Fans shop
trička, šály, nálepky..  
Kalendář chachara
PoÚtStČtSoNe
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
YOUTUBE CHACHAŘI

 INFO WEB
Výzva fanoušků z Bohumína!
chachari · · Tisknout

Tato výzva je adresována všem fanouškovským skupinám našeho klubu, které se aktivně podílejí na jeho podpoře především na výjezdech. Tento apel vzniká v době, kdy nás čeká poslední sezóna na milovaných Bazalech. Na tento svatostánek se fotbal jednou, doufejme, vrátí, nicméně může se stát, že tomu tak nebude. Možná nás tak na Bazalech čeká poslední sezona.

 

ruky


Jako fanoušci jsme považování za jedny z nej, ne-li snad ty vůbec nejlepší. Především naše výjezdové počty a prezentace na venkovních zápasech nemají v našich končinách obdoby a konkurenci. Poslední výjezdy (Slovácko, SKS, Plzeň) pak ukazují, že jsme schopni se sjednotit a mnohdy vytvořit doslova fanatickou atmosféru a to i za nepříznivého stavu pro nás. Tak, jak v poslední době stoupá již dost kvalitní úroveň prezentace na výjezdech, klesá, dle našeho úsudku atmosféra na domácích zápasech. Najdou se výjimky v podobě známých taháků, jako ACS, SKS apod., nicméně dlouhodobě, především pak při zápasech s tzv. "normálními", jako např. Teplice, Boleslav, Příbram apod. je atmosféra hluboko pod naším potenciálem. 

 

trika


Především situace v kotli je kritická. Důkazem pak mohl být poslední domácí zápas s Boleslaví, kdy řady kotle byly velmi prořídlé. Je příslibem do budoucna, vídat zde mladé ročníky. Ty se zde však, v poslední době, stávají majoritou, přičemž drtivá většina všech aktivních, kteří běžně jezdí na výjezdy, zcela chybí. Jsme pak svědky paradoxu, kdy na domácích zápasech jsou dnes velmi slušnými hlasivkovými konkurenty tábory, jako například Slovácko, přičemž na mnoha výjezdech my, jakožto vlajkonoši hostů nemáme konkurenci a vytváříme domácí prostředí našim borcům. Paradoxem je také obrovské množství nových vlajek, které se v poslední době na Bazalech objevily a které si dnes jednotlivé fankluby vyrábějí. Ty často není kam věšet. Realita v kotli je však naprosto opačná a volného prostoru mezi lidmi zde přibývá. Fankluby povětšinou jen pověsí vlajku a z kotle mizí na jiná místa, nebo bokem, kde se aktivně nezapojují. V poslední době lze také mezi lidmi sledovat, že se každý velmi těší na výjezd a domácí zápas bere jen jako určitou povinnost. Výjezdy jsou opravdu někde jinde a každý, kdo pravidelně jezdí, ví, o čem je řeč. Máme však takové renomé, díky kterému bychom měli vytvářet bouřlivou atmosféru ženoucí náš tým také v domácím prostředí. 

 

kot


Vzhledem ke všemu výše zmíněnému, především pak z důvodu stěhování se po sezoně z Bazalů do Vítkovic se domníváme, že by bylo dobré pokusit se užít si tyto poslední zápasy doma do sytosti. Bylo by škoda, promarnit tuto příležitost a rozloučit se s Bazaly kupříkladu jen posledním ligovým zápasem. Bůh ví jaká a zda vůbec nějaká, bude návštěvnost ve vyhnanství. 

 

kot


Fans Bohumín proto vyzývají všechny fankluby a jejich zástupce k zapojení se do aktivního supportu na domácích zápasech Baníku v kotli. Dokažme, že jsme špičkou ne jen na výjezdech, ale také na vlastním stánku. Vyburcujte své členy k tomu, aby se opět podíleli na atmosféře namísto postávání a povídání si, či sezení v jiných částech ochozů. Můžeme si doma užít celou sezonu a opět tak o trochu zvýšit naši pověst. Jsme na začátku nové sezony, hráči, zdá se makají a čeká nás poslední rok doma. Pojďme tedy vyždímat maximální potenciál, který máme. 

 

kot


Pokud se k této výzvě nepřidá většina fanklubů, ztrácí význam a nemá smysl se o něco snažit.Proto je nezbytné, aby byla aktivně šířena a především aktivně podpořena účastí všech.


První šanci pokusit se naladit správnou notu máme při domácím zápase s Jabloncem. Využijme ji!

Za Bohumín,
Ondra

Příští zápas
za


Slezský FC Opava
Slezský FC Opava
vs. FC Baník Ostrava
FC Baník Ostrava

05.12.2020, 14:00 (So)
BANÍK BANÍKU
Tabulka
1. SK Slavia Praha 8 26:2 22
2. AC Sparta Praha 8 23:13 18
3. SK Sigma Olomouc 8 14:7 17
4. FC Viktoria Plzeň 8 19:12 16
5. FK Jablonec 8 12:8 13
6. FC Slovan Liberec 8 13:10 13
7. FK Pardubice 8 9:10 13
8. FC FASTAV Zlín 8 11:11 12
9. MFK Karviná 8 9:11 12
10. 1. FC Slovácko 7 10:7 11
11. Bohemians Praha 7 10:9 10
12. FC Baník Ostrava 7 10:7 8
13. FK Ml. Boleslav 8 10:13 8
14. Č. Budějovice 7 9:16 6
15. FK Teplice 8 9:17 6
16. Zbrojovka Brno 8 7:18 5
17. Slezský FC Opava 8 6:18 5
18. 1. FK Příbram 8 5:23 2
                  


Follow chachari_cz on Twitter

 

Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Právě online
Hostů: 2

Uživatelé
° Nejnovější: messytyagi
° Nových tento měsíc: 1
° Nových minulý měsíc: 0
° Celkem: 1,793
Vyhledávání
v článcích
v novinkách
ve fóru
v odkazech
v členech
 
Majitel webového serveru upozorňuje, že za veškerý psaný a jiný obsah nezodpovídá on, nýbrž přímý autor. Od jakéhokoliv názoru se distancuje, a rozhodně se s ním neztotožňuje, pouze zprostředkovává prostor pro vyjádření názoru fanoušků Baníku Ostrava na internetu. Stránka na které se právě nacházíte obsahuje materiál, který někteří lidé mohou považovat za kontroverzní. Provozovatelé těchto stránek nejsou dle právní úpravy zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti) a zejména §6 citovaného zákona, odpovědni za příspěvky návštěvníků těchto stránek.
 
Powered by PHP-Fusion 2003-2020 © www.chachari.cz (Privacy policy)
 
TOPlist