Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
YOUTUBE CHACHAŘI

 Baník zápas
Karviná - Baník 2:0 "Na Vás stačí ženy s dětmi"
L · · Tisknout

Na "výjezd" do Karviné se těšil asi málokdo a dlouhý rádiový klid ohledně lístků pro hosty na klidu také nepřidával. Mezitím Karviná adresnou formou "vyprodala" domácí sektory a karty odkryla až prohlášením, že pro zvýšený zájem ze strany sponzorů uvolňují pro Baník pouze povinných 237 kusů do sektoru hostů. Zbytek tribuny za bránou byl údajně z časti obsazen permanentkáři, které již nebylo kam přesunout. Vstupenky na vyprodaný zápas karvinští souběžně rozdávali, kde se dalo. Skvělý příklad dělání fotbalu pro lidi.

Projednou jsme se s takovým kokotismem rozhodli bojovat s nadsázkou, jelikož padlo rozhodnutí vyslat do boje ženy a děti. Baník nám vyšel vstříc a poskytl nám všechny vstupenky k vlastní distribuci. Byť jsme jich nakonec klubu pár desítek vrátili, zájem byl slušný. Tomu přispělo i zajištění autobusové dopravy ze strany spolku Baník Baníku. Sladkou svačinu do sektoru zase obstaraly Baníčky - zkrátka to i přes šití akce horkou jehlou vypadalo na slušnou prdel.

POHLED ZE SEKTORU

Ochranka u vstupu sice dělala klasické kontroly, kdy jsme museli roztahovat připravený transparent i vlajku, ale pak už jsme měli celkem klid. Vyvěšujeme tedy vlajku "BANÍK", kterou doplňují ještě "Lipník nad Bečvou" a "Potěr fans", a připravujeme hlasivky k fandění. S nástupem hráčů zvedáme šály a s pomocí vedlejších sektorů, které byly také pod nadvládou Baníku, začínáme s fantastickým dopingem. Vy, kteří jste seděli u televize, nebo jste byli za stadionem, můžete namítat, že nás nebylo moc slyšet (hlavně v televizi), ale já jsem celý zápas stála čelem ke kotli a s čistým svědomím můžu říct, že celá tato neobvyklá sestava jela na maximum, a to celý zápas! Prostě nemáme tak pronikavý hlas jako muži.

Zasportovali jsme si při skákání na Baník pičo, chvilkama si odpovídali se sektorem z pravé strany, jindy jsme se zase hecovali se stranou levou a ani na chvilku jsme nepolevovali ve snažení. Nutno říct, že největší úspěchy měly překvapivě pokřiky jako "A.C.A.B.", "Český fotbal pro fanoušky" nebo písnička určená trenéru domácích :). Hluchých míst bylo minimum, jelikož i když jsem uvažovala, který chorál ještě nebyl, holky v kotli si vzpomněly dřív a rozjely to samy. Díky vám! :)

 

sektor

 

Poločas nás překvapil něčím, co na stadionech neznáme, a to téměř nulovou frontou na občerstvení :). Vyvěšujeme transparent „NA VÁS STAČÍ ŽENY S DĚTMI“ a připravujeme se k tomu, že ty naše kopyta dotlačíme k vítězství. Ve druhém poločase nasazujeme zbraně největší a sundáváme trička. Hráče jsme tím tak zaskočili, nebo spíše hlavně zaskočily, že přestali hrát, a my jsme prohrávali s týmem kandidujícím na sestup. Každopádně s fanděním nepolevujeme a hecujeme to ještě víc. Následuje naše jediná optická prezentace v podobě bílých balónků a nekonečného mávání na "Olé, Baník Ostrava". Spoustu z nás, netrénovaných, určitě bolí ruka ještě dnes :). V závěru zápasu, kdy jsme opravdu znechuceni přístupem hráčů a předvedenou hrou, uvažujeme, že sektor opustíme, ale nakonec se rozhodneme to hráčům po zápase vytmavit a užít si pokřiků z okolních sektorů, určených pro nás, jako Chacharky nejlepší u nás, a Holky, děkujem!

 

Po zápase připomínáme hráčům, proč hrají a také vyzýváme, že chceme zpátky ten bojovný Baník. Někteří hráči nezvládají kritiku a opouští hřiště téměř okamžitě. Zbytek týmu sice tleská, ovšem k pořádně rozjetému davu Chacharek a Chacharčat se neodváží přijít. Opouštíme tedy stadion značně rozčarovaní a úsměv na tvář nám vrátí až chlapi, kteří nás hlasitě vítají za stadionem.

POHLED ZPOZA PLOTU

Před stadionem se skupinky Chacharů začínají scházet hodinu před výkopem. Stánek s pivem je tou dobou již připraven, stejně jako mobilní záchody a četné antony. Nikdo nás tam nechtěl, ale všichni s námi počítali. Budoucí "sektor" označují zahradní židle, buben a inprovizovaný stánek se suvenýry. Chybí snad jen gril. Ultrasky ladí poslední detaily, za doprovodu "tajné" dopravní policie přijíždí autobus s radikálními matkami a dětmi - prostě bizár.

Deset minut před výkopem chystáme štafle, z domu unesenou televizi a natahujeme elektřinu z přilehlé kasy. Všechna čest karvinskému správci, že nás napojil a my tak z auta nemuseli tahat elektrocentrálu, kterou jsme pro všechny případy měli připravenou.

 

zpozaSouběžně s výkopem začíná přenos, kterému přihlíží zhruba dvě stovky Chacharů. Support je zprvu sporadický, v průběhu zápasu se zlepšuje, byť se zdaleka nezapojují všichni. Hoří pyro, v jednom případě i během jízdy na kole :). Televize byla ve finále spíše  za trest, protože větší fekál by nebyl k vidění ani po přepnutí na EZO.TV. Výjimkou je záběr na sektor hostů s babama "do půl pasu", to člověka zahřeje.

S koncem zápasu slyšíme i přes tribunu, jak děvuchy s dětmi nakládají hráčům za předvedenou tužku. Snad z toho co viděly nebudou mít trvalé následky. My naopak osádku sektoru při odchodu ze stadionu soucitně a hlasitě vítáme. Uklízíme provizorní obývák a vydáváme se domů. Šance, že to z Karviné bude na dlouhou dobu naposledy, se přispěním našich hráčů snížila. Díky všem, kteří i přes nechuť vyrazili za brány stadionu a obzvláště díky ženám a dětem za kvalitní prezentaci na sektoru.

sepsali: Peter a Kimmi


fotky zde

Příští zápas
za


SK Slavia Praha
SK Slavia Praha
vs. FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava

07.03.2021, 18:30 (Ne)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 21 61:14 55
2. AC Sparta Praha 20 43:24 44
3. 1. FC Slovácko 21 41:21 40
4. FK Jablonec 21 36:25 39
5. FC Slovan Liberec 21 32:19 36
6. FC Viktoria Plzeň 21 38:26 34
7. FK Pardubice 21 21:28 31
8. SK Sigma Olomouc 21 29:24 30
9. FC Baník Ostrava 21 26:21 30
10. Č. Budějovice 21 25:25 30
11. FC FASTAV Zlín 21 21:29 25
12. MFK Karviná 21 24:33 25
13. Bohemians Praha 21 23:27 24
14. FK Teplice 21 20:42 19
15. FK Ml. Boleslav 21 24:36 16
16. Zbrojovka Brno 21 16:35 14
17. 1. FK Příbram 20 16:40 12
18. Slezský FC Opava 21 13:40 12
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: mattbrown
° Nových tento měsíc: 0
° Nových minulý měsíc: 0
° Celkem: 1,795
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2021 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist