaplnil očekávání, fotbal moc ke koukání nenabídl, atmosféra se určitě nezapíše zlatým písmem do Baníkovské historie., Baník prohrál, takže spíše převažuje zklamání nad nadšením. Další zápas se odehraje již tento pátek ve Zlíně, jedeme všichni bez ohledu na počty lístků, na stadion jsme se tam dostali vždycky a nejinak tomu bude tentokrát.

 

fotky zde

 

sepsal: Matus

Příští zápas
za


FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava
vs. FC Slovan Liberec
FC Slovan Liberec

27.01.2021, 16:00 (St)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 15 42:6 41
2. FK Jablonec 15 31:15 32
3. AC Sparta Praha 15 32:18 32
4. 1. FC Slovácko 16 30:17 30
5. FC Slovan Liberec 15 24:16 25
6. SK Sigma Olomouc 16 25:19 25
7. FC Baník Ostrava 15 20:13 23
8. FK Pardubice 15 15:17 22
9. FC Viktoria Plzeň 15 28:21 21
10. Č. Budějovice 15 21:23 21
11. MFK Karviná 16 15:23 20
12. FC FASTAV Zlín 15 16:18 18
13. FK Teplice 15 16:33 16
14. Bohemians Praha 15 18:22 15
15. FK Ml. Boleslav 15 17:29 10
16. Zbrojovka Brno 16 13:31 10
17. 1. FK Příbram 15 11:30 10
18. Slezský FC Opava 15 11:34 7
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: mattbrown
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 2
° Celkem: 1,795
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2021 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist